שתף קטע נבחר

לשמוע את הטלוויזיה דרך הסמארטפון

פיתוח ישראלי שמגייס את מימון הקהל מאפשר להאזין לשידורי הטלוויזיה דרך הסמארטפון בלי כבלים שישתרכו ברחבי הסלון ובלי להפריע ליושבי הבית

אוזניות לטלוויזיה הן עסק מסובך, ומסתבך. הוא קצר מדי, מסורבל, ובטח שלא מאפשר ליותר מאדם אחד להאזין לטלוויזיה בלי להפרע לאחרים. פיתוח ישראלי חדש בשם KIQ (שמור על שקט - Keep It Quiet), מתחבר למסך, ומאפשר לכל מי שבבית להאזין לשידורים באמצעות הסמארטפון.

 

 

 

 

אוזניות אלחוטיות, לפי היזמים, גם לא פותרות את הבעיה, ויש להן בעיות משלהן. גם אם מתעלמים מהמחיר הגבוה של אוזניות אלחוטיות איכותיות, צריך להוסיף לשלל ההטענות היומיות, גם הטענה של אוזניות, מוצר שבדרך כלל לא צריך להטען בכלל.

 

היזמים הצעירים, יבגני חזנוביץ ורונן דביר פיתחו את KIQ שהוא משדר, המתחבר אל כניסת האודיו של טלוויזיה, מחשב, טאבלט, סטריאו ועוד ומשדר סאונד איכותי הישר אל הסמארטפונים שלנו. לדברי היזמים אין מגבלה על מספר המשתמשים שיכולים להתחבר לשידור. כל אחד יכול לשמוע את השידור ישירות מהסמארטפון שלו (דרך אוזניות רגילות או Bluethoot) . "כן", כותבים היזמים "סוף סוף אתם יכולים להזמין את כל החבר'ה לצפות במשחק כדורגל בזמן שהילדים ישנים".

 

לדבר מול הטלוויזיה

המכשיר כולל אפשרויות שיחה בין המחוברים לשידור, דרך המיקרופון של האוזניות ובמקביל לשיחה מחליש את עוצמת השידור מהטלוויזיה באופן אוטומטי. בנוסף מאפשר המכשיר שליטה על עוצמת הסאונד ואמור להועיל גם לליקויי שמיעה.

 

בימים אלו החברה השיקה קמפיין indiegogo במטרה לגייס כספים להמשך פיתוח. היזמים רוצים לגייס 40,000 דולר עד ל-7.3. קניית קיק אחד עולה 29 דולר, והמחיר יורד כשקונים יותר יחידות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
משדר את הטלוויזיה לסמארטפון
מומלצים