שתף קטע נבחר

ישראל שברה שיא עולם - מנחשים איזה?

כמה פעמים רציתם לפנק אתכם ואת המשפחה בלזניה חמה וטעימה? וכמה פעמים החלטתם שהניקיון היסודי והידני שתצטרכו לעשות לאחר מכן לא שווה את המאמץ ופשוט הזמנתם פיצה? עכשיו תצטרכו תירוץ אחר, מותג פיירי הצליח לשבור שיא עולם חדש ולהוכיח שטבליה אחת, ללא ניקוי מוקדם, מצליחה לנקות את הכלים מהמנה שהכי קשה לנקות

לזניה היא אחת המנות האהובות והפופולאריות על הישראלים, אך מתברר שהיא גם המנה הקשה ביותר לניקוי במדיח הכלים - כך עולה מסקר ישראלי שנערך על ידי מותג פיירי.

 

ממצאי הסקר מראים כי 80 אחוזים מהנסקרים טוענים כי הם חוששים שלא ניתן להסיר במדיח את שאריות הלזניה ולכן יש צורך בשטיפה ידנית מוקדמת של הכלי. 41% כלל אינם מרוצים מתוצאות הניקוי במדיח.

 

אז מה עושים? עורכים את מסיבת הלזניה הגדולה בעולם שנוקתה במדיח ושוברים שיא!

 

לאחר ששבר בעבר שיא עולם באירוע שטיפת הכלים הגדול בעולם, באונ' בן גוריון, מותג פיירי שובר שיא עולמי חדש: "מסיבת הלזניה הגדולה בעולם שנוקתה במדיח".

 

האירוע התקיים במכללה למינהל, בראשון לציון, (ביום ה' האחרון, ה-6.11 ) במסגרת הפנינג לקראת החזרה ללימודים. כדי להציג את שיא העולם, המוכר על ידי ה-World Record Academy, הוגשו לסטודנטים, במתחם האירוע, לאורך שעות היום, 4,000 מנות לזניה. במקביל, הוצבו במתחם האירוע, 24 מדיחי כלים ווירלפול שבאמצעות טבליות הניקוי של פיירי, שטפו את כל הפיירקסים בהם הוגשה הלזניה - ללא שטיפה מראש.

 

הפיירקסים הנקיים, הוצאו מן המדיח, הוצגו במקום ותועדו והוכיחו כי פיירי מצליחה לעשות את ה"בלתי יאומן" - לנקות את אחת ממנות האוכל הקשות ביותר לניקוי במדיח.

 

 

את שבירת השיא תיעדו המצלמות עבור קמפיין הפרסום החדש לפיירי, בהשתתפות ישראל אהרוני וגברי בנאי, שמשמשים פרזנטורים של המותג מזה כ-7 שנים והפכו למזוהים עמו. אל השניים הצטרף אופיר גוטמן, סמנכ"ל השיווק של פרוקטר אנד גמבל בישראל, שציין כי: "קביעת שיא עולמי חדש עבור פיירי מהווה ציון דרך נוסף בהוכחת היעילות וההצלחה של הטכנולוגיה של פיירי. טוב מראה עיניים מאלף מילים ואכן אלפי סטודנטים נחשפו לקביעת השיא העולמי החדש בניקיון מושלם במדיח, של 4,000 מנות לזניה שנאפו בפיירקסים עבור מסיבת הלזניה הגדולה ביותר בעולם".

 

ישראל אהרוני הוסיף: "כמי שמלווה את הפעילות השיווקית של פיירי בישראל ב-7 השנים האחרונות, נהניתי לקחת חלק בקביעת שיא העולם החדש במכללה למינהל. ללא ספק ניקיון של כלים בהם הוכנה לזניה, נחשב לאחד מאתגרי הנקיון הכבדים ביותר. הייתי שם וראיתי - פייר אין כמו פיירי!".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים