שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עצמאים: אפליקציות לניהול העסק מהבית
  יצירת אתר עסקי בלחיצת כפתור, מעקב אחר העדפות הלקוחות, קבלת החשבוניות ישירות למייל ומחשבונים לתמחור מוצרים - אפליקציות ועזרים טכנולוגיים שמאפשרים לנהל עסק קטן בלי לזוז מהבית

  להיות בעלי עסק קטן זה לא דבר פשוט כיום, אך ההתפתחויות הטכנולוגיות המהירות עשויות להקל על התהליך, למשל בהגעה ללקוחות, ניהול חשבונות, ניהול הזמן ועוד. ברשת ניתן למצוא מגוון זירות וירטואליות, המאפשרות ליצור קשר עם לקוחות ולנהל את העסק כולו מבלי לצאת כלל מהבית. באילו אפליקציות ועזרים טכנולוגיים רצוי להיות נוכחים כיום? לפניכם מספר דוגמאות:

   

  GOTit - אפליקציית קניות חברתית מאפשרת לקונים לעקוב אחרי חנויות ומותגים שהם אוהבים ולקנות מוצרים שמוצעים ישירות מהנייד. האפליקציה מאפשרת לעקוב גם אחר המוצרים החדשים שקנו החברים ולקנות אותם בהמלצתם ישירות מתוך האפליקציה. כמו כן היא מאפשרת לקנות מתנות לחברים ולבצע קניות קבוצתיות.

   

  Otonomic -  אוטונומיק היא פלטפורמה המאפשרת ליצור אתר אינטרנט בלחיצת כפתור על בסיס העמוד העסקי בפייסבוק. המערכת אינה מצריכה ידע בכתיבת תוכן או בעיצוב - היא משתמשת בתוכן של דף הפייסבוק כדי ליצור אתר אינטרנט, המותאם גם למכשירים ניידים ולטאבלטים.

   

  האתר מתעדכן באופן אוטומטי בכל פעם שנוסף תוכן לעמוד הפייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, באופן שמאפשר עדכון שוטף של הלקוחות לאורך זמן. האתר מאפשר להסתייע באלגוריתם מיוחד המאפשר לזהות המלצות של לקוחות בדף הפייסבוק של העסק. ניתן להוסיף לאתר חנות מקוונת, בה אפשר למכור מוצרים ושירותים ישירות למבקרים באתר.

   

  ReceiptBank - אפליקציה המסייעת לכל מי שעוסק במכירות, תשלום לספקים או תשלום משכורות ליותר משלושה עובדים. האפליקציה מתייקת את החשבוניות השונות ישירות לחשבון המייל, מעבדת אותן בצורה גרפית ומאפשרת לשלוף כל חשבונית בקלות בעת הצורך.

   

  אפליקציית 30/30 - נועדה לסייע בעיקר ליזמים הסגורים למסגרת. למעשה מדובר בטיימר, שסוגר את היישומים השונים במכשיר למשך זמן מסוים, באופן שימנע הסחות דעת ויחייב את המשתמש לעבוד. עם תום הזמן נשמע צפצוף ואז מוקצב למשתמש פרק זמן נוסף, במהלכט הוא לא יעבוד כלל. ניתן להגדיר את חלוקת הזמנים באופן שונה ולכוון לוחות זמנים בהתאם ללוח הפגישות שלכם.

   

  אפליקציית הסוכנות לעסקים קטנים -  אפליקציה של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, המרכזת את כלי הסיוע של הסוכנות וכל מה שעסק מתחיל צריך בשביל להתקדם ולהתפתח: קרנות, הלוואות, מענקים, תכניות ייעוץ והכשרה, מדריכים מקצועיים. בנוסף היא מאפשרת לבצע בדיקות ראשוניות להיתכנות כלכלית באמצעות מחשבון תמחור מוצר, מחשבון תכנית עסקית ומחשבון תזרים מזומנים.

   

  בכל מקרה יש לזכור, כי אם כבר עצמאות - כדאי שתבחרו בתשוקה הכי גדולה שלכם. בין אם מדובר במכירת נעליים, בגדים, שעונים או אפייה ופיסול - סוד הצלחתו של עסק עצמאי הוא החיבור לסוג העשייה.

   

  אחרי שתבחרו את סוג העסק, יש לגשת למשרדי מע"מ, שם תרשמו אותו ועם פתיחת התיק תידרשו לדיווח שנתי של הכנסותיו. לאחר מכן יש לגשת למשרדי מס הכנסה, שם גם תפתחו תיק - והנה יש לכם מספר עוסק. לחילופין, אפשר לשלם לרואה חשבון סכום סמלי על מנת שיעשה את העבודה בשבילכם.  

   

  הכותבת היא יזמית עסקית

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים