שתף קטע נבחר

מני נפתלי: מרגיש כמו אישה שנאנסה ואמרו לה - קחי את הכסף ולכי

אב הבית לשעבר במשרד רה"מ מבטיח בשיחה לאולפן ynet "להוריד את הכפפות" ולחשוף חומרים חדשים נגד בני הזוג נתניהו, שהאשימו אותו בזינוק בהוצאות. "לא התכוונתי להתערב, אבל זה יהיה ממש רע. יש הקלטות של עובדים שרצו לתבוע ופתאום שולחים מכתב לגברת נתניהו כמה היא טובה. חייבת להיות חקירה פלילית". ומה עם הסרטון של גלאמין? "תעלו לקומה השנייה ותראו מי מסכן"

"אני פשוט מרגיש כמו אישה - וחלילה להבדיל אלפי הבדלות - שנאנסה ואמרו לה 'סתמי את הפה, קחי את הכסף ותלכי הביתה'. ואם אתם רוצים שזה מה שיהיה במדינה שלנו - אז אני לא כזה, אני הולך עם האמת". מני נפתלי, שהיה אב הבית של מעון ראש הממשלה בירושלים, מבטיח לחשוף בקרוב פרטים חדשים על התנהלות משפחת נתניהו. יום אחרי פרסום דו"ח המבקר על הבזבוזים של המשפחה, שבתגובה האשימה אותו באחריות להוצאות - נפתלי שוחח היום (ד') עם אולפן ynet ונראה שגמר אומר להשיב מלחמה.

 

 

 

בין השאר, בתגובה לדוח המבקר על ההוצאות בבית ראש הממשלה נמסר כי "ההוצאות ירדו משמעותית בשנתיים האחרונות. ההוצאות גדלו משמעותית בתקופה מסוימת, שבה ניהל את המעון הרשמי מני נפתלי - עובד ממורמר לשעבר, המוביל מסע השמצות והכפשות נגד ראש הממשלה, על מנת להוציא כספים שלא כדין מקופת המדינה ולפגוע בראש הממשלה ובליכוד בתקופת בחירות. הוצאות המעון הרשמי ירדו ופחתו משמעותית לאחר עזיבתו של נפתלי את התפקיד".

 

נפתלי ובני הזוג נתניהו. משוכנע שצריכה להיות חקירה פלילית (צילום: יובל חן "ידיעות אחרונות", עמוס בן גרשום לע"מ) (צילום: יובל חן
נפתלי ובני הזוג נתניהו. משוכנע שצריכה להיות חקירה פלילית(צילום: יובל חן "ידיעות אחרונות", עמוס בן גרשום לע"מ)
 

בשיחה עם אולפן ynet היום התייחס נפתלי לטענות נגדו:  "הם עשו טעות מכיוון שלא התכוונתי להתערב בדו"ח, וברגע שמאשימים אותי כמנהל שהוציא כספים לא כדין, אז כנראה שהם יצטרכו להבין שכל מדינת ישראל צריכה לדעת איפה בדיוק כל הכסף היה ב-2011 עד סוף 2012  כשאני עבדתי שם. וזה יהיה כנראה ממש רע, כי יש דברים שאני לא רציתי להוציא ולא חשבתי שאני אוציא אותם".

 

נפתלי הדגיש ש"אני מוריד את הכפפות אוטוטו, אבל כנראה זה מה שרצו, כנראה שרצו למשוך אותי בלשון או משהו, כנראה שרוצים להעביר אותי לשיח הציבורי ולא לבית משפט לנפגעי עבודה. טוענים שאני הייתי אלים, טוענים שאני פגעתי. אני רוצה לשמוע את האנשים האלה. יש לי הקלטות של עובדים שרצו לתבוע ופתאום

הם שולחים מכתב לגברת נתניהו כמה היא טובה. אז אנחנו נמתין עם הדברים ואני מאמין שבן אדם שנפגע צריך ללכת עם האמת". 

 (צילום: שאול גולן, ידיעות אחרונות) (צילום: שאול גולן, ידיעות אחרונות)
(צילום: שאול גולן, ידיעות אחרונות)

אב הבית לשעבר מסביר שהוא מרגיש כמו רפי רותם, חושף השחיתויות ברשות המסים. "לקח לו עשר שנים, אני מאמין שייקח לי פחות. אני מאמין שאקבל בסוף את מה שמגיע לי ואני חושב שצריכים לקום הרבה אנשים במדינה הזאת. יש הרבה אנשים שפשוט שותקים, סובלים ושותקים. איך יכול להיות שראש ממשלה יגיד שהעובד שלו לא היה בסדר מכיוון שהוא תובע על עוגמת נפש?".

 

נפתלי בטוח שצריכה להיות חקירה פלילית, ומאשים את עזרא סיידוף, סמנכ"ל במשרד ראש הממשלה.

 "הוא יצטרך לתת את הדין על הדברים שהוא עשה ועושה היום. הוא זה שמרצה את הזוג נתניהו, בגלל זה הוא נבחר לתפקיד ואני אסביר את הכול". 

 

את הסרטון של המעצב מושיק גלאמין בבית ראש הממשלה הוא מגדיר "מגוחך". לדבריו, "אני המנהל שדאג שהבית הזה לא ייראה ככה ויש הוכחות שאני דאגתי שהבית לא ייראה ככה".

  

- הם לא מסכנים, זה מה שאתה אומר.

"תעלי לקומה העליונה ותגידי לי את".

 

בתגובה לטענות, עזרא סיידוף ביקש לבהיר ש"כל פעולה נעשתה בהתאם לכללים".

 

בהכנת הידיעה השתתף איתמר אייכנר
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
מני נפתלי
צילום: מוטי קמחי
מומלצים