שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ראש העיר חיפה: 'אשבור לך את המצלמה'. צפו
  פעילי איכות סביבה הגיעו לפסטיבל הסרטים בחיפה ומחו על הרחבת הפעילות הפטרוכימית. ראש העיר תועד מאיים על פעילה ומכנה אחר: "דרעק". עיריית חיפה: יהב הותקף על ידי גורמים קיצוניים באופן אלים, בוטה ומאיים

  ראש העיר חיפה יונה יהב תועד תוקף מילולית פעילי סביבה: הוא כינה אחד מהם "דרעק" ואיים על פעילה אחרת שישבור את המצלמה שלה. הדברים נאמרו כאשר שני הפעילים עמדו בדרכו והפגינו במחאה על הרחבת הפעילות הפטרוכימית במפרץ חיפה. צפו:

   

  יהב מאיים לשבור מצלמה של פעילת סביבה

  יהב מאיים לשבור מצלמה של פעילת סביבה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הפעילים המתינו ליהב בזמן פסטיבל הסרטים הבינלאומי שנערך בחול המועד סוכות בחיפה. בשבת הם המתינו לו באולם קריגר שבכרמל הצרפתי, לשם הועבר במפתיע טקס חלוקת הפרסים.

   

  כאשר הגיע יהב למקום, מלווה באחד מאורחיו, פנתה אליו הפעילה חנה קופרמן, העומדת בראש "הפורום הישראלי לשמירה על החופים", ובמקביל קראה לעבר עוברים ושבים כי פעילותו של יהב מזהמת את המפרץ וגורמת לסרטן ולאסטמה אצל ילדים.

   

  יהב הציג את הפעיל שהיה עמה בפני האורח כ"דרעק", וכשנשאל על ידי הפעיל על כך הסביר: "כי מה שמסבירים לך נכנס מאוזן אחת ויוצא מהאוזן השנייה".
  לאחר מכן הבחין כי קאופמן מתעדת את המתרחש, ואיים עליה שישבור את מצלמתה.

   

  קופרמן: "אני חושבת שמה שעצבן אותו היה החשש שלו שמובילי דעת הקהל, האורחים החשובים של הפסטיבל, ייחשפו למה שאנחנו מנסים להביא לידיעת הציבור כבר חודשים ארוכים בדבר החומרים המסוכנים הנוספים שעומדים להיכנס למפרץ, וההרחבה של הפעילות הפטרוכימית. הוא משקיע מאמץ אדיר להשתיק אותנו".

   

  יהב עצמו יצא לאירופה זמן קצר לאחר האירוע, אך תגובתו הייתה כי הוא עצמו הותקף. מעיריית חיפה נמסר: "ראש העיר הגיע לאירוע תרבותי מלווה ברעייתו והותקף על ידי הגורמים הקיצוניים באופן אלים, בוטה ומאיים ועל כך הגיב".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים