שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גלבוט: "אם הקבוצה לא תשחק בשבת, אתרום בעתיד סכומים גדולים יותר"
  איש העסקים האמריקני שביטל את עסקת הרכישה של הפועל ת"א, החליט לתרום מיליון שקלים לחיזוק ואמר: "אמשיך לסייע למועדון". חיים רמון: "ניתן להבין ולכבד את הסיבות שגרמו למר גלבוט לא לרכוש את הבעלות"

  איש העסקים האמריקני, ראסל גלבוט, הודיע הבוקר (א') כי לא יתקדם בעסקת רכישת 50% ממניות מועדון הכדורגל הפועל תל אביב.

   

  עם זאת, גלבוט הכריז כי יתרום למועדון מיליון שקלים: "במהלך המשא ומתן נוצר קשר טוב, הדדי ומכבד עם הנהלת הפועל תל אביב", מסר גלבוט. "בהחלט אשתדל להגיע למשחקים של הפועל תל אביב - אם לא ישוחקו בשבת ולהמשיך לסייע לקבוצה".

   

  אם לא ישחקו בשבת, גלבוט יתרום יותר? (צילום: אבי רוקח) (צילום: אבי רוקח)
  אם לא ישחקו בשבת, גלבוט יתרום יותר?(צילום: אבי רוקח)

   

  גלבוט הודיע כי הוא מייעד את התרומה שלו לחיזוק הקבוצה. הוא הוסיף כי ייבחן אפשרות להשקיע במחלקות הילדים והנוער של המועדון והבטיח כי אם הקבוצה לא תשחק בשבת, יתרום לה סכומים גדולים יותר בעתיד.

   

  גם מהפועל ת"א נמסרה הודעה רשמית על ביטול העסקה: "חיים רמון, מחזיק זכויות הניהול בהפועל ת"א, מודה מאוד גלבוט על תרומתו הנדיבה למועדון. רמון מציין כי בהחלט ניתן להבין ולכבד את הסיבות שגרמו למר גלבוט להחליט שלא לרכוש את הבעלות על המועדון.

   

  "מבין את סיבותיו של גלבוט". חיים רמון (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  "מבין את סיבותיו של גלבוט". חיים רמון(צילום: ראובן שוורץ)

   

  עוד מציין רמון, כי המו"מ נוהל בצורה טובה והגונה תוך כבוד הדדי בין הצדדים. עוד מסר רמון, כי נוצר קשר טוב עם מר גלבוט וכולנו תקווה כי הקשר ימשך גם בעתיד ותמיד נוכל לראות את מר גלבוט כידיד ואוהד של המועדון".

   

  עמותת ״האדומים״ מאוכזבת מכשלון המו״מ למכירת מועדון הפועל ת״א ומסרה בתגובה: "התרענו בשבוע שעבר כי גורמים בעלי אינטרסים בכדורגל הישראלי ומחוצה לו - מהשדה הפוליטי והדתי, פועלים על מנת לחבל במזיד בעסקה שסוכמה בין הצדדים.

   

  גורמים אלו ניהלו קמפיין מתוזמן של הרתעה והפחדה מול הרוכשים הפוטנציאליים ובני משפחתם. הלחצים הכבדים הללו הם אלו שהכריעו את המו״מ ומנעו את השלמת העסקה ומכירת המועדון. מועדון הפועל ת״א ימשיך לשווע לרוכש שיקח אותו על עצמו ולא יירתע מגורמים קיצוניים.

   

  עד אז, אוהדי הפועל הם היחידים שיכולים להיות אחראים לגורל המועדון ואנו קוראים לכל האוהדים ולכל מי שהמועדון יקר ללבו להצטרף לעמותה שתמשיך לפעול למציאת רוכש למועדון".

   

  בנוסף, הפועל הוציאה הבהרה חריגה: ״קובי סידי אינו נושא בשום תפקיד במועדון. לא במישרין ולא בעקיפין. למעשה, לפני למעלה מחצי שנה ניתנה ההוראה

  מפורשת לכל בעלי התפקידים לקיים איזשהו מגע עם קובי סידי והוא אינו מקבל מידע מהמועדון ואינו משפיע על המהלכים וההחלטות. ולכן כל מי שמראיין אותו בנוגע לעניינים הקשורים לניהול המועדון מסתכן בתביעת דיבה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים