שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "הגעתי בוּר לשיר שלנו, לא ידעתי מי זו נינט"

  פיני טבגר יודע שללא התפקיד של נחי בסדרה "השיר שלנו", לא היה מגיע לנעלי המנחה של "היפה והחנון" - "זו סדרה שהותירה חותם", הוא אומר במדור "עשיתי סצנה", ונזכר ברגעים הראשונים של מיה דגן ובתחילת הרומן בין נינט לרן דנקר

  כעשר שנים חלפו מאז ש"השיר שלנו" ירדה מהאוויר, ופיני טבגר, שגילם את נחי, מרגיש שהדמות ההיא עדיין הולכת איתו. "נחי נשאר כל הזמן", הוא מספר, "אתמול הייתי במכולת וילדה בת 18 אמרה לי 'היית בשיר שלנו'. היא היתה בת שמונה כשהסדרה שודרה. אני מודע לעובדה שנחי מיתולוגי ו'השיר שלנו' מיתולוגית. זאת הרגשה מאוד חזקה. גם השידורים החוזרים עוזרים".

   

  עוד במדור עשיתי סצנה:

  קושניר: "זהו זה היתה הסיירת הכי איכותית"

  לאורה ריבלין: "קרובים קרובים עזרה לי להרגיש שחקנית"

  דודו זר: "פרפר נחמד היא חלק מהחיים"

   

  "השיר שלנו" - ששודרה ב-yes, הופקה על ידי טדי הפקות במשך ארבע עונות ואף הולידה סדרה בת בשם "תיכון השיר שלנו" - היתה אחת ההצלחות הגדולות של הטלוויזיה בלוויין, שעוד היתה בחיתוליה כשהסדרה עלתה. טבגר מספר כי מיה דגן, רן דנקר ועמוס תמם, מהשחקנים המוכרים והעסוקים יותר בתעשייה כיום, היו אז אלמוניים בתחילת דרכם, שהגיעו נרגשים להקראה הראשונה - עוד לפני תחילת הצילומים.  

   

  פיני טבגר ב"שיר שלנו"

   

  "היתה שם רעננות כזאת מאחורי הקלעים. חלק מהשחקנים היו מתרגשים מהדברים שמתפרסמים בעיתונות. אני זוכר שראיתי בהקראה בחורה יפה בטרנינג, ולחשתי למישהו - מי זאת? אמרו לי 'מה אתה משוגע? זאת נינט!'. הייתי כל כך פרש ובור, אבל את הרגע הזה שהיא לבשה טרנינג אני זוכר, כי גם אני לובש כאלה".

   

  איזו סצנה אתה זוכר במיוחד?

   

  "סצנה מרגשת במיוחד שאני זוכר היא דווקא מהפרק הראשון - כל אחד הציג את עצמו ושרתי את השיר 'תותים' של יונה וולך שהלחנתי. זה היה גם השיר שעזר לי להתקבל לסדרה כי שרתי אותו באודישנים. היה משהו מאוד אמיתי בסצנה הזאת, זה היה רגע מאוד חושפני".

   

  טבגר השתתף בשתי העונות הראשונות של הסדרה, ומספר על עבודה אינטנסיבית במיוחד במהלך הצילומים וגם על התרחשויות מאחרי הקלעים. "אני זוכר דברים, התסריט די התכתב עם המציאות כי גם הדמויות התרגשו יחד עם השחקנים".

  טבגר בימי "היפה והחנון" (צילום: קרן נתנזון) (צילום: קרן נתנזון)
  טבגר בימי "היפה והחנון"(צילום: קרן נתנזון)
   

  כשטבגר מדבר על תסריט שמתכתב עם המציאות הוא קורץ לרומן שהחל בצילומי הסדרה בין נינט טייב לרן דנקר, שגם בסדרה גילמו שני צעירים שמתאהבים זה בזו. "הרגשנו שיש שם רומן, היינו אחד בתחת של השני כל יום, וראינו את זה עוד לפני שזה היה בעיתונים".

   

  איך "השיר שלנו" השפיעה על הקריירה שלך?

   

  "עשיתי דברים לפני 'השיר שלנו', אבל רק היא הביאה אותי לפרסום ברמה כזאת שהיה לי קשה להסתובב ברחוב. בזכותה הגעתי לפרויקטים כמו  'רוקדים עם כוכבים', וקיבלתי את תפקיד המנחה של 'היפה והחנון'. אם לא הייתי מוכר מ'השיר שלנו' - לא הייתי מנחה. זה כמו לאבד את הבתולים, כי איבדתי את האנונימיות".

   

  "'השיר שלנו' זה מהדברים שנשארים", הוא מוסיף, "שמשאירים חותם - וזו תחושה כיפית וחזקה. לא חשבתי שזה יהיה ככה. כשהתקבלתי, זה היה נראה כמו עוד עבודה".

   

  אחרי שהנחה במשך שלוש עונות את "היפה והחנון" בערוץ 10, וכן שיחק בסדרות כמו "דני הוליווד" ו"עספור", טבגר בן ה-36 משחק בימים אלה בעיקר בתיאטרון, בהצגות "אוצר יקר" ו"שבטים" בבית ליסין, וכן עובד על אלבום שהוא מקווה להוציא בשנה הקרובה. במקביל הוא מוביל את תוכנית הילדים "בחצר של פופיק" בטלוויזיה החינוכית - וגם התפקיד הזה מזכיר לו את נחי. "עכשיו, כשאנחנו מדברים על 'השיר שלנו', אני נזכר שגם נחי עשה דמות בתוכנית ילדים - זה מתקשר לכך. אז כנראה שהתסריט באמת מתכתב עם המציאות".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  פיני טבגר. "נחי הוא מיתולוגי"
  לאתר ההטבות
  מומלצים