שתף קטע נבחר

נבחרת הנשים בכדורשער שנייה בספרד

הצלחה לנבחרת הלאומית בטורניר ידידות. שחייה פראלימפית: ענבל פיזרו קבעה 1:31.24 דק' ב-100 מ' חופשי. בשישי: מסע אופניים עם רוכבים בעלי מוגבלויות

נבחרת הנשים של ישראל בכדורשער לעיוורים דורגה שנייה בטורניר בינלאומי ידידותי שנערך השבוע בספרד. אילהם מחמיד הייתה המצטיינת בשורות הנבחרת הישראלית. הזוכה בטורניר הייתה נבחרת גרמניה.

 

בשחייה פראלימפית, חברי הנבחרת הלאומית המתכוננים למשחקים הפראלימפיים בריו 2016 השתתפו בתחרות המסורתית של חנוכה שנערכה בבית הלוחם בחיפה. ענבל פיזרו שנבחרה לאחרונה כספורטאית הפראלימפית המצטיינת בטקס המצוינות בספורט קבעה 1:31.24 דק' ב-100 מ' חופשי. תוצאות נוספות במשחה: יוליה גורדיצוק - 1:12.28 דק', איאד שלבי - 2:37.51 דק', מור מוסרי - 1:10.95 דק'.

 

ביום שישי: מסע אופניים בסימן הזדהות עם תושבי הדרום

ביום שישי הקרוב ייצא לדרך מסע האופניים החמישי של "גלגלים של תקווה-דרום" כחלק מפעילות עמותת "אתגרים". בין הרוכבים יהיו גם כאלו עם מוגבלויות שונות כמו ליקויי ראייה ושמיעה, קטועי גפיים, אוטיזם, שיתוק מוחין ועוד.

 

המסע אשר מתקיים בשיתוף פעולה עם המועצה האזורית בני שמעון ועמותת התיירות "שקמה" מתקיים השנה בסימן הזדהות עם תושבי הדרום. בעקבות מבצע "צוק איתן", אשר שיבש את חייהם של מאות אלפי אנשים בדרום, רוכבים בעלי המוגבלויות ושאר משתתפי המסע רוצים לתת כבוד לעמידתם האיתנה במבצע.

 

באירוע יהיו שני מסלולי שטח ארוכים של 25 ק"מ ו-32 ק"מ אשר יוזנקו בשעה 07:30. ושני מסלולי שטח קצרים של 7 ק"מ ו-11 ק"מ שיוזנקו בשעה 08:00 מצומת "בית קמה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות התאחדות ספורט הנכים
נבחרת הכדורשער
צילום: באדיבות התאחדות ספורט הנכים
מומלצים