שתף קטע נבחר

אתר מרצ נפרץ על-ידי האקרים פרו-פלסטינים

"שלום לעולם, אנחנו AnonGhost. אנחנו הקול של פלסטין". זו ההודעה שמופיעה באתר מרצ שנפרץ

אתר מפלגת מרצ נפרץ הערב (שבת) על-ידי האקרים פרו-פלסטינים הנקראים AnonGhost. מי שנכנס לאתר נתקל בהודעה מטעם הארגון בערבית ובאנגלית המלווה בהקראת ביטוי שגור מהקוראן, שנאמר בדרך כלל בעת מצוקה או תפילה ומשמעותו המילולית היא ש"הכי טוב לסמוך על אללה".  

 

האתר שנפרץ ()
האתר שנפרץ
 

 

זו ההודעה שמופיעה באתר מרצ:

שלום לעולם, אנחנו AnonGhost

אנחנו תמיד כאן כדי להעניש אתכם!

כי אנחנו הקול של פלסטין ואנחנו לא נישאר בשקט!

אנחנו קולם של האנשים הנשכחים, לוחמי החופש בעולם הסייבר, והמטרה העיקרית שלנו היא "Israhell" (גיהינום לישראל). אם אתם שואלים למה האתר שלכם נפרץ על ידינו, זה בעיקרון בגלל שאנחנו רוצים לשתף את המסר שלנו ולהראות לעולם מי אנחנו. אנחנו לא מחפשים תהילה אבל יש לנו מטרה להגיע לכך.

אנחנו תומכים בכל קבוצות ההאקרים ואנחנו תומכים בכל תנועות החופש ברחבי העולם.

מוסלמים נמצאים בכל מקום - אנחנו נגיע לפלסטין בקרוב :) תזכרו זאת D:

#OpIsrael – צפו לנו!

 

לפני כשבוע פורסם כי ארגון אנונימוס מתכנן מתקפת סייבר נגד ישראל. "אזרחי העולם הקשיבו - אנחנו מענישים את הציוניים על יחסם לפלסטינים. כפי שעשו במלחמה האחרונה ב-2014", אמר בחור עטוי מסכה בסרטון. לדבריו, ישראל צפויה לחוות "שואה אלקטרונית" בשבעה באפריל 2015. "אנחנו לא מוכנים לעמוד מנגד", אמר. "אנחנו אמורים להגן על האנושות כנגד פשעים".

 

הארגון טוען כי ב-7 בחודש (יום שלישי הקרוב) ייפלו אתרי הממשלה, אתרים צבאיים ואתרים ציבוריים: "שואה אלקטרונית תתקוף אתכם". "אנחנו פה להגן על החלשים", אמר. מלבד פניו רואים את ראש הממשלה נתניהו בחדר תדריכים עם שר הביטחון ואנשי צבא, וכמו כן ילדים פלסטינים עצובים.

 

ממרצ טרם נמסרה תגובה לפריצה.

 

בהכנת הכתבה השתתף רועי קייס
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים