שתף קטע נבחר

מס' 10 בישראל ביתנו: "ערבי מסריח, ערבי נדרס"

עם ההודעה על מיקומה במקום העשירי ברשימת המפלגה לכנסת, פורסמו סטטוסים שכתבה שירה מיסטריאל: "ערבי מסריח, ערבי נדרס. לערבים בכפר ממול כבו כל האורות מגיע להם". תגובתה: "אני מסכימה שיש צורה להתבטא"

נפלה ברשת: המועמדת במקום העשירי של מפלגת ישראל ביתנו, שירה מיסטריאל (24), הודתה אמש (יום ב') כי שגתה בניסוח דבריה בעבר. זאת לאחר שנחשפו התבטאויות בוטות שלה. באחת מהן כתבה: "ערבי מסריח. למי שלא ראה יש סרטון ביוטיוב - ערבי נדרס". באחרת כתבה: "לערבים בכפר ממול כבו כל האורות מגיע להם".

 

לאחר פרסום הדברים כתבה מיסטריאל, תושבת אריאל, בעמוד הפייסבוק שלה: "היי חברים, מפיצים בתקשורת פוסט שכתבתי לפני מספר שנים, אני בהחלט מסכימה שיש צורה להתבטא ולהגיד דברים, אולם העובדה היא שגם במקרה הזה מי שהיה אלים וזרק את האבנים על חפים מפשע היו הערבים".

 

אחרי הפרידה מחברי כנסת של המפלגה בכהונה היוצאת, ועל רקע פרשת השחיתות שאופפת את ישראל ביתנו, הציג הערב היו"ר אביגדור ליברמן את רשימת המפלגה לכנסת ה-20, לקראת בחירות 2015. זמן קצר לפני ההכרזה על רשימת המועמדים של המפלגה לכנסת הציע ליברמן למי שרואה עצמו כמועמד מתאים להציע את עצמו לתפקיד, ומיסטריאל נענתה לפנייה.

 

ב-3 בינואר פרסם ליברמן הודעה: "אתמול הייתי במפלגה וראיתי שרבים מגישים מועמדות להיבחר לכנסת מטעם 'ישראל ביתנו', מקשת רחבה מאוד של הציבור, למשל שירה מיסטריאל, בחורה בת 24, יו"ר אגודת הסטודנטים באריאל". מיסטריאל שובצה בסופו של דבר בעשירייה הראשונה ברשימה של ליברמן.


פורסם לראשונה 20/01/2015 00:29

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים