שתף קטע נבחר

איך חוגגים בר מצווה כשאין כסף?

Dostories365 הוא מיזם חדשני בישראל, המקדם עמותות ומבדל עסקים באמצעות סרטי דוקו חברתיים. הסרט הקצר "שלוש עשרה" מייצר היכרות עם משפחה והמצוקה הכלכלית שלה אל מול הרצון לקיים טקס בר מצווה לילד. בסרט מוצגת גם אפשרות שמעניקה עמותה לקיום הטקס העתיק

ציפי קרליק, במאית ויוצרת סרטים, הקימה מיזם לאנשי עסקים שמטרתו היא לעלות מודעות לנושאים חברתיים. זהו מיזם חדשני בישראל, המקדם עמותות, ומבדל את העסקים, באמצעות סרטי דוקו חברתיים. לכל פרוייקט ישנו איש עסקים הנותן את חסותו, לנושא אליו הוא מחובר, ואותו הוא רוצה להעלות למודעות.

 

הסרט 'שלוש עשרה' מתאר את סיפורה של אחת מהמשפחות הנמצאות בתקופה בה הילד עומד לפני טקס הבר מצווה, אך אין להם אפשרות כלכלית לממן את הטקס היהודי. דרך סיפור אנושי זה, שהפקתו מומנה על ידי איש העסקים רמי לוי, מוצגת פעילותה של עמותת קו החסד, המאפשרת לילדים לקיים את טקס בר המצווה.  

  

צפו בסרט הקצר 'שלוש עשרה':

 

למיזם Dostories365 שלוש מטרות מרכזיות: יצירת ערך מוסף חברתי- ערכי, לחברות עסקיות, והפיכתם למובילי דעה בנושא החברתי. העלאת מודעות לנושאים חברתיים, באמצעות הסרטים ויצירת פלטפורמה נוספת וחדשנית, ליוצרי קולנוע לטובת יצירת סרטים חברתיים.  

 

לפרטים נוספים על המיזם היכנסו לאתר  או לעמוד הפייסבוק.

 

עמותת קו החסד, עורכת פעמיים בשנה טקס בר מצווה פעילות זו מצטרפת לפעילויות נוספות של קו החסד ניתן לפנות לקו החסד בטלפון - 02-5824242. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוך הסרט  "שלוש עשרה"
שלוש עשרה
מתוך הסרט "שלוש עשרה"
מתוך הסרט  "שלוש עשרה"
שלוש עשרה
מתוך הסרט "שלוש עשרה"
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים