שתף קטע נבחר

כחלון דורש גם את משרדי השיכון והגנת הסביבה

במפלגתו של משה כחלון אמרו כי הם דורשים גם את משרד האוצר, רשות מקרקעי ישראל, מנהל התכנון וועדת הכספים של הכנסת. בכולנו אמרו: "ממשיכים להתעקש על כלי העבודה לביצוע הרפורמות לטיפול ביוקר המחייה והדיור"

מפלגת כולנו פרסמה הערב (יום ד') הודעה בתום ישיבת משא ומתן קואליציוני עם הליכוד. בהודעה נכתב כי "הצדדים דנו באיוש התפקידים הדרושים לביצוע הרפורמות ובהם משרד האוצר, משרד הבינוי ורשות מקרקעי ישראל, מנהל התכנון, המשרד להגנת הסביבה וועדת הכספים".

 

עוד נכתב שהצדדים קבעו להמשיך להתדיין בהמשך וש"מפלגת כולנו ממשיכה להתעקש על כלי העבודה לביצוע הרפורמות לטיפול ביוקר המחיה והדיור".

 

השבוע סימן כחלון את הכלים לפתרון משבר הדיור שאותם הוא דורש אותם במסגרת המשא ומתן. בין היתר הדגיש כחלון כי הוא מעוניין במנהל התכנון, שבו מעוניינת גם ש"ס, מנהל מקרקעי ישראל וכמובן משרד האוצר. נתניהו כבר הצהיר כי כחלון מיועד לתפקיד שר האוצר הבא בממשלה ה-34 של ישראל.

 

"לא ביקשנו שרים ולא שגרירים, רק כלי עבודה", אמר ביום ראשון בכנס פעילים. "ביקשנו את מנהל התכנון כדי לתכנן דירות, ביקשנו את מנהל מקרקעי ישראל כדי לשחרר קרקעות שיהיה איפה

 לבנות".

 

"הענקנו לנתניהו את המנדט ולא ביקשנו שום דבר, לא תפקידים, לא ניצלנו את המצב הזה, באנו ביושר, בניקיון כפיים ובענווה ואמרנו - תנו לנו את הכלים לטפל בשכבות החלשות, בסטודנטים, בקשישים, בחיילים המשוחררים", ציין בדבריו.

 

"שאף אחד לא ינסה לזהות אותנו עם בקשות מעבר לכך. אני לא מקנא בראש הממשלה שצריך לשבת למשא ומתן עם פוליטיקאי אחר שהיו לו את מפתחות הממשלה ביד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
כחלון. כמה דרישות חדשות
צילום: מוטי קמחי
מומלצים