שתף קטע נבחר

ארדן על הסרטון שעורר סערה: "כולה תשדיר"

שר הפנים, מספר 2 ברשימת הליכוד לכנסת, מתנצל אמנם על סרטון "קבוצת התמיכה" - אבל מוסיף: "זה כולה תשדיר בחירות. היה כאן מסר שניסו להעביר על ועדים שפוגעים בגופים שהם מייצגים ומביאים אותם אל סף קריסה"

מספר 2 ברשימת הליכוד אמר היום שסרטון "העובדים מחבלים" של הליכוד שעורר סערה הוא "כולה תשדיר בחירות". בראיון היום (ג') לרשת ב' אמר שר הפנים גלעד ארדן כי כשראה את הסרטון שהשווה בין עובדי מדינה למחבלי חמאס הבין "מיד שיש כאן טעם רע", אבל הוא בטוח "שהאזרחים מבינים שזה לא הנושא המרכזי ושזה כולה תשדיר בחירות, בוודאי אחרי שהתנצלו והורדנו אותו. הרעיון היה לדבר אל מול ועדים חזקים שלפעמים פוגעים בגופים שאותם את מייצגים ומביאים אותו כמעט עד לכדי קריסה".

 

 

 

בראיון הבהיר ארדן כי "לא שמים בכפיפה אחת עובדים, לא משנה ממגזר ציבורי או פרטי, יחד עם איש חמאס - אבל היה כאן מסר אחר שניסו להעביר, שוב באופן בלתי מוצלח,

כי כל הזמן הקמפיין נגדנו זה 'רק לא ביבי ולא עשיתם כלום'. אז נתנו טעימה קטנה מדברים שכן קרו. יצאו הרי מכרזים על נמלים חדשים שיוסיפו תחרות, יש רפורמה בשידור הציבורי. לא היה צריך לכרוך את זה ולכן התנצלנו והורדנו את הסרטון".

 

ארדן התנצל על אופן הצגת הסרטון והוסיף: "אמניח שציבור העובדים מבין שזה לא כוון אל העובדים. הרי ראש הממשלה, אני וחברי נאבקים על מקומות עבודה. אנחנו הורדנו את האבטלה במדינת ישראל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
גלעד ארדן
צילום: גיל יוחנן
מומלצים