שתף קטע נבחר

מסיבת "כולנו": כחלון, גלנט ואורן על הבר

מאות פעילים מחיפה, באר שבע וירושלים חגגו עם מטה הצעירים של המפלגה. גם הח"כים העתדיים הגיעו והרימו כוסית עם הצעירים

בין 250 ל-300 פעילים חגגו אמש (יום ה') במסיבה שארגן מטה הצעירים של מפלגת כולנו במועדון "המורפיום" בתל אביב. גם יו"ר המפלגה משה כחלון הגיע לשם, יחד עם המועמדים יואב גלנט, מייקל אורן ורחל עזריה, אף שכבר עברו את גיל 40. "כל ראש מפלגה גדולה היה מתחלף איתי עכשיו", אמר כחלון, שהתרשם מ"מאות צעירים שמחויבים לרעיון חדש".

 

עדכונים שוטפים - גם בטוויטר של ynet

 

כחלון הוסיף: "מפלגה זה לא משהו שרשום אצל רשם המפלגות, זה לא מבנה. זה רעיון. אני שמח שמאות צעירים בישראל מקדישים מהזמן שלהם בהתנדבות ועושים לילות כימים בשביל הרעיון הזה. אני בטוח שהוא לא משהו זמני אלא משהו שמתחיל עכשיו ויילך איתנו שנים קדימה. יחד נוריד את יוקר המחיה ואת מחירי הדיור".  

 (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
(צילום: מוטי קמחי)

פעילי כולנו והמועמדים במסיבה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
פעילי כולנו והמועמדים במסיבה(צילום: מוטי קמחי)

בראש מטה הצעירים של כולנו עומדת מרב בן ארי, מספר 10 ברשימה. לצדה מרכז את פעילות המתנדבים רותם קקון (27), שהיה ממקימי מפלגת צעירים בראשון לציון. לדבריו, "התחלנו את הקמת מטה הצעירים לפני שישה חודשים ואתמול היה השיא - הגיעו צעירים מכל הארץ. הגיעו אוטובוסים מחיפה, באר שבע וירושלים".

 

הוא סיפר כי מטרת האירוע הייתה "להביא את כולם למקום אחד ולהעביר מסר מאוד ברור לאלה שעושקים אותנו - שלא ניפול לייאוש. צעירים לא יכולים לחיות כאן במדינה. הפכנו לדור של הומלסים ואנחנו עובדים מאוד קשה". קקון אמר כי המתנדבים פעילים בחצי השנה האחרונה בצמתים, בשווקים וכדומה, "ואף אחד מהם לא מקבל שכר. אלה צעירים שקמו, נעמדו על הרגליים כדי לשנות את מה שקורה במדינה".

 

כחלון ציין כי במצע המפלגה שמו דגש על קידום סטודנטים ובני נוער. לדבריו, "לכל סטודנט אשר מעוניין ללמוד ואינו יכול בשל מצבו הכלכלי, נאפשר קבלת הלוואה בנקאית בערבות מדינה למימון שכר לימוד להשכלה גבוהה. החזר ההלוואה יחל עם סיום התואר, ורק כאשר הסטודנט ישתלב במעגל העבודה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
מסיבה לכולנו
צילום: מוטי קמחי
מומלצים