שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בלונדינית וקשיש עושים את זה: ככה מקדמים מחול ישראלי

  בסרטון שהעלתה "עמותת מחול ישראלי" לעידוד ריקודי העם, נראים צעירה ומבוגר משוחחים ברמיזות מיניות בוטות על התחביב: "אני לרוב גומר לפניה, אבל היום יש לזה כדורים". "זו בושה וסקסיזם", הגיבו הגולשים

  בסרטון שהפיצה "עמותת מחול ישראלי" ברחבי הרשת, נראים בלונדינית צעירה וגבר מבוגר משוחחים ברמיזות מיניות, על ריקודי עם. בסרטון, שיצרו סטודנטים מהמרכז הבינתחומי, מציגה העמותה את השניים ישובים צמודים על ספה - ומנהלים דיאלוג הנועד לקדם את ריקודי העם בישראל. "אני אוהבת שהוא מחזיק אותי צמוד", אומרת הצעירה - "אני לרוב גומר לפניה, אבל היום יש לזה כדורים", מעיד הגבר. "אנחנו אוהבים לעשות את זה בציבור, זה מוסיף אנשים מסתכלים עלינו תוך כדי", הם אומרים.

   

  הסרטון עורר את זעמם של הגולשים שמיהרו להגיב בדף העמותה בפייסבוק בטענות על היותו סקסיסטי ומעליב. "בושה! לא מצחיק, לא מכבד, ובטח שלא מוסיף לריקודי העם!" כתבה שם הגולשת כרמית פרטוש יהודה, "מה זה? כאילו חסר לריקודי העם שם רע! לא מצחיק ולא מוסיף כבוד למחול הישראלי. אמנם תזכו בסרטון ויראלי אבל המטרה שלכם פשוט התרסקה, וברור שרוב אוהבי הסרטון בחיים לא היו בהרקדה!", כתבה שירלי שוורץ.

   

  לפניית ynet השיבה עמותת מחול ישראלי: "העמותה מנסה להגיע לקהל צעיר, אשר אינו מכיר את התחום ועדיין לא נחשף לצדדים היפים בריקודי העם שלנו. הקמפיין מדבר בשפת פרסום המקובלת ברשת ופונה לאותו קהל צעיר. גם מתוך מטרה לעורר סקרנות ורצון להבין בכלל במה מדובר. לריקודי עם היבטים חיוביים רבים ובכוונתנו להביא אותם אל הקהל בהמשך הקמפיין. בסרטון זה ניסינו להציג פן מרכזי - הכיף שבריקודים. כמובן שכל המוצג בסרטון נעשה בצורה הומוריסטית".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים