שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות
   סניף בנק ללא נייר וללא מזומנים
   בנק הפועלים ישיק בקרוב "סניפים דיגיטליים", בהם ניתן יהיה לקבל הדרכה כיצד לבצע פעולות בנקאיות באינטרנט וכן לקבל שירותים בנקאיים, ללא נייר וללא מזומנים. הסניף הראשון צפוי להיפתח בעוד כ-5 חודשים

   האם אתם מבצעים את הפעולות הבנקאיות בסלולר? בבנק הפועלים מעוניינים להגדיל את כמות המשתמשים בשירותים המקוונים, כאשר בכוונת הבנק להקים כ-20 סניפים דיגיטליים חדשים שידריכו את הלקוחות לבצע את הפעולות באמצעים הישירים.

    

   • גישה לחשבון הבנק באמצעות זיהוי ביומטרי

    

   בבנק מציינים כי מתוך כמיליון לקוחות הנכנסים לאינטרנט כדי לקבל מידע אודות החשבון, רק כ-350 אלף מתוכם גם מבצעים פעולות באמצעות הרשת והכוונה היא להגדיל את המספר הזה, בין הייתר בעזרת הסניפים החדשים.

    

   הסניפים, שיצויידו בטכנולוגיות חדישות, יציעו מגוון שירותים כאשר השירות יתבצע באמצעות מסופים מיוחדים ומסכי מגע וכן באמצעות טאבלטים שיחולקו בסניף. הלקוחות גם יקבלו סיוע והדרכה מדיילות שיוכשרו לצורך כך. בין הייתר יוצעו ללקוחות מוצרים חדשים וכן יוצגו בפניהם סימולציות שונות.

    

   המטרה היא להציג סניף הפועל ללא נייר וללא מזומנים ומכווין את הלקוחות לפעילות מקוונת. עם זאת כל סניף יאוייש גם בבנקאים כך שניתן יהיה לקבל גם שירותי ייעוץ פיננסי ופנסיוני. בסך הכל צפוי כל סניף כזה להכיל כ-5 עובדים.

    

   לדברי הבנק, בתוך כ-5 חודשים צפויים להיפתח הסניפים הראשונים, אם כי טרם נקבע סופית היכן ימוקמו.

    

   "כ-50% מאוכלוסיית העולם ו-80% מאוכלוסיית ישראל מחוברים לאינטרנט, בהשוואה ל-14% לפני כעשור, ופחות מחצי אחוז לפני כשני עשורים" אמר היום מנכ"ל הבנק ציון קינן. "מספר הטלפונים הסלולריים הנמצאים בשימוש כיום זהה פחות או יותר, לאוכלוסיית העולם, כשבעה מיליארד".

    

   "ממחקר שערכנו עולה כי כיום ישנם למעלה ממיליון לקוחות דיגיטליים בישראל, המנהלים את עיקר פעילותם באמצעים דיגיטליים, והמספר הזה צפוי כמעט להכפיל את עצמו עד שנת 2020".

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים