שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  וואטסאפ תאפשר הסרת אישור הקריאה VV
  גרסת המפתחים החדשה של אפליקציית המסרים הפופולרית מאשרת את הדיווחים לפיהם תהיה אפשרות לכבות את סימני הווי הכחולים. ותשקוט הקבוצה 40 דקות

  לאחר שהתנסנו בלדעת שהצד השני קיבל את ההודעה ששלחנו ולהיפך, כעת נקבל אפשרות לבטל את הפונקציה הזו: וואטסאפ הוציאה גרסת מפתחים (קובץ APK) לתוכנת המסרים המידיים הפופולרית, שבה יש אפשרות להוריד את החיווי שני סימני ה-V הכחולים.  את הגירסה, שצילום מסך שלה דלף מנסיין בטא כבר ביום רביעי האחרון, אפשר כבר הוריד למכשירי אנדרואיד מהאתר של וואטסאפ והיא צפוייה להגיע גם לציבור הרחב בקרוב, בעדכון אוטומטי.

   

  מתוך הגרסה החדשה. ()
  מתוך הגרסה החדשה.

   

  אפליקציית ווטסאפ שודרגה בעדכון בשבוע שעבר. שני סימני ה-V הכחולים שמבשרים שההודעה נפתחה וכנראה נקראה, נוספו ל-V היחיד שאומר שההודעה

  נשלחה, ולשני ה-V האפורים שמודיעים כי ההודעה הגיעה במכשיר הנמען, אך לא בהכרח נפתחו. עוד עדכון שמתפשט: הקבוצות גדלות ל-100 חברים.

   

  נשלח לאחרונה

  בדומה לאפשרות "נראה לאחרונה" (Last seen), השינוי  שיגיע לאישור הקריאה הינו גורף להודעות הנכנסות והיוצאות, כלומר, משתמש שלא רוצה שיראו אם הוא פתח את ההודעה, לא יראה גם אם אחרים קראו את ההודעה שלו. בגירסה החדשה אפשר לראות שהפונקציה לא תהיה זמינה לקבוצות.

  כן, הם גם מפחדים להתעסק עם הוואטאפ המשפחתי שלנו.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים