שתף קטע נבחר

קו בר לב: העבודה מצאה את הביטחוניסט

המתפקדים שלחו מסר חד משמעי להרצוג-לבני שמחפשים דמות ביטחונית: עמר בר לב, מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, דורג 6. "מעריכים אותי", הוא אומר

בשעה שראשי "המחנה הציוני" יצחק הרצוג וציפי לבני עדיין מחפשים ביטחוניסט לרשימה, העבירו מתפקדי העבודה מסר חד-משמעי בפריימריז של המפלגה לקראת בחירות 2015: הדמות הביטחונית הבכירה היא ח"כ עמר בר לב, מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, שאחרי שפורסמו התוצאות הבוקר (ד') התברר שהתברג גבוה - במקום השישי.

 

הפריימריז בעבודה - כתבות נוספות:

 

מעבר להיותו ביטחוניסט, בר לב נתפס בעבודה כמי שמייצג באופן מתון ולא מתלהם את הערכים של מפלגת העבודה האותנטית. הוא זכה לאהדה בקרב המתפקדים החופשיים ובמקביל לתמיכה יוצאת דופן של אחד המפקדים הכי גדולים במפלגה - אנשי הקיבוצים - שם נרשם שיעור הצבעה גבוה של כ-78 אחוז.

 

 

בשבועות האחרונים הוא הסתובב בסניפי המפלגה בארץ וביום הפריימריז היה בר לב אחד המועמדים המאורגנים. הוא הסתייע ב-150 מתנדבים ברבות מהקלפיות בארץ, שהשתדלו שלא לפספס אף מצביע בכניסה.

 

"אנשי מפלגת העבודה מעריכים את הדרך שלו ואת הערכים שהוא מייצג", אמר גורם במפלגה. "אבל הם גם ללא ספק מעריכים את עובדת היותו הביטחוניסט היחיד.

הם גם אמרו מפורשות בהצבעה: גם אם ישוריין ביטחוניסט מבחוץ, חשוב שיהיה מישהו מבית".

 

שלי יחימוביץ' התייחסה להצלחה של בר לב ועקצה את הליכוד: "נתניהו שירת בסיירת מטכ"ל, אבל עמר בר לב היה המפקד שלה".

 

בר לב עצמו אמר בשיחה עם ynet: ״אני חושב שהמתפקדים מעריכים את היכולות שלי וגם את מה שעשיתי בכנסת. לא רק את הרקע הצבאי אלא גם את העובדה שבשנים האחרונות הייתי בעולם ההיי-טק, הקמתי בהתנדבות את תנועת 'אחריי' ויש לי לשמחתי קבלות של עשייה אמיתית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים