שתף קטע נבחר

מבוכה לליכוד באשדוד: בוטל כנס עם נתניהו

בעיר שנחשבה למעוז המפלגה לא הצליחו פעילי הליכוד להבטיח כי ימלאו את האולם שבו אמור היה להופיע ראש הממשלה שלושה ימים לפני הבחירות

כנס הליכוד בנוכחות ראש הממשלה בנימין נתניהו התבטל מחשש להתבזות. כך מפרסם הערב (יום ד') הכתב אייל בן שמחון באתר אשדוד-נט.

 

באתר דיווחו כי הליכוד לא הצליח לגייס כמות תומכים סבירה למלא את אולם החתונות "אגם" בעיר, שהייתה בעבר מעוז המפלגה. כחלופה לכנס יגיע ראש הממשלה במוצאי שבת לביתו של גבי כנפו, ממלא מקום ראש העיר, וינסה לשכנע באמצעותו את ראש העיר לפעול למענו בבחירות.

 

הכנס שאמור היה להוות הפגנת כוח של הליכוד, תוכנן למוצאי שבת במגמה להעביר מסר מאשדוד אל כל האומה, במטרה לשנות את המגמה השלילית. ערוצי התקשורת הוזמנו ונערכו לנאום המסכם של ראש הממשלה, ופעילי השטח של הליכוד הונחו לפעול במרץ כדי לאפשר הפגנת כוח בכנס המסכם של התנועה. 

 

אולם בהמשך התברר ללשכת ראש הממשלה שאין היענות באשדוד, ואין די פעילים בעיר שיוכלו לענות לדרישות. לפיכך נאלצו להודיע על ביטול הכנס.

 

בעקבות זאת ביקש ראש הממשלה להיפגש עם ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, איש הליכוד שנפגע מהחלטתו למנות את ראש האופוזיציה שלו לעמוד בראש מטה העולים של הליכוד ולכן החליט להחרים את הבחירות בעיר. בעקבות ביטול הכנס הוחלט שנתניהו יפגוש את ראש העירייה בביתו של ממלא מקומו, כנפו, בניסיון לשכנעו לפעול למען הליכוד לפחות בימים שלפני הבחירות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
נתניהו. מאמצים אצל ראש העירייה
צילום: עידו ארז
מומלצים