שתף קטע נבחר

רק בשביל לקבל חיוך: צבע תרנגולות בוורוד

שתי תרנגולות נמצאו בפארק בפורטלנד שבארה"ב והפכו מיד לכוכבות רשת בשל צבען החריג. בעליהן נחשף והסביר את המטרה: "הצליח מעל למצופה"

שתי תרנגולות ששוטטו להן בפארק בפורטלנד הפכו בסוף השבוע האחרון לכוכבות רשת ותעלומה של ממש. לא מכיוון שהן חריגות בנוף העירוני, אלא כי הן ורודות. פרסום תמונותיהן בפייסבוק של השירות הווטרינרי גרר אלפי תגובות, שניסו בין היתר לספק הסבר לתופעה המשונה.

 

עוד חדשות בעולם:

המשטרה השמידה סמים ומסטלה שכונה שלמה

עט למתוח ביקורת. השתקת מאיירים לא תעזור

לא הופלתה: התיק שהסעיר את עמק הסיליקון

לצלילי המוזיקה: עובר תועד מוחא כפיים. צפו

 

 

הסעירו את הרשת. התרנגולות הוורודות (צילום: AP) (צילום: AP)
הסעירו את הרשת. התרנגולות הוורודות(צילום: AP)

התרנגולות הופיעו ביום חמישי בפארק על גדות הנהר ונלכדו על ידי אנשי השירות הווטרינרי. צבען החריג גרר עניין רב עד שהשמועה הגיעה גם אל בעליהן, ברוס ויטמן. "רציתי לגרום לאנשים לחייך", הסביר כשבא לאסוף את חיות המחמד שלו, "זה הצליח מעל למצופה".

 

הוא סיפר כי השתמש בצבעי מאכל, מיץ סלק ואבקה להכנת מיצים כדי לשנות את צבען של התרנגולות והניח אותן ליד עץ בפארק הציבורי. ויטמן אמר כי בחר בקפידה את המיקום שבו יוכלו התרנגולות ליהנות מהשמש החמימה, מהמים שבקרבת מקום ומהחרקים הרבים שעומדים לרשותן למאכל.

 

נשלחו "להפיץ חיוכים" (צילום מסך מתוך יוטוב) (צילום מסך מתוך יוטוב)
נשלחו "להפיץ חיוכים"(צילום מסך מתוך יוטוב)

לאחר שהתרנגולות "יפיצו חיוכים רבים בסביבתן", תכנן ויטמן לקחת אותן בחזרה הביתה, אלא שהרשויות תפסו אותן והן הפכו מיד לכוכבות בפורטלנד וברשתות החברתיות.

 

על אף הכוונה הטובה, הוטל על הלולן קנס כספי בסך 32 דולרים בשל הזמן שהעבירו התרנגולות שלו במכלאה. הרשויות גם התריעו בפניו שלא לשחררן בשנית במקומות ציבוריים בגלל הסכנה לתושבים, והוא התחייב כי לא יעשה זאת שוב. עם זאת, מסתמן שזו לא תהיה ההופעה האחרונה של העופות בוורוד בציבור היות שהן כבר הוזמנו להשתתף בשני מצעדים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
התרנגולות הוורודות
צילום: AP
מומלצים