שתף קטע נבחר

לפיד: "צריכים להמשיך בעבודה"

פחות מ-36 שעות לפני פתיחת הקלפיות שולח יו"ר יש עתיד מסרים אחרונים לבוחרים המתלבטים. "ביבי ובוז'י מבטיחים לחרדים שמה שהושג בשנתיים האחרונות יבוטל", אמר לפיד שהזהיר מ"מכירת חיסול" של רפורמות וחוקים

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד שיגר הערב (יום א') מסרים אחרונים לפני פתיחת הקלפיות בעוד פחות מ-48 שעות. "יש לנו עוד לאן ללכת ויש לנו עוד הרבה עבודה ואנחנו צריכים להמשיך בנקודה שבה הפסיקו לנו את העבודה", אמר שר האוצר לשעבר שביקר היום באשדוד ובשדרות.

 

איפה אתם מצביעים? לחצו לאיתור הקלפי  

מי יכול להצביע רחוק מהבית?

 

לפיד הוסיף ואמר: "ביבי ובוז'י מבטיחים לחרדים שכל מה שהושג בשנתיים האחרונות יבוטל, ושוב במקום שעשרות אלפי צעירים חרדים ייצאו לעבוד ולפרנס את עצמם ואת ילדיהם יחיו על חשבון הציבור הישראלי".

 

  

 

שר האוצר לשעבר הזהיר גם כי ממשלת אחדות של המחנה הציוני והליכוד תגרום לנזק גדול למעמד הביניים על ידי "מכירת חיסול", כלשונו, של רפורמות וחוקים חשובים.

 

לדבריו, "זה לא קמפיין, זה מלחמה על מדינת ישראל ואת המלחמה הזאת צריך לנהל ברגליים, לפגוש אנשים ולהקשיב להם ולדעת מה הבעיות האמיתיות שלהם ומה קורה בעגלה שלהם בסופר, מה קורה ביוקר המחיה בדירות של הילדים שלהם, ככה עושים מערכת בחירות, מהרגליים".

 

יו"ר יש עתיד סיכם: "בשנה ושמונה חודשים העברנו את השוויון בנטל, הקטנו את הממשלה ל-18 שרים, ביטלנו את השר בלי תיק, עשינו תוכנית לאומית לניצולי השואה, הילדים היו בכיתות קיץ בחינם. למה? כי עבדנו קשה. עצרו אותנו באמצע".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רועי עידן
לפיד בשדרות, היום
צילום: רועי עידן
מומלצים