שתף קטע נבחר

צפו: שטרית מדבר לראשונה על פרשת העוזרת

בראיון לתוכנית החדשה של שרון גל בערוץ 20, חבר הכנסת שהפסיד במרוץ לנשיאות מתחמק שוב ושוב משאלות על ההסכם הסודי אבל מאשים ומצהיר: "מישהו לכלך, היו ניסיונות סיכול. אני מסתכל כל בוקר במראה - ושלם לחלוטין עם עצמי"

חבר הכנסת מאיר שטרית לא התראיין מאז המהומה סביב הבחירות לנשיאות. האיש שהפסיד לרובי ריבלין, ואחר כך פורסמו חלק מפרטי הסכם חשאי בינו לבין עוזרת הבית שלו - שהעלתה טענות להטרדה מינית - מנסה לראשונה להסביר את הכישלון ברגע האחרון באותו יום בכנסת. הוא מתחמק פעם אחר פעם משאלות על הסיפור המטריד, אבל מדגיש: "מעולם לא קרה כדבר הזה וגם לא יקרה לעולם".

 

צפו בקטע מהראיון לשרון גל בתוכנית "שרון גל ב-7": 

בראיון לתכניתו החדשה של שרון גל שתשודר החל מהערב (יום ב') בערוץ 20, שטרית אומר כי בסופו של דבר הוא לא נבחר לנשיאות המדינה מכיוון שחברי ש"ס שינו ברגע האחרון את דעתם והצביעו נגדו. "זאת הייתה מערכת בחירות מאוד מקולקלת", מזכיר שטרית, "ואני לא זוכר מערכת בחירות לנשיאות שהתנהלה כך וחבל. מישהו טרח ללכלך על כל מי שהוא היה יכול, ושהיו בה ניסיונות סיכול נגד חלק מהמועמדים". לדבריו עד היום הוא איננו יודע מי אחראי "לגועל נפש", כדבריו, ולהשמצות שליוו את ההתמודדות.

 

ביוני השנה נחשף כי שנתיים קודם לכן חתם ח"כ שטרית הסכם שתיקה עם עוזרת בית שעבדה בביתו ושטענה לכאורה כי הטריד אותה מינית, וכן לפגיעה כביכול בזכויותיה ותנאי העסקתה. על-פי הדיווח בערוץ 10, התנהל משא ומתן ובסופו חתמו הצדדים על הסכם סודי שלפיו שטרית ורעייתו שילמו לעוזרת 270 אלף שקל, והיא ויתרה על כל טענה כלפיהם ועל כל תביעה בעתיד.

 

נאמן להתחייבות של הצדדים לשמור על סודיות ההסכם, נמנע שטרית מלהגיב לשאלותיו החוזרות של שרון גל בעניין הפרשה, למעט התייחסות לקונית קצרה: "זה אחרינו, נגמר העניין. אני לא רוצה להגיד שום דבר בעניין הזה". על שאלתו של שרון גל אם הוא מוכן להישיר מבט אל המצלמה ולומר כי לא הטריד מינית השיב שטרית בקצרה: "מעולם לא קרה כדבר הזה וגם לא יקרה לעולם. אני מסתכל על עצמי במראה כל בוקר ואני שלם לחלוטין עם עצמי".

 

הערב ב-19:00 תשודר לראשונה בערוץ 20 תוכניתו החדשה של שרון גל

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ערוץ 20
מאיר שטרית בתוכנית שתשודר הערב
צילום: ערוץ 20
מומלצים