שתף קטע נבחר

הרצוג באולפן ynet: "נתניהו מפחד מעימות איתי והוא יודע למה"

יו"ר האופוזיציה הבהיר שהוא מוכן להתעמת עם ראש הממשלה לפני הבחירות. על נסיעת נתניהו לצעדה בצרפת: "ההחלטה לנסוע הייתה נכונה, אבל היה זגזוג ובלגן". ערב הפריימריז הוא התחייב: "אצלנו לא יהיו אי-סדרים"

ערב הפריימריז במפלגתו, התארח יו"ר העבודה יצחק (בוז'י) הרצוג באולפן ynet וקרא תיגר על ראש הממשלה בנימין נתניהו, שלטענתו חושש להתעמת עמו. "לנתניהו יש סיבות טובות שבעטיין הוא מתחמק מעימות נגדי והוא יודע למה", האשים המועמד לראשות הממשלה, "הוא נכשל בכל פרמטר בהובלת המדינה".

 

הכתבות האחרונות לקראת הבחירות:

יום עם מיכאלי: "מופתעים שאני מהמחבקים"

לאחר שהתפטר: דרעי חוזר להנהיג את ש"ס

 

 

"הוא נכשל במאבק בטרור, בחיזוק מעמדה של ישראל בעולם, ביוקר המחייה, בדיור, בפרנסה, בפערים החברתיים”, האשים הרצוג. "אני האלטרנטיבה לבנימין נתניהו. זה אנחנו מול נתניהו ואנחנו נחליף את נתניהו. אני לא חושש משום דבר".

 

המנהיג-שותף של המחנה הציוני התייחס גם לזיגזג של נתניהו ביחס לנסיעה לצעדה בצרפת והצהיר: "היה בלאגן, אחד שם רגל לשני. זו דוגמה מובהקת לניהול ממשלה על-ידי בנימין נתניהו. אני חושב שההחלטה שלו לנסוע בסוף הייתה נכונה, אבל כל מה שהיה לפני זה היה שגוי". הוא הדגיש גם כי הביקור של נתניהו לא יסייע בשיקום מעמדה של ישראל בעולם. "אותה צרפת שנתניהו אץ-רץ אליה היא זו שלפני שבועיים הובילה מערכה מדינית קשה נגד ישראל במועצת הביטחון".

 

 

"זה לא הולך להשתנות", הוא המשיך. "זה סימפטום של בעיית המעמד שלנו בעולם תחת שלטונו של נתניהו - בנות הברית הקרובות ביותר שלנו לא מסתירות את הביקורת שלהן כלפי ישראל. לבני ואני אנחנו נדע בדיוק מה לעשות", התחייב הרצוג, "נגייס תמיכה בינלאומית, נוביל מהלכים שייצרו מצב שישראל תהיה בלבה של קואליציה נגד הטרור מצד אחד, ומהצד השני תשתלב במשפחת המעצמות בתבונה ובשכל".

 

בהתייחסו לשותפו שלו עם ציפי לבני, הצהיר הרצוג כי "המהלך המשותף

של המחנה הציוני, העבודה והתנועה, הוביל למהפך בפוליטיקה הישראלית. אנחנו הולכים ביחד, אנחנו לא מתעסקים כל היום רק בשמות. אנחנו עוסקים במהות, בכך שאזרחי ישראל לא יכולים לקנות דירה. אני ולבני מציעים לציבור חבילה מלאה של פתרונות למצוקותיה של ישראל - חזון ותקווה, יכולת ביצוע ומעשה".

 

על רקע אי הסדרים שהתגלו בפריימריז בליכוד, ציין הרצוג לקראת הבחירות המקדימות מחר במפלגתו כי "אני מאוד-מאוד מקווה ומאמין שלא נראה את התופעות האלו אצלנו". הוא גילה כי "שוחחתי כמעט עם כל המועמדים וכולם באווירה טובה של מרץ ומחויבות אמיתית למפלגה. גם בין שלי לאיתן האווירה יותר טובה ממה שמבינים. יש לנו צמרת נהדרת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אסי כהן חגי דקל
יצחק (בוז'י) הרצוג
צילום: אסי כהן חגי דקל
מומלצים