שתף קטע נבחר

איזה קבלן מחזר אחרי המילואימניקים?

חברת שיכון ובינוי נדל"ן יוצאת במבצע לחברי מועדון "בהצדעה" - משוחררי צה"ל ומשרתי מילואים - בפרויקטים שלה. ההנחה עד 9% בקניית דירה חדשה. גם חברת אזורים מציעה הנחה של עד 10% ופתרונות מימון. משתלם?

לידיעת משוחררי צה"ל הטריים ומשרתי המילואים: חברת שיכון ובינוי נדל"ן יוצאת במבצע לחברי מועדון "בהצדעה", ומציעה הנחה בגובה של עד 9% על רכישת דירות חדשות בפרויקטים למגורים שהיא בונה בראש העין, צור יצחק, פרדס חנה-כרכור, חדרה וטירת הכרמל. המבצע בתוקף עד סוף החודש.

 

 

במסגרת המבצע, רק מי שחבר במועדון "בהצדעה" יוכל להחליט אם להשתמש בהנחה שמקנה החברה ב-5 פרויקטים שלה: "חלומות ראש העין החדשה" בשכונת פסגות אפק; "חלומות כוכב הכפר" בצור יצחק; "חלומות פרדס חנה-כרכור"; חלומות פארק חדרה"; ו"חלומות נוף הכרמל".

 

מדובר בהנחה של 9% על רכישת דירה בפרדס חנה-כרכור וצור יצחק, בהנחה של 8% בראש העין ובחדרה ובהנחה של 6% בטירת כרמל. כך, לדוגמא, בראש העין דירת 4 חדרים חדשה עולה החל מ-1.374 מיליון שקלים במקום 1.494 מיליון שקלים. דירת 5 חדרים חדשה עולה 1.571 מיליון שקלים במקום 1.708 מיליון שקלים.

 

בחדרה דירת 4 חדרים חדשה עולה החל מ-1.149 מיליון שקלים במקום 1.249 מיליון שקלים. דירת 5 חדרים חדשה עולה 1.291 מיליון שקלים במקום 1.403 מיליון שקלים. בפרדס חנה-כרכור דירת 4 חדרים עולה 1.086 מיליון שקלים במקום 1.155 מיליון שקלים. דירת 5 חדרים עולה 1.151 מיליון שקלים במקום 1.265 מיליון שקלים.

 

בטירת הכרמל דירת 4 חדרים חדשה עולה החל מ-1.035 מיליון שקלים במקום 1.101 מיליון שקלים. דירת 5 חדרים עולה החל מ-1.162 מיליון שקלים במקום 1.236 מיליון שקלים. בצור יצחק דירת 4.5 חדרים חדשה עולה החל מ-1.35 מיליון שקלים במקום 1,473,000 מיליון שקלים. דירת 5 חדרים חדשה עולה החל מ-1.427 מיליון שקלים במקום 1.568 מיליון שקלים.

 

לדברי חמדה מרק, מנהלת הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים במשרד הביטחון, "תחום הדיור הפך לנטל כבד בשנים האחרונות, ואנו רואים חשיבות רבה לעזור להקל על חיילי המילואים והחיילים המשוחררים בהצעת מבצע אטרקטיבי לרכישת דירה".

 

היא הוסיפה כי "מבצעי הדיור של מועדון בהצדעה זכו בעבר להצלחה גדולה ולכן החלטנו לצאת בעת הזו למבצע בשיתוף אחת החברות המובילות בשוק הנדל"ן. מערכת הביטחון ממשיכה ותמשיך לפעול למען אוכלוסיית החיילים המשוחררים וחיילי מערך המילואים המהווים את ליבת החברה הישראלית ונושאים בנטל הביטחון לאורך כל השנה".

בנייה חדשה בראש העין. המבצעים משתלמים? (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
בנייה חדשה בראש העין. המבצעים משתלמים?(צילום: עידו ארז)

עוד מבצע: עד 10% פחות ממחיר הדירה

במקביל, גם חברת אזורים יצאה במבצע לרוכשי הדירות בפרויקטים למגורים שהיא בונה, במסגרתו תינתן הנחה של עד 10% בקניית דירה עד סוף חודש מאי וכן ליווי צמוד של יועצי משכנתאות. המבצע עבור 15 פרויקטים ומוגבל ל-400 יחידות דיור.

 

במסגרת המבצע, יקבלו הרוכשים סיוע מימוני מותאם אישית ב-4 מסלולים: פרישת תשלומים - 20% בחתימה ו-80% ברבעון האחרון לקבלת הדירה; או תשלום חודשי למשך שנתיים בהתאם למחיר הדירה שתירכש בשווי של 2.4% ממחיר הדירה או עד 40 אלף שקל.

 

עוד מציעה החברה הלוואת גישור (בלון), כלומר מימון הריבית והצמדה על ידי אזורים בגין הלוואה לתקופה של עד שנתיים, בגובה של עד 60% מערך הדירה או עד מיליון שקל שתינתן ללקוח על ידי בנק לאומי למשכנתאות, ללא תלות במעד האיכלוס; או ביטול הצמדה למדד, כדי לגדר את מחיר הדירה ביחס לעליית מדד תשומות הבנייה.

 

לדברי קארן אבנם, מנהלת חטיבת הלקוחות והשיווק באזורים, "בשיחות שקיימנו עם לקוחות מצאנו כי נושא פתרונות המימון הוא אחד החסמים העיקריים ברכישת דירה. אמנם הביקושים עולים בחודשים האחרונים, בוודאי ביחס ל-2014, והצפי לעליית מחירים - אף מעבר לאזורי הביקוש - גורם לרוכשים להבין כי זה הזמן לקנות דירה. ועדיין, לא תמיד יש בידיהם הפתרון המימוני הנכון. רובם לא יכולים לשלם משכנתא בנוסף על שכר הדירה לאורך תקופה ארוכה עד לקבלת הדירה החדשה, או לקבל משכנתא כפולה במקרה של משפרי דיור".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
מילואמניקים. גם לכם מגיע, אבל האם זה משתלם?
צילום: מוטי קמחי
מומלצים