שתף קטע נבחר

איש עסקים התאבד, שולה זקן העידה: "אני נסערת"

האיש שהכיר היטב את אולמרט וזקן נמצא מת בבית העלמין קריית שאול. על רקע ההתאבדות התנצחה זקן עם אולמרט באולם ביהמ"ש: "בגלל שזה עבריין הוא אומר שמדובר רק בחבר שלי". אולמרט הגיב: "זה לא מכובד שהיא משמיצה אותי על גופתו של מת"

איש עסקים ודמות מוכרת במפלגת הליכוד נמצא היום (ה') ללא רוח חיים בבית העלמין קריית שאול בתל אביב. הוא נמצא מת בתוך רכבו ובסמוך אליו אקדחו, ובמשטרה מעריכים שהתאבד.

 

שמו של האיש עלה במהלך השנים האחרונות בתקשורת בין היתר בעניינים פליליים. היו לו קשרים ענפים בקרב פוליטיקאים בכירים, ומאחר שהכיר היטב את אהוד אולמרט ושולה זקן, שמו הוזכר בהקשר למשפט שמתנהל גם היום.

 

באולם בית המשפט בירושלים שמעו על המקרה וזקן, שהעידה, ביקשה להפסיק את הדיון בשל סערת הרגשות. "קשה לי לדבר על זה פה ואני רואה אותו פה מולי", אמרה על הדוכן. השופט הורה להמשיך בדיון וביקש: "תתרכזי במה ששואלים ואל תתפזרי למקומות אחרים". "אני נסערת ויכול להיות שאני אתפזר למקומות לא נכונים", השיבה, אך הדיון נמשך.

ליד מקום מציאת הגופה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
ליד מקום מציאת הגופה(צילום: מוטי קמחי)

 (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
(צילום: מוטי קמחי)

 

שולה זקן, היום בבית המשפט (צילום: דודי ועקנין) (צילום: דודי ועקנין)
שולה זקן, היום בבית המשפט(צילום: דודי ועקנין)

אחרי שהשופט צבן החליט להמשיך בדיון, העלתה זקן שוב את נושא המקורב שהתאבד ומחתה על כך שאולמרט אמר קודם לכן שמדובר בחבר שלה ולא שלו. לדבריה, "בגלל שזה עבריין הוא (אולמרט. א"מ) אומר שהוא חבר רק שלי, אבל שנינו ביקרנו אותו בכלא".

 

אולמרט מצדו לא נותר חייב ואמר: "נמסר לפני כמה דקות שהאיש הזה התאבד. אני יכול לומר דברים שהאיש הזה סיפר עליה (על זקן. א"מ), אז אני לא חושב שזה מכובד שתינתן לה האפשרות להשמיץ אותי על גופתו של מת".

הדיווח הראשוני במשטרה היה על רכב נטוש בצדו הדרומי של בית העלמין בקרית שאול.

 ניידת של מד"א שהגיעה למקום הבחינה באיש שהיה ירוי ללא דופק וללא נשימה. לאחר זמן קצר נאלצו אנשי מד"א לקבוע את מותו.

 

תוך זמן קצר התבררה לשוטרים זהותו של האיש, ולמקום הוקפצו כוחות גדולים של משטרה בראשותו של מפקד מרחב ירקון, תת-ניצב יהודה דהאן. על אף העובדה שכבר מלכתחילה נראה היה כי מדובר בהתאבדות, בשל עברו של האיש וקרבתו לאישים מוכרים, החליטו במשטרה לזמן למקום ניידת מעבדה לזיהוי פלילי. בעקבות הממצאים הראשוניים שסיפקו החוקרים התחזקה עוד יותר ההערכה שמדובר בהתאבדות.

 

עו"ד שחר מנדלמן שייצג את האיש בעבר והכיר אותו היטב, אמר היום ל-ynet כי "האירוע הזה מנוגד לכל מהלך חייו בשנים האחרונות. הוא עלה על דרך חיובית, ומזמן לא היה מעורב בתיקים פליליים. רק אתמול דיברתי איתו בערב והוא נשמע לי במצב רוח מצוין. הוא חגג יום הולדת בסוף השבוע האחרון, והיה שמח מאוד. הוא גם היה בזוגיות מדהימה לאחרונה, בלי בעיות כלכליות, הייתה לו עבודה טובה, ככה שאני לא רואה כל סיבה שהוא היה צריך לעשות לעצמו את זה. הדבר הזה הרבה יותר ממוזר עבורי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
ליד מקום מציאת הגופה, היום
צילום: מוטי קמחי
מומלצים