שתף קטע נבחר

שוטרת בהיריון התלוננה: המפקד הטריד אותי

בערוץ 10 נחשף שהשוטרת טענה שהמפקד ביקש שתצטלם בחצאית. עוד סיפרה שהמפקד אמר שהוא מפנטז על יחסי מין עם אישה הרה

שוטרת התלוננה הערב (יום ב') במחלקה לחקירות שוטרים נגד מפקד תחנה בדרום בדרגת ניצב משנה על הטרדות מיניות. היא גם האשימה את מפקדה הישיר, קצין בדרגת פקד, בהתנכלות וביחס בלתי הולם לאחר שזרק עליה מהדק. התלונה נחשפה בערוץ 10.

 

עדכונים שוטפים - גם בטוויטר של ynet

 

בחודש החמישי להריונה, כך סיפרה, פנה אליה מפקד התחנה במסגרת ישיבה ושאל אותה באיזה חודש היא. כשענתה לו שהיא בחודש החמישי אמר, לדבריה, שיש לו פנטזיה מינית לקיים יחסי מין עם בחורה בחודש החמישי.

 

על פי התלונה, במסגרת התכתבויות וואטסאפ שאל מפקד התחנה את השוטרת מה בכוונתה ללבוש לערב היחידה, ואף ביקש שתשלח לה תמונות שלה בחצאים באומרו "כולה חצאית".

 

עוד על פי הנטען פנה בעלה אל קצין האג"מ ולמחרת זומנה לשיחה עם מפקד התחנה שאמר שהוא לא רואה בעין יפה את העובדה שבעלה "מתערב לה בעבודה". לאחר כמה ימים, כך סיפרה, סבלה מהתנכלות נוספת כשמפקד התחנה הרים את קולו וגער בה שהיא אישיות לא רצויה במשרדי התחנה.

 

ממח"ש נמסר כי התלונה התקבלה והיא נבדקת. ממשטרת המחוז הדרומי נמסר כי "אנו סומכים על מח"ש שיבדקו את הנושא ביסודיות". עוד אמרו שם: "אנחנו מנועים בשלב זה להתייחס. הדברים נבדקים במח"ש".

 

הפרשה הזו מצטרפת לשורת פרשיות שמביכות את המשטרה בשנתיים האחרונות. לאחר פרישת חמישה ניצבים משירות בשל הסתבכויות שונות, המקרה האחרון נגע לסגן המפכ"ל, ניצב ניסים מור, שפוטר בגין חשד שביצע מעשים מגונים בשוטרת זוטרה והטריד אותה מינית. כמו כן, מור חשוד כי קיים קשר פסול עם שש שוטרות שונות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים