שתף קטע נבחר

תומכות בשרה נתניהו: "את בחזית ההגנה על הארץ"

נשות הליכוד, בהן הח"כיות חוטובלי ורגב, שלחו מכתב תמיכה ברעיית רה"מ: "את מובילה בגאון את שיעורי התנ"ך. מוקיעות הניסיון לפגוע בבעלך דרכך"

שרה נתניהו נמצאת בחזית ההגנה על ארץ ישראל – כך כותבות קבוצת של נשים בליכוד, ששלחו אתמול (ג') מכתב תמיכה לרעיית ראש הממשלה על רקע הפרשות שבהן היא מעורבת בתקופה האחרונה. בין השאר חתומות על המכתב גם סגנית השר ציפי חוטובלי והח"כיות גילה גמליאל ומירי רגב.

 

כתבות נוספות:

תחת הכותרת "מכתב תמיכה וחיזוק" הן כתבו: "אנו הח"מ, מועמדות מטעם רשימת הליכוד לכנסת ה-20, מוקירות את פעילותך הברוכה למען ארץ ישראל, עם ישראל ותורת ישראל. את מובילה בגאון את שיעורי התנ"ך בבית ראש הממשלה מתוך הכרת חשיבות המקורות של עם ישראל".


בנימין ושרה נתניהו. "המשיכי בפעילותך הברוכה" (צילום: AP) (צילום: AP)
בנימין ושרה נתניהו. "המשיכי בפעילותך הברוכה"(צילום: AP)

עוד נטען במכתב: "את נמצאת בחזית ההגנה למען ארץ ישראל ועם ישראל באופן נחוש לצידו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. אנו מוקיעות בשאט נפש כל ניסיון לפגוע בראש הממשלה דרכך. ערב ציון יום האישה הבינלאומי אנו מבקשות להודות לך, לברך אותך ולחזק אותך שתמשיכי בפעילותך הברוכה".

 

על המכתב חתומות גם יו"ר מטה הנשים בליכוד נאוה בוקר, ד"ר ענת ברקו, שרן השכל, עו"ד נורית קורן, אוסנת מארק ואיילה שטגמן.

 

ח"כ מירי רגב אמרה: "המכתב הזה בא בעצם לחזק את אשת ראש הממשלה שעומדת מול מתקפה קטנונית שכל כוונתה להפיל את ראש הממשלה. נוכח המתקפות לא שמעתי אף ארגון נשים שיוצא נגד המתקפות הללו ומנסה לגבות את אשת ראש הממשלה. אם היא הייתה מהשמאל כולם בוודאי היו תומכים ומגבים אותה. במכתב אנחנו מביעות את התמיכה כי היא ראויה לה. צריך להפסיק את הרדיפה האישית כנגד שרה נתניהו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל נחושתן "ידיעות אחרונות"
שרה נתניהו
צילום: גיל נחושתן "ידיעות אחרונות"
מומלצים