שתף קטע נבחר

הוא בקונגרס, הוא בעוטף: בזמן נאומו של נתניהו - הרצוג ינאם בעוטף עזה

במקביל להגעתו של רה"מ לקונגרס בוושינגטון יופיע יו"ר המחנה הציוני מול תושבי הדרום. הוא צפוי להתייחס לאיראן ולנושאים כלכליים-חברתיים

נאום ראש בראש: בזמן שראש הממשלה בנימין נתניהו יחל מחר (ג') את נאומו השנוי במחלוקת בקונגרס האמריקני, ינאם בעוטף עזה המועמד לראשות הממשלה, יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג.

 

עוד בחדשות:

 

מול מאות תושבי הדרום שיגיעו למושב ניר משה צפוי ח"כ הרצוג לדבר על האיום האיראני ועל נושאים מדיניים כלכליים וחברתיים. הרצוג מסייר בימים האחרונים מצפון לדרום ונפגש עם הציבור בערי הפריפריה.

לוחמי צה"ל בעוטף עזה (צילום: שי שמואלי) (צילום: שי שמואלי)
לוחמי צה"ל בעוטף עזה(צילום: שי שמואלי)

בנימין ושרה נתניהו, רגע לפני העלייה למטוס (צילום: עמוס בן גרשום לע"מ) (צילום: עמוס בן גרשום לע
בנימין ושרה נתניהו, רגע לפני העלייה למטוס(צילום: עמוס בן גרשום לע"מ)

 

נתניהו מבקש להזהיר את שני בתי הנבחרים האמריקנים מפני הסכם הגרעין המתגבש בין המעצמות לבין איראן. לנסיעתו קדמה ביקורת חריפה של גורמים בממשל אובמה ושל בכירים במערכת הפוליטית בישראל שטענו שהוא מבקש לקושש קולות, שבועיים לפני הבחירות, במחיר של גרימת נזק ליחסי ישראל-ארה"ב. מלבד האירוע בקונגרס,

הערב ינאם נתניהו גם בפני ועידת איפא"ק.

 

הרצוג עצמו התלבט אם לנסוע לנאום בפני הוועידה, אולם לדבריו, בשל הרגישות הודיע כי יישאר על מנת להמשיך את קמפיין הבחירות בארץ.

 

מוקדם יותר היום סייר הרצוג במפעל פרי גליל ומתח ביקורת על נתניהו ועל נסיעתו. "עובדי פרי גליל הם רק דוגמה קשה אחת לאדמה החרוכה שביבי טס והשאיר פה", אמר. "הוא איבד את החמלה והאחריות וחייב ללכת הביתה. כראש ממשלה אני אתקן את הכישלונות שלו".

 

לכתבה זו ניתן להגיב רק בחשבון הטוויטר של ynet

 

 

לפנייה לכתב/ת
צילום: עידו ארז
יצחק הרצוג
צילום: עידו ארז
מומלצים