שתף קטע נבחר

"אני לא נושמת": השיחה האחרונה של שלי דדון

כך נשמעה שלי דדון ז"ל, זמן קצר לפני שנרצחה בחודש מאי במונית במגדל העמק, בקלטת שפורסמה בערוץ 10

"אני על מונית, אחת המפחידות... אני לא נושמת. ביי" - כך נשמעה שלי דדון ז"ל בהקלטה של שיחת הטלפון האחרונה שלה עם בת דודתה טלי, זמן קצר לפני שנרצחה במגדל העמק. ההקלטה פורסמה הערב (יום ד') בערוץ 10.

 

 

שלי דדון ז"ל יצאה מביתה בעפולה עילית ב-1 במאי בדרכה לראיון עבודה בחברת "באבקום" במגדל העמק. אביה הסיע אותה לתחנת אוטובוס ומשם היא המשיכה בדרכה למגדל העמק. במרכז העיר היא עלתה על מונית, שבה נהג הנאשם, חוסיין יוסף חליפה, בן 34 מהיישוב אעבלין. הנסיבות שבגינן רצח אותה הנאשם לא פורטו בכתב האישום, אולם משרד הביטחון הכיר בצעירה כנפגעת פעולות איבה.

 

מכתב האישום עולה כי הנאשם הסיע את דדון למגרש חניה בפאתי אזור התעשייה במגדל העמק. הוא דקר אותה מספר רב של פעמים בעוד היא נאבקת

 בו ומנסה לברוח ממנו. שרידי DNA של הנאשם נמצאו תחת ציפורניה של המנוחה. בנוסף, נמצאו במונית שרידים מדמה. בין הראיות הנוספות שיעלו במהלך המשפט – שיחת טלפון שביצעה הצעירה מהמונית לבת דודתה.

 

במהלך חקירתו הודה הנאשם ברצח ואף החל לשחזרו, אולם בהמשך חזר בו מההודאה. בדיון בשבוע שעבר, שבו הוקרא כתב האישום, כפר בו חליפה, והכחיש מכול וכול שרצח את הצעירה. סנגוריו טענו כי ההודאה הוצאה ממנו תוך שימוש באמצעים פסולים. בנוסף, טענו כי הממצאים המעבדתיים נמצאים כעת בבדיקה של מומחים מטעמם.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים