שתף קטע נבחר

נתניהו קורץ לחרדים: צריך להסיר את הסנקציות הפליליות בחוק הגיוס

בראיון לרדיו "קול ברמה" אמר ראש הממשלה כי המציאות שלפיה החרדים מחוץ לממשלה "נכפתה עליי". הוא קרא לשינויים בחוק הגיוס שאושר בממשלתו: "יהודי לא צריך ללכת לבית סוהר על לימוד תורה"

בנימין נתניהו שוב קורץ לחרדים: ראש הממשלה אמר היום בראיון לתוכנית המשודרת בתחנת הרדיו החרדית "קול ברמה" כי הוא מתנגד לסנקציות הפליליות שממשלתו אישרה בחוק הגיוס לכל. לאחר שנשאל אם החרדים יישארו שוב מחוץ לממשלה, במידה והוא ירכיב אותה, ענה: "זה תלוי במנדטים שנקבל. ככל שנקבל יותר - הסכנה הזו תפחת. כולם יודעים שהמציאות נכפתה עלי בניגוד מוחלט לדעתי מהרגע הראשון".

 

על חוק הגיוס לכל שאושר בממשלתו שלו אמר: "אני חושב שכל העניין של הסנקציות הפליליות שנכפו גם הן כחלק מאותה קואליציה, זה דבר שצריך להסיר אותו. יהודי לא צריך ללכת לבית סוהר על לימוד תורה". 

 

 

לוחמים בצוק איתן. חוק הגיוס לכולם יבוטל? (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
לוחמים בצוק איתן. חוק הגיוס לכולם יבוטל?(צילום: גיל יוחנן)

 

בנוגע לסערת הנאום בקונגרס ונסיעתו לוושינגטון לפני הבחירות - על אף ההתנגדות החריפה של הממשל האמריקני - אמר נתניהו: "אני כותב את הנאום. זה נאום חשוב. אני יוצא לשם כדי לנסות לעצור הסכם שמתגבש שהוא מאד מסוכן למדינת ישראל. אנחנו בערב פורים, ואנחנו זוכרים את הניסיונות אז בפרס להשמיד את מדינת ישראל. היום, באותה פרס, יש משטר שחורט על דגלו את השמדתה של מדינת היהודים".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
ראש הממשלה נתניהו
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים