שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אשדוד מחפשת משמעות

  אשדוד לא תרד, לא תיקח גביע ולא תיאבק על מקום באופ"א. ולמרות זאת היא תמשיך לעניין

  אשדוד הופכת להיות קבוצה ללא תכלית או מטרה, היא לא תרד לליגה הלאומית, לא תיקח גביע ולא תיאבק על מקום בגביע אופ"א. היא תעביר עוד עונה ועוד עונה בפרמייר ליג, תגדל עוד כישרון, תמכור עוד שחקן, ותנצח פעם בכמה זמן קבוצה גדולה ממנה, דבר שיזכה אותה בכמה כותרות שמנות בעיתונים. אם במקרה היא תתקרב לתחתית, כמה זעזועים והיא ישר תחזור למסלול. השאננות הכרונית הזו יכולה לגרום נזקים, אך למרות זאת, המון קבוצות היו מוכנות להתחלף איתה בלי לחשוב פעמיים.
  מאמן: לא ברור מה בדיוק מצפה ההנהלה ממירו בן שמעון, לא ברור כל כך מה בן שמעון מצפה מההנהלה, מעצמו או מהקבוצה. אם אשדוד תדרך במקום, היא בסופו של דבר תלך אחורה. בכל אופן, בעונה שעברה הוכיח בן שמעון שהוא לא איזה גימיק חד פעמי, הוא לא רק "דוקטור למוטיבציה", אלא מאמן שמסוגל להעמיד קבוצה כמו שצריך על המגרש, ולגרום לה לשחק כדורגל התקפי. עם קצת יותר תעוזה, הוא בהחלט יכול להקפיץ את אשדוד מדרגה נוספת.
  הגנה: מיקו סימליאניץ', אילן בוארון וניר סוחר עזבו את הקבוצה, אך בכל זאת ההגנה לא ספגה יותר מדי זעזועים. יושקו ביליץ' הגיע מהרצליה ואמור להיות "ליברו קלאסי". מצד ימין ישחק גדי חזות, שאם לא ייפצע, יכול להוסיף המון כוח ונחישות באגף. אך הרבה תלוי בצעירים, גל פיבך ואדיר טובול, שאמנם נתנו עונה לא רעה אשתקד, אך העונה תיפול עליהם הרבה יותר מעמסה. אם הם יעמדו בה כראוי, אשדוד תנפיק משחק הגנה סביר. אם לא, בן שמעון יפזול בעצבנות לשוק ההעברות.
  קישור: ללא ספק החוליה החזקה בקבוצה. חוליה שלא עברה שום שינוי ותמשיך להתבסס על אלון חזן כמנהיג הבלתי מעורער וכ"מאמן על המגרש", על אייל אלמושנינו, ברוך דגו ואלק נילאש. כמו כן מיין סבטוז'ר הוכיח אשתקד שהוא שחקן לא רע בכלל. אלמושנינו קיבל במפתיע מעמד של שחקן מן השורה הראשונה, ויותר עיניים יעקבו אחריו העונה כדי לגלות שלא מדובר בבלוף. דגו כבר הוכיח שהוא כשרון גדול, עכשיו נותר לו להוכיח שהוא שחקן גדול.
  התקפה: ההתקפה קיבלה חיזוק בדמותו של זוראן גורישיץ', כמו כל זר, גורישיץ' הוא עדיין נעלם גדול ונחשב להימור. לידו נמצאים כגיבוי יגאל זריהן האלמותי, שהוכיח שכשצריכים אותו, הוא יודע לספק את הסחורה. עוד בהתקפה יש את חנן פדידה, כישרון צעיר, שעוד לא הראה מספיק ממה שהוא יודע, אם הוא יודע. סך הכל זו אותה התקפה של שנה שעברה, כשגורישיץ' אמור להיות הערך המוסף.
  הרכב משוער: קאקאש, חזות, ביליץ, פיבך, טובול (מירו כהן), חזן, אלמושנינו, נילאש, דגו, סבטוז'ר, גורישיץ' (זריהן).
  תסריט אופטימי: נושפים נשיפה מהבילה ביותר בעורפן של הגדולות
  תסריט פסימי: שלמה שרף מחתים את דגו ואלמושנינו בסוג של "תרגיל מסריח".

  לפנייה לכתב/ת
  אשדוד מודים לקהל
  ארכיון ידיעות אחרונות
  חזן. מנהיג בלתי מעורער
  ארכיון ידיעות אחרונות
  צפריר אביוב
  אלמושנינו. קפיצת מדרגה
  צפריר אביוב
  צפריר אביוב
  פדידה. חובת הוכחה
  צפריר אביוב
  ארכיון ידיעות אחרונות
  דגו. מכישרון גדול לשחקן גדול
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים