שתף קטע נבחר

הדיאטה שתמיד עובדת

רבים מאיתנו מתמודדים עם נושאי דיאטה ותזונה אך האסטרולוגית שלי רום טוענת כי אנשים שונים מגיבים באופן שונה למזונות דומים וכי ערכו של מזון חסר משמעות לכשלעצמו, אלא הוא משווה תדר עם ה'משמעות' שאנו בוחרים להצמיד לו. לכן רק אנחנו יודעים איזה מזון מתאים לנו - בריאותנו תלויה בתפיסה התודעתית שלנו והיא מהדהדת לאוכל וקובעת את ערכו עבורנו

החודש הראשון של השנה האסטרולוגית עומד להסתיים ובדרך, מולד ירח ב-18.8 ראש חודש אייר, מזל שור. חודש זה בא ללמד אותנו על כוחה של האהבה ונועד לחבר אותנו למודעות של שחרור כעסים על ידי הוצאה ולא הדחקה, על ידי מילוי החללים הפנימיים באנרגיה של אהבה, על כן שולטת ונוס, אלת האהבה, בחודש זה. לשור יש רצון מוגבר לקבל, להתחבר לחמשת החושים ולהתענג, כאשר הריצוי לעיתים מתפרש כרדיפה וחוסר שלמות בנפש פנימה.

 

 

ניזונים מאהבה: כך תעשו דיאטה רוחנית

מזון הנצרך על ידי בעלי חיים וצמחים, נאכל או נספג על ידי הגוף, על מנת לספק אנרגיה וחומרים אחרים. לכל מזון יש ערך קלורי, המייצג את כמות האנרגיה שהגוף האנושי יכול להפיק מהמזון על ידי עיכולו. המרכיבים הבסיסיים הנחוצים לתפקודו ובריאותו התקינה של אדם נקראים "אבות המזון" אולם בעולם מתועש, לא תמיד ניתן לדעת במה אנחנו מזינים את הגוף ולא תמיד אנו יודעים מה נכון לנו ומה לא.

 

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

 

קיימים הבדלים גנטיים אצל בני האדם וכל אחד שונה מבחינה פיזית, כך שלא לכולם מתאימה אותה תזונה, בריאה ככל שתהיה. סוג האנרגיה שנכונה וכדאית לגוף שלנו תואמת את התדר של הייעוד שהתחייבנו לממש בעולם הזה. למרות שאנו סומכים על רופאים או תזונאים, אף אחד לא יכול לדעת טוב ממך מה בריא עבורך ומה נכון לך מבחינה ערכית. טרם ירידתנו לעולם הזה, הנשמה בוחרת את המזונות המדויקים שנכונים לה, בהתאם לתסריט והמטרות שהיא מציבה לחייה על פני האדמה. ישנם מגוון מזונות מאוד ספציפיים שנכונים לאותו אדם, הגוף יודע לעכל אותם בקלילות וכך שומר על בריאות ואיזון.

 

האנרגיה שיורדת לעולם הפיזי נספגת בגוף דרך האוכל שאנו אוכלים ומאפשרת לנו לעשות את השינוי דרך המזונות והמשקאות שאנו מכניסים לגופנו. זוהי אנרגיה בעלת תדר מיוחד שמטרתו להביא את הריפוי לגוף הפיזי. האנרגיה משנה את צורתה אל תוך האטמוספרה ואנו נושמים ומזינים את הגוף הפיזי והמנטלי שלנו.

 

כאשר הגוף הפיזי עובר התמרה ומודע לכך שרק אנחנו מכניסים את המשמעות התודעתית של המזונות שאנו סופגים בגופינו, רק אז מתבצע השינוי הגדול, הגוף מתחיל להשתנות מבפנים ומתחיל להיווצר ריפוי פיזי, שמשפיע גם על הריפוי הרגשי והמנטלי.

 

קיימת מגמה מתעצמת בתעשיית המזון ובאקדמיה, של חוקרים המחפשים סיבות רפואיות שקובעות השפעת מזונות דומים באופן שונה על אנשים שונים. חוקרים מאוניברסיטאות בכל העולם, מהרווארד וג'ון הופקינס, מאוניברסיטת הונג קונג, מכון ויצמן והאוניברסיטה העברית, עורכים ניסויים ומחקרים שיאפשרו לכל אחד לדעת מה עליו לאכול כדי להקטין את הסיכוי למחלות. הנוסחה הנכספת תוכל להסביר מדוע בשר בקר או לחם מעניקים לאחד כוח ולאחר תחושת כובד, או מדוע דיאטה קיצונית שמרפאת אדם אחד ממחלה קשה לא מסייעת לאדם אחר.

 

תעשיית המזון מוכרת לנו תחליפים זולים שחלקם מזיקים לנו, או אלרגניים עבורנו. הדרך היחידה לדעת אם מזון מתאים או מזיק לנו, היא על ידי חידוד החושים שלנו והתייחסות לכל מזון באופן ספציפי. כאשר אנו מביטים במזון שמוגש לנו עלינו להתחבר לחושים הפנימיים שלי ולבקש סימן האם האוכל הספציפי מתאים לנו.

 

אכילה רגשית

כולנו מכירים את המושג 'אכילה רגשית', אכילה של מזונות מנחמים שאנו מכניסים לגופינו באובססיה, בשעה שאנחנו נמצאים במצוקה נפשית. או אז, מתגלה המקור לכל הבעיות הפיזיות, בדיוק בשעה שאנו שוכחים את האחריות האישית שלנו כלפי הגוף שלנו ומתמסרים למצוקה שלנו.

 

ההרכב הכימי של המזון חסר משמעות לכשלעצמו, אלא הוא משווה תדר עם ה'משמעות' שאנו בוחרים להצמיד לו. לפיכך, בריאותנו תלויה בתפיסה התודעתית שלנו והיא שמהדהדת לחומר וקובעת את ערכו עבורנו. אותו מוצר יטעין בערכים תזונתיים אנשים שונים וגם במקרה כזה, חשובות האהבה העצמית והגישה החיובית שאנו מחדירים לגוף.

 

מזונות מנחמים שאנו מכניסים לגופינו באובססיה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
מזונות מנחמים שאנו מכניסים לגופינו באובססיה(צילום: shutterstock)
 

 

דיאטה שתמיד עובדת

כדי להצליחה ב"דיאטה" ראשית, עלינו להכיר בנוכחותו של ה'ילד הפנימי' שבנו -הנשמה שלנו. מדובר בכח פנימי הקיים בתוכנו ויש לו את היכולת האבסולוטית לשלוט על ה'אני' הפיזי האנושי שלנו. הזמן האידיאלי לבצע את לפנות בבקשה ל"ילד הפנימי' הוא לפני השינה. אנחנו מבקשים מהילד הפנימי לבצע החשכה של המזונות שלא תורמים לגוף הפיזי שלנו.

 

לכל מזון או חפץ יש אור משלו ולכן, אנו מבקשים מה 'ילד הפנימי' שהאור של המזונות הלא תורמים לנו יחלש וכך גם הרטט יהיה חלש  יותר ויתעורר פחות חשק למזון. גם התודעה מסוגלת לעזור לנו עם הרצון שלעיתים גובר על האיזון הפנימי הנחוץ לכל אחד מאתנו.

 

כלומר, במקום לפצוח בדיאטה מסוג זה או אחר, שבמקרים רבים נודנה לכישלון, ננסה את הדרך הרוחנית, נאמין ביכולות שלנו ורק טוב יצא לנו מזה. אני ממליצה לכם לבדוק בכל יום את מערכת האמונות שלכם לגבי המזון שמעניק לכם אנרגיה ולהזין את התודעה באהבה.

 

שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מזונות זהים משפעים באופן שונה על אנשים שונים
צילום: shutterstock
צילום: ענבל מרמרי
שלי רום
צילום: ענבל מרמרי
מומלצים