שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אהבה זה כואב: פציעות ותאונות בעקבות סקס
  קונדום שנשאב לריאות במהלך מין אוראלי, היקי שגרם לשבץ מוחי והבלון שהוכנס לתוך איבר המין ונשאר שם למשך 10 ימים. מפציעות וחבורות ועד חנק וסכנת חיים: פציעות הסקס הכי ביזאריות

  מה לא תעשו בעבור 50 גוונים של אורגזמה מהסרטים? יש כאלה שהרחיקו לכת בסקס נועז, אפל ומסוכן שגרם לפציעות חמורות וכמעט עלה להם בחייהם.

    

  בעוד שמרבית הפציעות בזמן סקס הן מינוריות וכוללות חבלות או שפשופים, הספרות הרפואית עמוסה בתיעוד של פציעות ביזאריות ואפילו ברוטליות בזמן המשגל. מהתקפי לב ועד סכנות חנק, הנה ההוכחה שהסקס עלול להיות ספורט מסוכן מאוד.

   

   

  צחוק, צחוק, אבל כשהקונדום מגיע לריאות זה עלול להיות מסוכן (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  צחוק, צחוק, אבל כשהקונדום מגיע לריאות זה עלול להיות מסוכן(צילום: shutterstock)

   

  איך הגיע קונדום לריאות?

  פציעות הסקס השכיחות ביותר הן חבורות מהן מתעלמים בלהט הרגע. הפעילות המינית האקרובטית גורמת ללא מעט פציעות. כך למשל, על פי סקר שנערך בבריטניה, כשליש מהמבוגרים חווים פציעות סקס כשהשכיחות בהן כוללות שרירים תפוסים, כאבי גב ושפשופים בברך.

   

  5%  ממשתתפי הסקר דיווחו כי הפציעות היו כה חמורות עד שגרמו להם להפסיד ימי עבודה, 2% אף סבלו משברים בעצמות במהלך הסקס.

   

  אבל יש כאלה שאיתרע מזלם אפילו יותר: אישה בת 27 הגיעה לחדר המיון, לאחר 6 חודשים במהלכם סבלה משיעול מתמשך, כיח וחום. על אף 4 חודשים של טיפולים אנטיביוטיים - התסמינים לא חלפו.

   

  בדיקת ברונכוסקופיה, בה הוחדר צינור ובקצהו מצלמת וידאו אל מערכת הנשימה שלה, גילתה גוף זר באונה הימנית העליונה: היה זה קונדום אותו שאפה במהלך מין אוראלי.

   

  קונדומים בגודל לא מתאים? סכנה למחלות מין

   

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  היקי מהגיהנום

  פעולת האורגזמה מלווה בעליות בלחץ הדם ובקצב הלב. באופן לא מפתיע, הדבר עלול לגרום למצבים מסכני חיים, במיוחד עבור אלה שנמצאים בסיכון מוגבר להתקפי לב ושבץ מוחי. אבל גם אנשים בריאים עלולים להיות בסכנה.

   

  ישנם דיווחים על מטופלים שסבלו מכאבי ראש עזים מיד אחרי האורגזמה, המכונים "צפאלגיה אורגזמית בניגנית" - כאב ראש שפיר הנגרם מאורגזמה. יש מקרים בהם עליית לחץ הדם הפתאומית אף גרמה לדימום מוחי.

   

  אישה אחת למדה בדרך הקשה שאפילו "היקי" עלול להיות מסוכן. במהלך משחק מקדים עתיר תשוקה, בן זוגה מצץ את צווארה בעוצמה כה רבה עד שיצר במקום קריש דם.

   

  כמה ימים אחרי כן היא אושפזה בבית החולים, בעקבות שבץ מוחי קל שהותיר את זרועה משותקת. הרופאים קבעו כי האשם נעוץ באותו היקי על צווארה.

   

  לא נעים: מהם הרגעים הכי מביכים בסקס

    

  כשההיקי עלול לצאת משליטה (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  כשההיקי עלול לצאת משליטה(צילום: Shutterstock)

    

  גבוה יותר, חזק יותר,  קשה יותר

  רבים מהגברים יעשו הכל כדי להגיע לזקפה ארוכה וממושכת ככל האפשר. הדרך הנפוצה מתבצעת דרך עצירת זרימת הדם בבסיס הפין באמצעות טבעת. ניתן לרכוש טבעת בכל חנות מין ואפילו בפיצוציות. אך ישנם גברים המנסים ליצור טבעת כזו בעצמם מחלקי אופניים, פקקי בקבוקים, רצועות גומי ועוד.

   

  חשוב לדעת, אגב, שאם לא מסירים את טבעת הגומי מיד עלולים להגיע למצב של "חנק הפין", במהלכו הוא מתנפח ומופיעים עליו כיבים. פציעה זו עלולה לגרום גם לאובדן תחושה ועד לנמק של הפין הדורש את קטיעתו.

   

  גברים אחדים ניסו תרופות כדי להגביר את האונות. ישנם דיווחים על גברים שהזריקו קוקאין ישר לתוך הפתח בקצה הפין, כדי להגביר את הזקפה. במקרה אחד, אדם הופנה לחדר מיון לאחר שישה ימים של כאב מתגבר, נפיחות וחום.

   

  הוא סבל מזיהום חמור בפין בשל הקוקאין שהיה לא סטרילי. הזיהום הלך והתפשט בגופו והרופאים נאלצו לכרות תשע מאצבעותיו ואת איבר מינו.

   

  אהבה זה כואב: כשהסקס נגמר בחדר המיון

   

  ביס קטלני

  אישה בסין נשכה בטעות את פינו של הבוס שלה וכרתה אותו: זה קרה כשהשניים היו ברכב וחנו. מיד כשהחלה את הפעילות האוראלית, הגיח רכב מקדימה ונגח בהם בחוזקה. כתוצאה מכך הגבר העירום נהדף אחורה, ואיבר מינו נותר בפיה של האישה.

   

  זהירות עם מעוררי הזקפה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  זהירות עם מעוררי הזקפה(צילום: shutterstock)

   

  איפה העצמות?

  בבעלי חיים רבים הפין נתמך על ידי מבנים דמויי עצם כדי להפחית פציעות, אולם הפין של בני האדם לא כולל עצם, אך עדיין עלול להיפגע. זה מתרחש כאשר הפין מתקשה ומתעקל בכוח מה שגורם לקרע ברקמה הקרויה "טוניקה אולבויניאה" האמורה לשמור על הפין זקוף.

   

  לרוב, כאשר מתרחש שבר פין שכזה, נשמע קול שבירה עדין ולאחריו צבעו של הפין הולך ומתכהה. שבר בפין עלול לגרום לנזק עצבי תמידי, ואימפוטנציה עד כדי כך שהגבר לא יוכל להגיע לזקפה.

   

  פין קטן - השפעה גדולה על יחסי המין?

   

  מה שואב אבק עושה בין הרגליים שלך?

  רבים ניסו את השיטה המוזרה הזו: הצמדת שואב אבק לאיבר הגברי במטרה להאריך אותו או סתם לאונן. אבל התוצאות של השיטה הזו הרסניות: כאב ונפיחות שאינם חולפים במשך שבועות ארוכים. שואב האבק מגביר גם את הסיכון לזיהומים בדרכי השתן, ועלול גם לגרום לאותו שבר בפין שהוזכר קודם לכן.

   

  אבל לא רק שואב אבק: כמות החפצים שאנשים מחדירים לפין שלהם היא מגוונת ועצומה. באחד מקרים, גבר בן 27 הופנה לחדר המיון לאחר שהזריק דבק היפוקסי לפי הטבעת שלו, לצורך "הנאה ארוטית".

   

  הוא פנה למיון בשל תחושת אי נוחות בפי הטבעת והרופאים נדהמו לגלות שהדבק התקשה ברקטום ובקצה המעי הגס שלו, מה שגרם לחסימת מעיים והיה עלול גם לעלות לו בחייו.

   

  הספרות הרפואית רוויה בחפצים נוספים שאנשים החדירו לעצמם במטרה להגיע לסיפוק מיני, ואלה כוללים מברשות שיניים, ברגים ואפילו טיח. 97% מאלה היו גברים. מרבית הפציעות היו קלות וכללו חתכים וחבורות במעיים שנרפאו.

   

  עם זאת, חלק מהם סבלו מקרעים חמורים, במיוחד כשניסו לשלוף את האביזרים בעצמם מפי הטבעת. אחד כזה, ניסה להוציא כדור קריקט שנתקע בפי הטבעת שלו לאחר שהחדיר אותו לשם כמובן, ובנסיונות הללו הוא גרם לפצעים ולדימומים שהביאו למותו.

   

  חפצים נכנסים לא רק בכניסה האחורית: יש כאלה שמחדירים אביזרים שונים גם לפין ולנרתיק. תושב אירלנד למשל, הופנה לחדר המיון לאחר שבוע של כאבים וקושי בהשתנה. הוא הודה ש-10 ימים קודם לכן הוא החדיר בלון ארוך לצינור השתן שלו במהלך יחסי מין. לטענתו, רכש את הבלון ה"מיוחד" בחנות סקס, במיוחד למטרה (המוזרה) הזו.

   

  50 גוונים: התרגילים שייתנו לכם כושר במיטה

   

  תחשבו על המהלכים - רגע לפני שאתם הופכים להיות ויראליים (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  תחשבו על המהלכים - רגע לפני שאתם הופכים להיות ויראליים(צילום: Shutterstock)

   

  נדבקו ביחד

  סיפור ויראלי שהתפשט ברשת, תיאר זוג קשישים, שנדבקו יחדיו בשעה שניסו לבצע תנוחת קאמה סוטרה מורכבת. לא ברור עד כמה הסיפור הזה נכון, אבל הם ודאי לא היחידים שזה קורה להם.

   

  המדובר בתופעה הקרויה "פניס קפטיבוס", מקרה בו הנרתיק מתכווץ וכולא את האיבר הגברי באופן זמני. מדובר בתופעה נדירה אמנם, אבל בספרות הרפואית תועדו מספר מקרים כאלה, אחד מהם התרחש בישראל לפני כשני עשורים.

   

  ההתכווצות של הנרתיק וכליאת הפין רוב חולפת מאליה תוך מספר דקות, ורק במקרים בודדים התופעה מחייבת הגעה לחדר מיון.

   

   

   

   


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  shutterstock
  הפציעות המוזרות שעלולות להיגרם בגלל סקס
  shutterstock
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים