שתף קטע נבחר

5,000 ילדים בעלי צרכים מיוחדים שמחים

כמאה אלף מוצרים בשווי של כחצי מליון ש"ח מ-40 חברות שונות של מזון, חטיפים, שתיה, משחקים וספרי ילדים שנארזו ושונעו על ידי 300 מתנדבים מכל הארץ, גרמו לכך שחמשת אלפים ילדים בעלי צרכים מיוחדים קיבלו בפורים משלוח מנות ענק

התגייסות מדהימה של עשרות חברות מזון וחטיפים, וועדי עובדים ומתנדבים מכל הארץ, ביוזמת עמותת "יד לילד המיוחד" הביאה להישג חסר תקדים: חמשת אלפים ילדים בעלי צרכים מיוחדים קיבלו בחג פורים משלוח מנות ענק שכלל חטיפים משחק וספר.

 

 

סך הכל גוייסו כמאה אלף מוצרים בשווי של כחצי מליון ש"ח, מ-40 חברות שונות של מזון, חטיפים, שתיה, משחקים וספרי ילדים, אותם ארזו ושינעו לבתי הילדים 300 מתנדבים מכל הארץ.

 

"האתגר הגדול היה להגיע בחג פורים לבתיהם של אלפי ילדים בעלי צרכים מיוחדים בכל הארץ ולשמח אותם, כדי להכניס גם אותם לאוירת החג", מספר מנכ"ל "יד לילד המיוחד" הרב מנדי בליניצקי.

 

"לצורך כך גייסנו הרבה מתנדבים למלאכת האריזה והשינוע, חלקם עשו זאת עם רכביהם הפרטיים. בלטו במיוחד וועד העובדים של חברת דואר ישראל ואגף הלוגיסטיקה של משטרת ישראל, שסייעו לנו מאוד".

 


"האתגר הגדול היה להגיע לבתיהם של אלפי ילדים כדי להכניס גם אותם לאוירת החג"

 

שרה, אמא של שניאור - ילד עם אוטיזם מחיפה מוסיפה: "בפורים שניאור מנותק קצת מהשמחה שעוטפת את כולם, המסיבות והמסכות לא עושות לו טוב, והחברים מבית הספר לא מביאים לו משלוחי מנות כמו לשאר הילדים.

 

בערב פורים הגיע המשלוח הענק של עמותת יד לילד המיוחד, הם הפתיעו אותנו בגדול! משלוח מושקע מאוד עם חטיפים בריאים ומשחקים, אין לי מילים לתאר את השמחה של שניאור, בבת אחת הוא נכנס לאוירה של החג והצטרף בעצם לכולם".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המתנדבים בפעולה
המתנדבים בפעולה
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים