שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  באיכילוב התבלבלו בתינוקות – ומצאו פתרון טכנולוגי

  מדובר במערכת המתבססת על טכנולוגיה מתקדמת של שימוש בתגים אלקטרוניים ומאפשרת זיהוי מוחלט של האם ותינוקה. ביה"ח: "לא נגרם לתינוקות נזק והופקו לקחים ממקרים"

  אחרי שתי טעיות בזיהוי: תוכנס בבית החולים איכילוב מערכת חדשה לזיהוי וניטור תנועת תינוקות. המערכת מתבססת על טכנולוגיה מתקדמת של שימוש בתגים אלקטרוניים ומאפשרת זיהוי מוחלט של האם ותינוקה במעברים השונים.

   

  עוד סיפורים חמים - בפייסבוק שלנו

   

  המקרה הראשון אירע בתינוקייה בבית החולים, כאשר התינוקות הוחלפו במיטותיהם בשבוע שעבר. לאחר שאחות לקחה להאכלה תינוק של יולדת אריתראית, הגיעה היולדת ולקחה בטעות תינוק אחר, לאחר שסברה שהוא בנה. היא יצאה מהתינוקייה כשהשומר לא הבחין שלא מדובר בבנה, ולאחר שיצאה הבחינה אשת צוות אחרת שהייתה במקום שהיא לקחה ילד לא נכון.

   

  האמצעים האלקטרוניים אמורים למנוע שאירוע כזה יקרה שוב. להורים ולתינוק יהיה צמיד אלקטרוני, ובמקרה בו הורה ייקח תינוק לא נכון וינסה לצאת איתו מהתינוקייה, הצמיד יצפצף.

   

  המקרה השני אירע השבוע בתינוקייה שבמלונית הצמודה לאיכילוב ונמצאת באחריות בית החולים. 

   

  עוד חדשות בריאות

  הצנתר הוחדר לעורק במקום לווריד - יצחק מת

  טיפולי פוריות בלניאדו? רק אם אתם נשואים

  חשד: הזיהום בנשים שעברו IVF - מאמפולה מזוהמת

   

  "לא נגרם כל נזק לתינוקות"

  בבית החולים מבהירים שהאירועים לא גרמו לשום נזק. בנוסף, אומרים בבית החולים שבוצע תחקיר שבעקבותיו הופקו לקחים ולכן הוחלט להכניס מערכת חדשה לניטור תנועת תינוקות.

   

  מבית החולים נמסר כי מדובר במערכת המתבססת על טכנולוגיה מתקדמת של שימוש בתגים אלקטרוניים ומאפשרת זיהוי מוחלט של האם ותינוקה. במקביל, הופעלו נהלי ביטחון חדשים בכניסה וביציאה מהתינוקייה, ביניהם השוואת צמידים, אשרור פתק יציאה של תינוקות הן מול האחות ומול איש הביטחון.

      

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: בני דויטש
  בי"ח איכילוב. אמצעים חדשי לזיהוי יילודם ואימותיהם
  צילום: בני דויטש
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים