שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "הילדים של היום מכירים את רגע עם דודלי"

  זוכרים את רגע מ"רגע עם דודלי" ו"הבית של פיסטוק"? גם ציפי מור, האישה שמאחורי הפרצוף המנומש - לא שכחה את הדמות הראשונה שלה, ומספרת שעד היום ילדים גדלים עליה. לכבוד מדור חדש היא בוחרת את הקטע האהוב עליה מהסדרה, ומסבירה שהוא מזכיר לה תקופה של שוויון ונאיביות

  ציפי מור, מי שכיכבה בשנות ה-80 וה-70 בסדרות הטלוויזיה המיתולוגיות של הטלוויזיה החינוכית "רגע עם דודלי", ו"בבית של פיסטוק", מחייכת כשהיא נזכרת בתקופה ההיא. "זאת היתה תקופה שהיה בה שוויון", היא אומרת.

   

  עדכונים שוטפים - גם בטוויטר של ynet

   

  מור בת ה-60 התבקשה לבחור את הסצנה האהובה עליה בתוכנית "רגע עם דודלי" לכבוד מדור חדש - שבו מציגים שחקנים את הקטע האהוב עליהם בתוכנית שבה השתתפו, ושמה את האצבע על אחת שהתרחשה בפרק הלפני אחרון - "זהירות מונעת אסון".

   

  למה בחרת בקטע הזה?

   

  "כשהתחלנו לצלם הייתי בת 21, והפרק הזה דיבר ספציפית על מישהו שנפצע והיה צריך לקבל זריקת טטנוס. כנראה שזה החזיר אותי אחורה לפציעה מסוימת שהיתה לי. בכלל, בפרק הזה יש משהו נורא יפה. הוא צולם כבר בטכנולוגיה צבעונית, אבל שודר בשחור לבן. לא רצו לעשות אפליה: היו כאלה שהיתה להם טלוויזיה צבעונית, והיו כאלה שלא היה להם מספיק כסף, אז רצו שתהיה שוויוניות בין כולם. זה היה יפה".

   

   

  באדיבות ערוץ היוטיוב של הטלוויזיה החינוכית

   

  מה עוד אפיין את התקופה ההיא?

   

  "היתה נאיביות בסיסית כזאת. אני גם הבאתי את התמימות שלי והתסריטים ממש הלכו לאותו הכיוון".

   

  מאז סיום התוכנית, שבמשך 24 פרקים עסקה בתכנים חינוכיים שונים באמצעות כוכביה שלמה ניצן, ספי ריבלין ומור עצמה, עברו כבר יותר מ-33 שנה. מור הספיקה להתחתן, ללדת את בנה היחיד, המוזיקאי רונן הלל,  ולהתגרש בתום עשר שנות נישואים. למרות הזמן שעבר, היא מספרת שהדמות ההיא עדיין מלווה אותה: "היום אני מופיעה בהצגות ילדים כמו  הבית של יעל' ו'פיטר פן'. ילדים באים אליי יחד עם ההורים, ושואלים אם אני זו מ'רגע עם דודלי' ו-הבית של פיסטוק'".

   

  מתוך "רגע עם דודלי". נאיביות בסיסית ()
  מתוך "רגע עם דודלי". נאיביות בסיסית

   

  מי שואל, הילדים או ההורים?

   

  "תתפלא, אני מגלה שגם הילדים של היום צופים ב'רגע עם דודלי' ו-'הבית של פיסטוק'. זה מדהים אותי אבל יש לזה השפעה גדולה ואני שמחה על כך. בתחילת הקריירה שלי בכלל לא חשבתי על זה שאני אלך לכיוון של ילדים, אבל הגורל רצה שהשתחררתי מלהקה צבאית והכל הלך לשם. גם היום יש בזה פרנסה, ברוך השם".

   

  איפה אפשר לראות אותך היום חוץ מהצגות ילדים? 

   

  "העיסוק העיקרי זה הצגות הילדים שרצות בכל הארץ, וחוץ מזה אני עושה מופעי סטנדאפ לוועדי עובדים וכדומה, וגם למדתי הום סטיילינג. אז לא חסרים לי עיסוקים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ציפי מור. בוחרת בזריקת טטנוס
  לאתר ההטבות
  מומלצים