שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  נדב רביד מונה למנהל גלגלצ

  מפקד גלגלצ ירון דקל החליט על מינויו של נדב רביד למנהל תחנת הרדיו, במקומה של דלית עופר. "מתרגש ושמח לסגור מעגל ולחזור אל המקום שבו גדלתי והתעצבתי מקצועית", אמר רביד

  מונה מנהל לגלגלצ: תחנת הרדיו הצבאית הודיעה היום (ג') כי בוגר התחנה נדב רביד, יחליף את דלית עופר בניהול התחנה, זאת בעקבות החלטת מפקד גלגלצ ירון דקל, שבחר אותו מבין שלושה מועמדים עליהם המליצה ועדת האיתורים. רביד בן ה-43 יחליף את עופר ששימשה בתפקיד כשמונה שנים.

   

  רביד שידר בעבר בתחנה כעשר שנים בתוכנית "הקצה" יחד עם אייל (קוואמי) פרידמן - תוכנית שירדה מהאוויר לפני כשלוש שנים בעקבות החלטת עופר, אותה יחליף כאמור רביד. בין תפקידיו הנוספים בגלגלצ, עבד רביד כעורך וקריין.

   

  גדל בתחנה. נדב רביד (צילום: אורי סוכרי) (צילום: אורי סוכרי)
  גדל בתחנה. נדב רביד(צילום: אורי סוכרי)

   

  "במשך שמונה השנים האחרונות דלית עשתה בגלגלצ עבודה מצוינת ותרומתה לתחנה היתה רבה", אמר היום מפקד גלי צה"ל ירון דקל והוסיף: "אני מודה מאוד לוועדת האיתור שלקחה על עצמה את המשימה, השקיעה שעות רבות של עבודה ועשתה עבודה מצוינת, שבסופה הוצגו בפני מועמדים ראויים וטובים בהם נדב.

   

  "נדב לוקח על עצמו אתגר לא פשוט, להפוך תחנה מואזנת ופופולרית מאוד לתחנה טובה ומואזנת עוד יותר. ניסיונו הרדיופוני, המוזיקלי ובתחום הניו מדיה יסייעו לנו גם במעבר הנדרש מתחנה מובילה ברדיו - לתחנה מובילה גם במדיה החדשה, שם נמצא חלק מקהל המאזינים שלנו. אני מאחל לו הצלחה רבה ובטוח שיצליח במשימה שלקח על עצמו".

   

  נדב רביד עצמו מסר בתגובה למינוי: "אני מודה לירון דקל שבחר בי. אני מקווה להמשיך את המסורת הארוכה של מנהלי גלגלצ, שהפכו אותה למותג תקשורת מוביל. לפניי עומד אתגר הצעדת התחנה קדימה לעבר העולם הדיגיטלי של ימינו, יד ביד עם הצוות המיומן והמקצועי של התחנה. אני מתרגש ושמח לסגור מעגל ולחזור אל המקום שבו גדלתי והתעצבתי מקצועית".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים