שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  מועדון עובדי הרשויות המקומיות מחפש מאמץ
  מוטב-מועדון עובדי הרשויות המקומיות נקלע להפסדים וסיכם עם ישראכרט על פעילות משותפת. אך בינתיים נתגלעו קשיים בין הצדדים על אופן הפעילות. האם זהו סוף המועדון, סוף ההתקשרות או אולי תחילתה של ידידות נפלאה עם כרטיס אחר?

  מועדון מוטב, מועדון עובדי הרשויות המקומיות נמצא על פרשת דרכים. דירקטוריון החברה לפיתוח משאבי אנוש של החברה למשק וכלכלה בשלטון המקומי, בוחן המשך הפעלתו. בשנים האחרונות צבר המועדון, שיש לו 100 אלף חברים, ושהופעל עד עתה על-ידי החברה למשק וכלכלה, הפסדים ניכרים ולא הצליח להתרומם.
  עקב כך, החל הדירקטוריון לנהל משא ומתן עם מספר חברות אשראי במטרה להעביר אליהן את ניהול המועדון. המטרה - ניהול יעיל שיביא את המועדון להצלחה דוגמת מועדון "חבר" (של אנשי צבא הקבע).
  במוטב סגרו עם ישראכרט על ניהול והפעלת המועדון, אך בהמשך נתגלעו חילוקי דעות בין הצדדים בשאלת מימון הגוף שיגייס את החברות שיעניקו הנחות לחברי המועדון. עקב חילוקי הדעות הללו, הודיעה החברה למשאבי אנוש, כי תפתח את המשא ומתן מחדש, ותפנה גם לחברות אשראי נוספות.
  חיים קרופסקי, מנכ"ל ישראכרט, אומר בתגובה: "כרגע אנחנו מפעילים את המועדון, אם כי זה נכון שהוא עדיין לא הצליח לצבור תנופה."
  אחד מחברי הדירקטוריון של החברה מסר לנו, כי אם לא יהיו הצעות מספיק אטרקטיביות - יסגר המועדון.


  פרסום ראשון:,
  לפנייה לכתב/ת
  המקצוענים
  ישראכרט. האם הוא מזניח את חברי מרכז השלטון המקומי?
  מוגש מטעם: מוצר השנה
  מומלצים