שתף קטע נבחר

NY: שוטר הפליל נשים כדי לרחרח רגליהן?

חשד ל"מרחרח סדרתי": נעצר שוטר ש"מצא" רמזים למריחואנה במכונית של אישה, והסכים לשחררה רק אם תיתן לו לרחרח את רגליה. חשד: עוד הוטרדו

הרשויות באזור יוסטון מעריכות כי שוטר שנעצר אחרי שדרש מאישה להריח את כפות רגליה, הציג דרישות דומות גם לנשים אחרות. כתב אישום כבר הוגש נגד השוטר, והוא שוחרר בערבות של 2,000 דולר.

 

עוד חדשות בעולם :

 

משרד התובע המחוזי מסר כי השוטר פטריק קין עצר באוגוסט השנה אישה. הוא סימן לה לעצור, והיא עצרה את מכוניתה אף שלדבריה היא ידעה שלא הפרה שום חוק. או אז טען קין כי תוקף הביטוח שלה פקע וכי הריח ריח של מריחואנה במכוניתה.

 

אף שהאישה הכחישה כי יש לה סמים ברכב היא אפשרה לו לערוך חיפוש, ואז טען השוטר כי מצא במכוניתה כלי להפקת סם. היא מצדה אומרת כי הכלי לא שייך לה וכי אף אחד אחר לא היה במכונית.

האם הוא שתל בעצמו את "כלי הסמים"? השוטר קין ()
האם הוא שתל בעצמו את "כלי הסמים"? השוטר קין

לדברי הרשויות, לאחר מכן אמר לה קין כי יש לו פֶטיש לכפות רגליים, וכי הוא ישחרר אותה אם תאפשר לו להריח את כפות רגליה. אם תסרב - איים - הוא יעצור אותה וייקח אותה לכלא. לפי "ניו יורק דיילי ניוז" היא החלה להוריד את נעליה, ושאלה אם עליה להסיר גם את גרביה. הוא השיב בחיוב.

 

אחרי זמן מה אמר לה כי הוא לא יצטרך להריח את כפות רגליה אם תסכים במקום זאת לתת לו את תחתוניה, וכי אם היא מתעקשת להעדיף

לחשוף את כפות רגליה - הוא כנראה יצטרך גם ללקק אותן.

 

בסופו של דבר, כך אומרים החוקרים, הוא שינה את דעתו ונתן לה ללכת. הוא הושעה מתפקידו, וכעת הרשויות קוראות לנשים נוספות שהוטרדו על-ידי השוטר - אם נכונה ההערכה שיש כאלה - לבוא ולהתלונן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השוטר פטריק קין. מחכים לתלונות נוספות
מומלצים