שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  נורמן עיסא עוכב על ידי שוטרים: "הושפלתי"

  השחקן נורמן עיסא, כוכב "עבודה ערבית", עוכב לבדיקת אלכוהול במהלכה נאזק על ידי השוטרים. ממצאי הבדיקה מתחת לרמת האכיפה. "אמרו לי שזה קרה בגלל שאני ערבי, מקווה שלא", אומר עיסא. תגובת המשטרה: "השוטרים פעלו על פי ערכי הארגון ביושרה, באמינות ובמקצועיות"

  מלחמת גרסאות ותקרית מביכה: כוכב סדרת הטלוויזיה "עבודה ערבית", השחקן נורמן עיסא, עוכב אמש (ג') לבדיקת אלכוהול שגרתית שבמהלכה נאזק בידיו וברגליו.

   

  לטענתו של עיסא הוא שיתף פעולה באופן מלא עם שוטרי אגף התנועה של תל אביב, אולם אלה, השיבו בהתנהגות משפילה. על פי דבריו, לא פחות משלוש ניידות משטרה הגיעו כדי לעכבו ולטפל במקרה, למרות שהוא ביצע את כל הבדיקות שנדרשו ממנו. כעבור שעה וחצי שוחרר, אחרי שעבר בהצלחה את בדיקת הינשוף.

   

  נורמן עיסא באזיקים במהלך התקרית (מתוך הפייסבוק) ()
  נורמן עיסא באזיקים במהלך התקרית (מתוך הפייסבוק)

  "חשתי מושפל. אני לא רצחתי ולא פשעתי", אמר עיסא ל-ynet, "לא ברור לי למה השוטרים נהגו בצורה הזאת. כשהייתי במקום, זוג שעבר שם אמרו שזה קורה בגלל שאני ערבי. אני מקווה מאוד שלא כך הדבר. למען האמת אני חושב שגם ליהודי היו עושים את זה, אבל אולי כן, אולי בגלל שאני ערבי, לא בדקתי את זה".

   

  מנגד, במשטרת התנועה טוענים כי עיסא טען בתגובה לעיכובו כי הדבר קורה רק כי הוא מפורסם והחל בפרובקציות כשאמר לשוטרים, "אין לכן מה לעשות, אתם עוצרים רק מפורסמים, תלכו תתפסו רוצחים ועבריינים", והחל לעזוב את המקום.

    

  הסטטוס של נורמן עיסא בעמוד הפייסבוק שלו ()
  הסטטוס של נורמן עיסא בעמוד הפייסבוק שלו

  ממשטרת אגף התנועה בתל אביב הוסיפו בתגובה: "במסגרת פעילות מצילת חיים ולחימה בתופעת הנהיגה בשכרות של שוטרי אגף התנועה בתל אביב,

  נעצר רכב לביקורת שגרתית. שוטרי היחידה אשר חשדו כי הנהג נוהג תחת השפעת אלכוהול, בוצעה לנהג בדיקת נשיפון והנהג נכשל בבדיקה. הנ"ל הוזהר כי במידה ויסרב להוראות העיכוב וימשיך לבצע פרובוקציות יעצר במקום, כתגובה לכך הנ"ל ענה 'אני מסרב לכל ההוראות'. השוטרים נאלצו לעצור את הנהג באזיקים.

   

  "בוצעה לנהג בדיקות ינשוף ושבה נמצאה בגופו רמת אלכוהול של 260 מיקרוגרם. רמה זו הנה מעל החוק אך אינה רמה מעל רף האכיפה שהינו 290 מיקרוגרם, ועל כן שוחרר החשוד. שוטרי אגף התנועה ביצעו את עבודתם נאמנה ללא דופי, כיבדו את הנהג אשר לא כיבד אותם בלשון המעטה. השוטרים פעלו על פי ערכי הארגון ביושרה, באמינות, במקצועיות ותוך מתן שירות מציל חיים למשתמשי הדרך".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים