שתף קטע נבחר

זה עובד? הסיכות החדשות שמבטיחות להרחיק כינים

מוצר ישראלי חדש מבטיח להרחיק את הכינים מראשם של הילדים - אחת ולתמיד. הערכה, הכוללת סיכות ראש ושמן אתרי, מבוססת על הרעיון של קולרים להרחקת פרעושים. לקחנו אותה לבדיקה על ראש מגרד במיוחד

אם אתם הורים לילדים בגיל הגן או בית הספר היסודי אתם וודאי מתחלחלים אפילו מהצליל של המילה "כינים". כן, אותם יצורים קטנים שמטיילים על הראש וגורמים לגרד עז - גורמים גם לסיוטים בלילה לאינספור הורים.

 

<<כל החדשות, הטורים, המדריכים והכתבות בעמוד הפייסבוק של ynet הורים >>

 

מוצר ישראלי חדש, Mylee, שיצא ממש לאחרונה לשוק מבטיח לגרום לכך שלא תצטרכו עוד להתעסק עם הניסיונות להדביר (שוב, ושוב, ושוב) את הכינים מהראש, על ידי כך שהוא פשוט מרחיק אותן. הוד בן ידע ועידן אלון, שניהם רק בני 24, הם המפתחים של המוצר החדש, כשהרעיון הגיע אליהם דווקא מעולם הפרעושים. "יש לי כלב ואני שם לו אבזם שמרחיק ממנו את הפרעושים", הוא מספר. "כשנתקלתי בתופעה של הכינים בגילאים הצעירים של הילדים, פתאום שאלתי את עצמי למה לא לעשות משהו דומה".

 

 

אז לא, לא מדובר בקולר, אלא דווקא בסיכות נאות למדי שבקצותיהן יש אזור מיוחד, אליו מטפטפים בכל פעם שתי טיפות של שמן ייחודי, שאמור להרחיק את הכינים. "שילבנו בעצם את הרעיון של שמן רוזמרין, שידוע בכך שהוא מרחיק כינים, עם רעיון הקולר", מסביר בן ידע. "את השמן אסור לשים על העור, כי הוא עלול לגרום לגירוי. הוא גם בעל ריח מאוד חזק, ואף אחד לא רוצה שהילד או הילדה שלו יסתובבו מריחים מרוזמרין. הסיכות פותרות את שתי הבעיות: הן מרחיקות את השמן ממגע עם העור ובגלל שהכמות ממש קטנה - אין גם ריח שגורם לדחייה".

 

אז האם ההבטחות מתקיימות?

לקחנו את ההבטחות של בן ידע ויצאנו לבדוק אותן בשטח. או יותר נכון על ראשה של בת 8 שהכינים אוהבות במיוחד, ושהמלחמה בהן לא נגמרת. במשך חודש שלם (הזמן שלאורכו אמורה להספיק הערכה) טפטפנו בכל בוקר שתי טיפות מהשמן אל המקום הייעודי לו בסיכות, הנחנו ממש מאחורי האוזן, כפי שדורשות ההוראות - ולשמחתנו גילינו שאכן לאורך כל התקופה הילדה לא נדבקה בכינים אפילו פעם אחת.

 

דבר נוסף ששמחנו לגלות הוא שהבקבוקון עם השמן, שהיה אמור להספיק לחודש, היה רחוק מלהסתיים - כך שאתם בהחלט יכולים לסמוך על כך שהערכה תספיק לחודשיים. הסיכות עצמן יפות מאוד (ישנם מספר סוגים של סגנונות) וחזקות במיוחד - כך שאף אחת לא הלכה לאיבוד. פחות אהבנו לגלות שבחלק מהסיכות המקום אליו היינו אמורים לטפטף את השמן התפרק - כך שלא ניתן היה לעשות בהן שימוש למטרה זו.

 

ומה לגבי הריח? יש ריח - לא נגיד שלא. אבל כדי להריח אותו צריך להיות ממש קרובים לסיכה.

בדקנו שוב ושוב עם הילדה האם היא קיבלה הערות בנושא מילדי הכיתה - ושמחנו לגלות שלא. אז גם את המבחן הזה הסיכה עוברת.

 

בשלב זה ניתן לרכוש את הסיכות החדשות רק באתר האינטרנט של החברה, אך בן ידע מבטיח כי בקרוב הם מתכוונים להפיץ אותה גם ברשתות הפארם. גם המחיר נוח: 58 שקל לערכה ובה ארבע סיכות ובקבוקון השמן. בערך מחצית מעלותו של חומר להשמדת הכינים הארורות. 
 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים