שתף קטע נבחר

כחלון: הליכוד שכח את הדרך, אני איש המחנה הלאומי-חברתי

"איך מחירי הדירות עלו ב-17%? איך יוקר המחיה טיפס לאן שטיפס?" שאל יו"ר מפלגת כולנו בסיור בחדרה. כחלון הדגיש כי הוא איש המחנה הלאומי עשרות שנים והוסיף שהבחירות הן לא על ימין או שמאל, אלא על המצב החברתי-כלכלי

יו"ר מפלגת כולנו, משה כחלון, ניצל את יום השישי האחרון שלפני הבחירות כדי לצאת לשוק בחדרה, העיר שבה נולד וגדל, כדי לשכנע מתלבטים לתמוך בו. במהלך סיורו הוא אמר: "אני איש המחנה הלאומי החברתי". הוא תקף את מפלגתו לשעבר ואמר: "הליכוד שכח את הדרך".

 

כחלון אמר בסיור בחדרה: "אנחנו עדים בימים האחרונים ובשעות האחרונות להתקפות - ימין, שמאל, אני רוצה להבהיר בצורה חד משמעית - אני איש המחנה הלאומי-החברתי". הוא הוסיף כי הבחירות האלה הן לא על ימין ושמאל. "הן על אנשים, על בני אדם, על דרך, על לשים את הבן אדם במרכז, שיהיה לו פעם סיכוי לקנות דירה, שיהיה לו סיכוי להתחתן, לבנות בית ולמצוא מקום עבודה נורמלי ולחיות בכבוד, שהמשכורת לא תיגמר לו אחרי שבועיים", הוא אמר. "אלה הבחירות, הן לא ימין ושמאל מי שלוקח אותנו לימין ושמאל לוקח אותנו למקומות שאין בהם תשובה - אנחנו רוצים תשובה מהממשלה, איך מחירי הדירות עלו ב-17%? איך יוקר המחיה טיפס לאן שטיפס? ואיך הגענו למצב שאף שר ואף אחד בממשלה לא נותן נתונים אמיתיים, כולם משקרים כל היום בנתונים ומרמים בנתונים. תגידו את האמת – נכשלתם, תפנו את המקום שלכם".

 

כחלון בשוק חדרה. מגרש ביתי (צילום: ג'ורג' גינסברג ) (צילום: ג'ורג' גינסברג )
כחלון בשוק חדרה. מגרש ביתי(צילום: ג'ורג' גינסברג )

 (צילום: ג'ורג' גינסברג ) (צילום: ג'ורג' גינסברג )
(צילום: ג'ורג' גינסברג )

 

כחלון הזהיר מהמשך כהונתה של הממשלה הנוכחית: "אנחנו לא צריכים לתת מועדי ב', לעם ישראל אין זמן לקטסטרופה הכלכלית הבאה. אם במשך שנתיים המחירים עלו ב-17% בעוד שנתיים הם יעלו בעוד 17%. אנחנו נמצאים בקטסטרופה כלכלית ויש למנוע אותה. אנחנו לא נלחצים ולא נוסט מהדרך שלנו, מתחילת הקמפיין אמרנו שאנחנו בדרך החברתית כלכלית. עם ישראל מחכה לתשובות ולפתרונות. הוא רוצה שיהיה עתיד טוב לילדים שלו, ושההורים שלו יזדקנו בכבוד ולא בקצבאות עלובות ומעליבות. אפילו אדם אחד, לא צעירה ולא צעיר, לא עזבו את הארץ בגלל האיום האיראני ובגלל דאע"ש. הם עוזבים את הארץ כי הם מרגישים שאין להם סיכוי, כי הם מרגישים שהם איבדו את התקווה. אנחנו רוצים להחזיר להם את התקווה ואנחנו נחזיר להם את התקווה".

 

כשנשאל על דבריו של יו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט, אמר כחלון: "אני רוצה להודיע לך מר בנט - אני איש המחנה הלאומי. זה שאני לא תימהוני כמוך ואני לא מנוער הגבעות זה לא אומר שאני לא איש המחנה הלאומי. כשאני הייתי במחנה הלאומי אתה לא ידעת מה זה בכלל. עד היום רק דיברת וקשקשת, אולי סוף סוף תעשה משהו ותנסה להידמות לאנשים שייצגו את המחנה הלאומי כמו זבולון המר וחנן פורת - אנשים כאלה היו מתביישים לראות שאחד כמוך הוא הכפיל שלהם. אתה לא צריך ללמד אותי, הדרך שלי ברורה - לא נסטה מהדרך החברתית כלכלית ונוכיח גם לך אדון בנט.- כשר כלכלה במשך שנתיים ישבת וקשקשת ולא עשית שום דבר למעט הצהרות שווא ריקות מתוכן".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'ורג' גינסברג
משה כחלון בחדרה
צילום: ג'ורג' גינסברג
מומלצים