שתף קטע נבחר

בבר זגורי בסרטון נגד נתניהו: "אי אפשר לקנות דירה"

"כל ילד שלישי במדינה רעב. זקנים שוכבים שעות ומחכים לטיפול. אי אפשר לקנות דירה. אי אפשר אפילו לחלום על דירה". משה איבגי, "הבורר" וזגורי האב, מצטרף לקמפיין המחנה הציוני וקורא: "זאת הדקה ה-89, זה הזמן למהלך מכריע"

זגורי האב נגד ראש הממשלה: סרטון חדש של המחנה הציוני מציג את השחקן משה איבגי, כוכב הסדרה "זגורי אימפריה" ו"הבורר", שקורא למהפך בבחירות 2015. "כל ילד שלישי במדינה רעב, אי אפשר לקנות דירה ואפילו לחלום על דירה. זקנים שוכבים שעות ומחכים לטיפול. זאת הדקה ה-89, זה הזמן למהלך מכריע", אומר איבגי בסרטון.  צפו:

 

 

 

בראיון ל-ynet הסביר איבגי מדוע התגייס לקמפיין. "מגיע לנו עוד ארבע שנים של ביבי? עוד ממשלה כזאת איומה ומזעזעת שלא הייתה כדוגמתה בהיסטוריה האנושית? לא מגיע לנו קצת תקווה או לצאת מהייאוש? לא מגיע לנו שיפסיקו להפחיד אותנו מאיראן ולדעת שהמדינה הזאת תמשיך להתקיים במקום סרטים אפוקליפטיים והפחדה?".

 

לדברי איבגי, כל המדינה מגויסת למהפך בשלטון. "מי שרוצה להתווכח שיבוא. לא אמרתי כלום נגד אף אחד. אני מתאר מצב. גם מצביעי נתניהו יגידו שכל מילה בסלע. אני מתגייס למחנה שיש בו תקווה. עתיד המדינה זה הדבר המרכזי ואם מישהו יעז לדפוק את הקריירה שלי, אז זה לא דמוקרטי ואם מישהו יעשה את זה, זה רק יעיד באיזו מדינה אנחנו חיים".

 

השחקן הבכיר אמר ל-ynet כי הוא עשה את הסרטון בהתנדבות. "זאת הייתה יוזמה שלי והטקסט מבוסס על מה שאני אמרתי. לא אעשה דבר כזה תמורת משהו. אני מצביע למחנה הציוני כי זה מתאים לאג'נדה שלי. היא המפלגה הכי חברתית שהייתה פה זה שנים רבות. הם יחברו אותנו לעולם ולא יתנתקו ממנו. אנחנו צריכים לתת לעצמנו תקווה והזדמנות, אחרת אנחנו על הפנים", אמר איבגי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד רומנו
משה איבגי בדמותו של בבר זגורי
צילום: אוהד רומנו
מומלצים