שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ברוש יתמודד על ראשות התאחדות התעשיינים
  נשיא התאחדות התעשיינים בשנים 2005-2011 הודיע כי יתמודד מחדש על התפקיד בבחירות שיתקיימו בחודש הבא. ברוש, שיתמודד על התפקיד מול הנשיא הנוכחי צבי אורן, הציג מכתבי תמיכה בו מכ-300 מפעלים
  שרגא ברוש, שכיהן בשנים 2005-2011 כנשיא התאחדות התעשיינים ויו"ר הארגונים הכלכליים בישראל, החליט להתמודד שוב על התפקיד בבחירות שיתקיימו בחודש הבא. ברוש יתמודד על התפקיד מול הנשיא המכהן, צבי אורן.  

   

  >> גם אתם יכולים להשקיע בקלות - הערוץ שלכם לעולם שוק ההון

   

  במהלך כהונתו הקודמת היה מעורב ברוש במספר מהלכים חשובים, ובהם דיוני השולחן העגול עם האוצר וההסתדרות לקראת הכנת תקציב 2009-2010 ותכנית ההתמודדות עם המשבר הפיננסי העולמי, תיקון חוק עידוד השקעות הון והקמת קרן ההלוואות למפעלים קטנים ובינוניים.  

   

  ברוש הציג את מועמדותו בליווי מכתבי תמיכה מכ-300 מפעלים, ובהם שמן תעשיות, שטיחי קיסריה, מחלבות גד ועוד. לדבריו, "בשנים האחרונות נפגע מעמדה של התעשייה הישראלית באופן משמעותי. הדבר בא לידי ביטוי בין היתר בשורת החלטות אשר הרעו עוד יותר את הסביבה העסקית של התעשייה ופגעו ביכולתה לפעול בישראל. התחושה בתעשייה היא שהפכנו מתעשייה ציונית וגאה לתעשייה נרדפת הפועלת באווירה ציבורית שלילית וכי אין משרד ממשלתי אשר תפקידו לחזק את כושר התחרות של התעשייה במקום לפגוע בו".  

   

  ברוש ציין כי "אני שמח מאד שמאות תעשיינים הצטרפו אלי כשותפים בשבועות האחרונים ובטוח שביחד נביא לשינוי במעמדה של התעשייה בישראל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים