שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מיכאל הנגבי: "היפה והחנון משנה חיים"

  השחקן והמנחה מיכאל הנגבי לא מאמין שתוכנית הריאליטי שהנחה באמת הסתיימה: "זה לא ודאי". בינתיים הוא חוזר לערוץ 10 בסדרה "חשודה", ונהנה לגלם בה תפקיד לא מרכזי

  השחקן מיכאל הנגבי נעדר במשך תקופה ממושכת ממסך הטלוויזיה, אך בשנה שעברה שב לגיחה מוצלחת כמנחה של תוכנית הריאליטי "היפה והחנון" - שזכתה לרייטינג נאה ולחשיפה רבה. אלא שההחלטה בערוץ 10 לקצץ בתוכניות ריאליטי הובילה לירידת התוכנית, והנגבי מצא עצמו שוב באותו הערוץ אך בתפקיד שונה לחלוטין - עורך דין המייצג את הצד האפל בדרמה החדשה "חשודה".

   

  "אני לא יודע בוודאות ש'היפה והחנון' תרד, כי דברים דינמיים בטלוויזיה", אומר הנגבי בראיון, "אבל אם היא אכן תרד, זה יהיה עצוב כי התוכנית הזאת באמת משנה חיים של אנשים. קח לדוגמה את המתמודד מהעונה הקודמת אורי ברויר - אני רואה אותו עושה סטנדאפ, ואני שמח. יהיה לי חבל בשביל הצופים וגם בשביל עצמי - אני צופה מסור". 

   

  ובשבילך כמנחה?

   

  "המנחה הוא הפונקציה הכי קטנה שיש בתוכנית הזאת, הכוכבים האמיתים הם היפות והחנונים. אני מקבל המון תגובות חיוביות על 'היפה והחנון' עד היום. אני גם ממשיך לראות חלק מהם בהופעות שלי, והם עדיין בקשר אחד עם השני. זה יפה. אני לא מאמין שהתוכנית תרד, ובדרך כלל הלב שלי יודע".

   

  "היפה והחנון". הלב יודע (צילום: ניר שריג) (צילום: ניר שריג)
  "היפה והחנון". הלב יודע(צילום: ניר שריג)
   

  הנגבי, כבר בן 35, הנחה בעבר את תוכנית הנוער של ערוץ 10 "אקזיט", השתתף ב"צחוק מעבודה" ושיחק בסרט "לצוד פילים". בימים אלה הוא עסוק בעיקר בהופעת הסטנדאפ שלו וכותב את סדרת הרשת "עסק משפחתי".

   

  סדרת הדרמה החדשה "חשודה" (שתעלה לשידור ב-3 בפברואר בערוץ 10) מספרת את סיפורה של עורכת הדין דפנה צור (מלי לוי), שחייה משתנים כאשר היא מגלה שבעלה הסתבך בחובות לשוק האפור. הנגבי יגלם בסדרה את איזיק אברמסון, עורך דין של מלווה בשוק האפור. "קראתי תסריט, אהבתי אותו ובחרתי להשתתף בפרויקט", הוא מספר, "ככה זה קורה אצלי בגדול".

   

  אתה מגלם דמות לא מרכזית, זה משפיע על ההחלטה שלך אם לקחת תפקיד או לא?

   

  "לפעמים זה אפילו יותר כיף לעשות תפקיד כזה. אתה בא, נותן את התפקיד שלך בכמה ימים מרוכזים, והולך. בוא נודה, לא תמיד בא לך לעבוד כל היום וכל יום. זה ממש כיף אבל זה גם ממש קשה. וכשאתה עושה תפקיד אורח זה נחמד, אתה מגיע פעמיים בשבוע ללוקיישנים".

   

  "חשודה". עורכי דין ואנשי השוק האפור ()
  "חשודה". עורכי דין ואנשי השוק האפור
   

  אתה פוחד שהסדרה לא תצליח?

   

  "תמיד יש תחושות, אבל לא הייתי קורא לזה פחד. הייתי משנה את המילה פחד להתרגשות. פחד זו מילה שמשתקת אותך, והתרגשות זו מילה שמרימה אותך והאפקט שלה חיובי יותר. לשאלתך - אני מתרגש בשביל הסדרה".

   

  התעורר חשש לעתיד הסדרה בגלל עננת הסגירה שריחפה מעל ערוץ 10?

   

  "גם אם היה חשש, אסור לתת לחששות להכיל אותנו. אז כמו מקצוענים אמיתיים הכנסנו את החשש למגירה ופשוט עבדנו. עשינו את הדבר שאנחנו הכי טובים בו. באופן כללי לבי עם ערוץ 10. אני מאמין שכמו תמיד יימצא פתרון בזמן - שזה אומר כמה ימים אחרי הדד ליין. אבל יהיה בסדר".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים