שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  לפחות בכדורגל: שת"פ ישראלי-פלסטיני
  בעקבות תלונה שהוגשה לפיפ"א: במשרדי ההתאחדות לכדורגל התקבלו אישורי שחרור בין-לאומיים ממשרדי ההתאחדות הפלסטינית, לראשונה אי פעם. המטרה: לאשר את העברתם של שני שחקנים מהליגה השכנה לקבוצות ישראליות בליגה ב'
  היסטוריה נעשתה השבוע בבנייני ההתאחדות לכדורגל.  ההתאחדות הפלסטינית העבירה בפעם הראשונה אישורי העברה בין-לאומיים למקבילתה הישראלית, זאת עבור שני שחקנים שביקשו לעזוב את הליגה ברשות כדי לשחק בליגה ב' המקומית. 

   

  עד כה נמנעו הפלסטינים משיתוף פעולה בנושא עם אנשי ההתאחדות הישראלית, ובכך הקשו על שחקנים שביקשו לעבור מליגה אחת לאחרת.

   

  עופר עיני. שיתוף פעולה ראשון מסוגו (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  עופר עיני. שיתוף פעולה ראשון מסוגו(צילום: ראובן שוורץ)

   

  בנוסף, גם שחקנים שלא הורשו לשחק בקבוצות במסגרת התאחדות הכדורגל הישראלית (כל עוד הם רשומים במקביל גם בזו הפלסטינית) היו בבעיה,

  מאחר והדבר אסור על-פי כללי פיפ"א. ישראל בחרה להגיש תלונה בעניין לארגון, מה שהוביל בפעם הראשונה לשינוי בגישת ההתאחדות הפלסטינית.

   

  שני השחקנים להם ניתן האישור המיוחל הם מוחמד זועבי, ששיחק בקבוצת שבאב יאטה ועבר לסנדלה גלבוע (ליגה ב', צפון), ומוחמד פודי, שעבר מצעירי חברון לבית"ר ת"א/רמלה.

   

  יש לציין כי רק לפני חודש וחצי הושעה עאטף אבו בילאל מכל פעילות בגלל ששיחק הן בליגה הפלסטינאית והן בליגה הישראלית במקביל. רק השבוע הוא חזר לשחק אחרי שעניינו נפתר, וכעת יהיה עלינו להמתין לראות כיצד העניינים יתגלגלו בעתיד אם תתפתחנה סיטואציות דומות.    

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים