שתף קטע נבחר

הבעל חשף במשפט: אשתי בוגדת בי עם העו"ד

אישה שביקשה להתגרש מבעלה זה 30 שנה דרשה באמצעות עורך דינה מבית הדין הרבני לפסוק לה את מלוא סכום הכתובה. בתגובה חשף בעלה בפני הדיינים המופתעים: היא תועדה בסרטון מקיימת יחסי מין עם פרקליטה רק לפני כמה ימים. עכשיו הוא עלול להסתבך עם לשכת עורכי הדין

בבית הדין הרבני רגילים לדרמות ולמחזות בלתי שגרתיים במהלך הדיונים הטעונים שהם מקיימים, אבל גם שם הופתעו מהגילויים שנחשפו במשפט גירושין שנערך לאחרונה. במהלך הדיון טען פרקליטה של האישה כי היא זכאית לסכום הכתובה המלא, ואילו הבעל ניסה בתגובה להפריך את הטענה במעשה יוצא דופן: הוא ביקש להקרין סרטון מביך שבו נראים האישה ופרקליטה מקיימים יחסי מין ברכב ימים ספורים לפני הדיון.

 

 

בני הזוג המדוברים היו נשואים 30 שנה ויחסיהם ידעו עליות ומורדות. עוד ב-2010 הם הביעו רצון להתגרש, אבל כעבור שנתיים חתמו על הסכם שלום בית, שבו התחייב הבעל להעביר לרעייתו כספים, וסוכם כי אם לא יצליחו להסדיר את יחסיהם - הם יורשו להתגרש. 

 

מוקדם יותר השנה, לאחר חילופי דברים קשים והאשמות הדדיות בין בני הזוג, הגישה האישה תביעת גירושין בבית הדין הרבני וטענה כי בעלה בוגד בה זה שנים. היא הצהירה גם כי "רבב לא דבק בהתנהלותה" ולכן היא עומדת על זכותה לקבל את כתובתה.

 

הבעל, שחשד כי במשך תקופה מנהלת אשתו "רומן מהצד", החליט לעקוב אחריה, ולתדהמתו גילה כי הגבר שעמו היא מנהלת יחסים הוא לא אחר מאשר עורך הדין הבכיר בתחום דיני אישות שמלווה אותה בשנים האחרונות. שלושה ימים לאחר מכן הגיעו עורך הדין ומרשתו לבית הדין הרבני ושם הוא עמד ונשא דברים בשם האישה על רצונה בגט מיידי ואף בקבלת סכום הכתובה.

 

הדיינים סירבו לצפות בסרטון

אז קם פרקליטו של הבעל עו"ד רועי קורץ וסיפר לדיינים על מה שאירע ימים ספורים קודם לכן. הדיינים פנו לאישה לשמוע את תגובתה, וזו הכחישה וטענה כי הייתה אותה שעה בהליכה עם

חברה. עורך דינה העדיף שלא לומר דבר למשמע ההאשמות, אך הדגיש כי "השתיקה היא לא כהודאה ויש לי הרבה מה לומר". למרות רצונו של עו"ד קורץ להראות לדיינים את הסרט הם סירבו לצפות בו, ובסופו של דבר פסקו כי על הצדדים להתגרש זה מזה. לצד זאת, הם ציינו כי אם האישה תחפוץ בעתיד להינשא לעורך דינה ייעשה בירור.

 

לטענת הבעל, בכוונתו לפנות בתלונה ללשכת עורכי הדין מאחר שעורך הדין עבר עבירות אתיות בכך שקיים יחסים עם לקוחה שלו, טען טענות עובדתיות שידע שהן לא נכונות וסייע לקבלת דבר במרמה (סכום הכתובה). הוא אף הצהיר על כוונתו להגיש תביעה נזיקית ולהגיש למשטרה תלונה על עבירה פלילית של ניסיון קבלת דבר במרמה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוך הקלטת
צילום: דן לב
עו"ד רועי קורץ
צילום: דן לב
מומלצים