שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רותם סלע: "לא מדאיג אותי מה חושבים עליי"

  אחרי "להיות איתה", השחקנית והדוגמנית רותם סלע לא פוחדת מהפריים טיים, מצילום בעירום או מאסי עזר: "אני לא מתחרה בו", היא אומרת בראיון על השותף שלה להנחיית "הכוכב הבא"

  "אני לא זקוקה לתשומת לב מהקהל", מכריזה רותם סלע. משפט מעט מפתיע מאישה שנמצאת בעין הציבור כבר שנים: דוגמנית מצליחה שפצחה גם בקריירת משחק, וכובשת כעת יעד נוסף - הנחיה של תוכנית בפריים טיים. סלע מסבירה שאף שהיא נהנית מתשומת הלב, הביטחון העצמי שלה אינו תלוי באהבת הקהל, ושהחשיפה המרובה כבר לא מרגשת. אם בעבר היתה מקפידה להתייצב להשקות נוצצות - בשנים האחרונות היא מגיעה לעתים נדירות וגם אז "כדי לפרגן לחברים".

   

  סלע (31) תעשה את טבילת האש הראשונה שלה כמנחה לצדו של אסי עזר בתוכנית "הכוכב הבא", שחוזרת הערב (ג', 21:00, קשת) לעונה שנייה, אבל היא לא נבהלת. "באופי שלי אני לא נוטה להילחץ", היא אומרת בראיון ל-ynet, "אני אדם די קול. בהתחלה, כשהבנתי את העוצמה של זה, נלחצתי, אבל מהר מאוד נרגעתי. אסי עזר אמר בראיונות שאני נלחצת, אבל הוא מתבלבל ומגזים כי זה הוא בעצם. חשוב לי להיות מוכנה, צפיתי בפרקים מהעונה שעברה כדי להגיע פיקס פוקס".

   

  אם בעונה הקודמת אסי עזר היה המנחה הראשי ואסתי גינזבורג (שלא תשוב בעונה הנוכחית) התמקדה בעיקר במתמודדים ובאחורי הקלעים, הפעם מעמדם של שני המנחים יהיה שווה. "הדבר האחרון שמעניין אותי הוא שיחשבו שאני רק על תקן פנים יפות", אומרת סלע,  "יש כאלה שיחשבו ככה ויש כאלה שלא, אני זו אני. אני יודעת מה החסרונות שלי ומה היתרונות שלי".

   

  ומה החסרונות שלך?

   

  "אני לא חיית במה באופי שלי, שזה מצד אחד יתרון, כי אתה לא תלוי באהבת הקהל, ומצד שני כשאתה מנחה על במה - זה יכול להיות חיסרון. אני מאוד בטוחה בעצמי. אף פעם לא מדאיג אותי מה יחשבו, שיחשבו שאני רק יפה - זה בסדר. כשאני עומדת עם אסי אני לומדת ממנו איך עושים את זה על הבמה, ומצד שני אני גם תופסת את המקום שלי. הרבה פעמים אנחנו עומדים מאחורי הקלעים ואסי אומר לי שהוא רוצה לעלות על הבמה – אני אומרת לו בבקשה. אני באופי שלי בן אדם שנותן את הבמה אם מישהו רוצה אותה. אם יש אנשים שהם נורא מתבלטים, אני באינסטינקט לוקחת צעד אחורה. כל החיים הייתי כזאת, אף פעם לא במלחמה על הבולטות וגם אסי יודע את זה. אני לא באה מהמקום של תחרות. אסי הוא חבר יקר ואני לומדת ממנו".

   

  עם אסי עזר. מפנה לו את הבמה (צילום: רונן אקרמן) (צילום: רונן אקרמן)
  עם אסי עזר. מפנה לו את הבמה(צילום: רונן אקרמן)
   

  במהלך הראיון סלע מקפידה לחשוב היטב לפני כל תשובה ולא לירות ישירות מהמותן. כשהיא נשאלת אם כבר נוצר שובע מתוכניות ריאליטי מוזיקליות, היא לוקחת נשימה ארוכה ועונה במעין כנות מתפתלת. "בשנים האחרונות ראינו הרבה מאוד ריאליטי שירה, אבל אני בהחלט חושבת שהעונה הזאת של 'הכוכב הבא' מביאה את הטוויסט. השופטים שלנו צעירים ושונים, מאוד מעניין אותי לדעת מה יש להם להגיד".

   

  יש פחד מכישלון של התוכנית? זה לא יעשה טוב לקריירה שלך. 

   

  "אין סיכוי שהתוכנית תיכשל, וגם אם כן - אתה מייחס חשיבות גבוהה מדי להשלכות שלה על הקריירה שלי. הן לא יהיו מרחיקות לכת לטוב ולרע, אם התוכנית תצליח זה לא ירים אותי לשחקים, ואם היא תיכשל זה לא יפיל אותי לקרשים".

   

  "לא תרים אותי לשחקים ולא תפיל לקרשים". מנחי ושופטי "הכוכב הבא" (צילום: רונן אקרמן) (צילום: רונן אקרמן)
  "לא תרים אותי לשחקים ולא תפיל לקרשים". מנחי ושופטי "הכוכב הבא"
   

  סלע החלה את הקריירה שלה כדוגמנית ומהר מאוד כבשה שערי מגזינים נחשקים ואת מדורי הרכילות. בשיא הצלחתה החלה ללמוד משפטים ומנהל עסקים בתואר משולב במרכז הבינתחומי, ובהמשך הכירה את אריאל רוטר, בן למשפחת מייסדי חברת האופנה קסטרו, נישאה לו וילדה  שתי בנות - אן ואורי. את הקריירה שלה משכה משלב זה דווקא לכיוון המשחק - וקיבלה תפקידים בסדרות טלוויזיה מצליחות כמו "הבורר", "אבודים באסיה" ו"להיות איתה".

   

  במהלך התהליך הזה הבינה סלע שהחשיפה שאליה התרגלה עם השנים, הפכה מוגזמת מבחינתה. "בשנים האחרונות החשיפה פחות באה לי טוב", היא מודה, "כשאתה בן 20 זה מרגיש יותר נוח. היום אני אישה נשואה עם ילדות והחשיפה גם נוגעת אליהן ואל בעלי. אבל אני לא מתלוננת – אני אוהבת שאנשים מזהים אותי ברחוב ואוהבת את העבודה שלי. זה חלק מהמקצוע".

    

  את מפעילה חשבון אינסטגרם עם יותר מ-150 אלף עוקבים. זה לא עולה בקנה אחד עם מי שהחשיפה לא נוחה לו.

   

  "אני נהנית מהאינסטגרם. תאמין לי שיותר נוח לי לשתף בתמונה עם הילדות מאשר שהפפראצי יחכו לי מחוץ לגן כשאני באה לאסוף אותן הביתה. אין לי פייסבוק, אף פעם לא התחברתי לזה. הוא תמיד נראה לי כמו אתר היכרויות, ואני בזוגיות מגיל 24. באינסטגרם מצאתי פלטפורמה שלא מבלבלים בה את השכל - פשוט להעלות תמונה מהרגע".

   

  סלע בקמפיין לנעלי SCOOP. לא פוסלת בגדי ים (צילום: שי יחזקאל) (צילום: שי יחזקאל)
  סלע בקמפיין לנעלי SCOOP. לא פוסלת בגדי ים(צילום: שי יחזקאל)
   

  למרות הדברים שאמרה על חשיפה והתשוקה לקריירת משחק, סלע לא ממהרת לפסול  קמפיין לבגדי ים. "אני עושה מה שמעניין אותי. כשתגיע הצעה שתאתגר אותי - אני אעשה. זה מסוג הדברים שאני לא מקטלגת כמשהו שעברתי או לא".

   

  עירום?

   

  "אם זה תפקיד שמאתגר אותי ואני אחשוב שהעירום הכרחי לתפקיד - אז כן. אעשה".

   

  פוליטיקה ושמעון פרס

  בבחירות המוניציפליות האחרונות סלע תמכה בגלוי בחברה הקרוב אסף זמיר, שהתמודד למועצת תל אביב. על הבחירות הקרובות לכנסת ה-20 היא עדיין לא חשבה לעומק, אבל דבר אחד ברור לה - את הקול שלה היא לא תיתן לראש הממשלה המכהן בנימין נתניהו. "אני נוטה שמאלה במפה הפוליטית. אני חושבת שבכוח לא משיגים כלום, ולהפך - יש הרבה יותר בלשבת ולדבר".

   

  ובעוד השיחה גולשת לפוליטיקה, נכנס לבית הקפה שבו נעשה הראיון שמעון פרס, הנשיא לשעבר, מלווה בפמליה ובהמולה. תראה איזו המולה יש סביבו", היא נדהמת, "ממש רוקסטאר".

   

  אם הוא היה רץ, היית נותנת לו את הקול שלך?

   

  "זאת שאלה היפותטית כי הוא לא רץ ולכן לא אענה עליה. אני כן יכולה להגיד לך שאם אתחבר למישהו מבחינה פוליטית ואאמין בדרך שלו, אולי אהיה פעילה. אבל עדיין לא החלטתי. אין לי שום בעיה לומר את דעתי הפוליטית".

   

  יש אמנים שמפחדים. לאחרונה היה הרבה רעש סביב עמיר בניון.

   

  "אני אפילו לא יודעת מה קרה איתו. שכל אחד יעשה מה שנוח לו, לי אין בעיה עם זה".

   

  מה דעתך על סלפי עם פרס לאינסטגרם?

   

  "אין סיכוי. אולי אם ביונסה היתה פה הייתי מבקשת ממנה". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רונן אקרמן
  רותם סלע. מעדיפה אינסטגרם על פפראצי
  צילום: רונן אקרמן
  לאתר ההטבות
  מומלצים