שתף קטע נבחר

מתנגשת עם המציאות? כך תגשימו פנטזיה

כולנו בתחושה שאנו עצמאים ובעלי בחירה, אך למעשה רק בראשנו אנחנו חופשיים. שלי רום מסבירה כיצד אפשר להגשים חלומות ולהשיג ייעדים ומטרות, אפילו כשהם מתנגשים עם המציאות שלכם ושל הסובבים אתכם

האינסטינקט הכי טבעי של כל אחד מאתנו הוא לחשוב כי העצמאות שלו מובנת מאליה, אך מה, למעשה, מניע אותנו לחשוב שאנחנו עצמאיים?

כשאנחנו עם עצמנו: המחשבות, התהיות, הבסיס הראשוני קיים רק בתוכנו. בכל אחד קיים ה'עצמי' האישי והמסווג ביותר - אין כניסה למה שמתחולל לנו במחשבות. יש לנו את היכולת לחשוב בלי שאף אחד יתערב לנו. זה ללא ספק אך ורק שלנו.

 

 

המילה "עצמי" נגזרת מהמילה עצמאות והרי הבסיס לעצמי: זה אני. כשאני עצמאי, יש לי חופש מחשבה להפליג לאן שאני רק רוצה בלי שאף אחד יתערב. עצם היותנו היא כבר השלב הראשון בעצמאות. השלב השני בעצמאות, היא ביטוי העוצמה שלנו, היכולת להביע את מה שקיים בתוכנו - להוציא מהכוח אל הפועל, מהפנים אל החוץ.

 

 

כשאנחנו עם עצמנו מתעוררים יצרים, צרכים וכמיהות (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
כשאנחנו עם עצמנו מתעוררים יצרים, צרכים וכמיהות(צילום: shutterstock)

 

הסוד לעוצמה האישית

הרי המיזוג בין הפנים התיאורטי לבין החוץ המעשי לא תמיד עובד כמו שאנחנו מייחלים ולכן, לעיתים אנחנו אפילו לא מעזים להוציא את המחשבות לשלב הבא. אבל, מה שאנחנו לא יודעים, הוא שלכל מחשבה יש עצמאות משלה. כל מחשבה, עוברת תהליך כימי במוח והופכת ליון חיובי או שלילי, הגוף האנושי מוקף ביונים, חלקם בעלי מטען חיובי וחלקם בעלי מטען שלילי. יונים שליליים נכנסים לגופנו בתהליך הנשימה ודרך העור. משם הם נכנסים למחזור הדם ומועברים לכל הגוף.

 

יונים שליליים מעלים את זרימת החמצן למוח, מגבירים את הערנות ומעניקים את האנרגיה המנטלית שלנו (יסוד אויר). לכן, הם תורמים לתהליך המיקוד, המשמש ככלי הכי חשוב שלנו לניהול נכון של עוצמה אישית. המיקוד (יסוד אויר) הכרחי להגברת העוצמה האישית שלנו.

 

בכל רגע ביום עולה מחשבה, מתעורר רצון, מתעוררת כמיהה, עולים חלומות, פנטזיות, תכנונים ודמיונות. ישנן מחשבות שאנו בטוחים שיהפכו אותנו למאושרים או פחדים שעומדים בדרכנו ואין לנו מושג מה תהיה התוצאה. המוח זו מכונה משוכללת שיש לה תוצאות על התחושות ועל התוצאות הנפשיות. כדי להגיע לגרעין המחשבות האלו חשוב להתחבר לתודעה.

 

הדרך הקלה להתחבר לתודעה

הדרך הראשונה היא דרך תרגיל דמיון. כשאנו יכולים לדמיין את הרצון שלנו מתממש ומיטיבים לראות אותו בעיני רוחנו – סימן שיש לו מקום להתרחש. מה שאנו יכולים לדמיין יכול להפוך למציאות.

 

התרגיל השני הוא דיוק - לדוגמא, בכל יום אנו פותחים את המקרר ורוצה לאכול. המקרר מלא בכל טוב, יש שפע וגירויים ואנו צריכים לשלוט בעצמנו כדי לאכול במינון הנכון. נניח שהמקרר מסודר לפי מנות שקולות ומדודות, עם אוכל בריא ואהוב ועל כל מנה כתובה השעה שבה צריך לאכול אותה, יהיה לנו קל יותר לעשות את הבחירה הנכונה, לשלוף, לאכול ולשמור על משקל רצוי.

 

המוח שלנו זקוק לסדר, לתודעה נכונה. במעבר בין הפנים לחוץ, קיימים פילטרים רבים - לא כל מחשבה עוברת לשלב הביצוע או שווה השקעה, עלינו לדעת שגם למחשבות יש השפעה ישירה על הגוף הפיזי. חשבו שיכולתם לבחור לעצמכם: כל מה שהייתם רוצים לפי מינון מדוייק. כמו בחירת מכונית חדשה, איזה סוג, צבע, שנת יצור, מה הקילומטראז' וכו' - הכל חשוב, כל פרט הכי קטן מקבל משמעות ובעל השלכות על התוצאה הסופית.

 

 

להגיע לתחושת סיפוק (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
להגיע לתחושת סיפוק(צילום: shutterstock)

כשאתה עם עצמך, יש לך את היכולת לדמיין, או לפנטז את שלך, שהרי במפגש עם המציאות יש פער בין התכנון לבין התוצאה בפועל. לכל אחד התנאים שלו, הדרישות והציפיות שלו, והדרך לאהוב או לשנוא את הרצון. זהו הבסיס של כל התהליך.

 

המיקוד בדרישה המדויקת מהחיים נותן לנו עצמאות וחופש. השאלה "האם אני עצמאי?" היא למעשה בדיקה - האם אני מסוגל לדייק את עצמי בחיי היום יום ולהוביל את עצמי לתוצאות מתוך הרצון העצמאי ובלי שום תלות חיצונית. ככל שאהיה מדויק יותר, כך יהיה לי קל יותר להביע את העצמאות שלי ולהשיג תחושת סיפוק

 

על כל אחד לשאול את עצמו - האם העצמאות שלי מתנגשת עם המציאות של העולם כולו, של כלל האנושות, האם אני מסוגל להשתלב? או, האם אני רוצה ליצור לעצמי מרחב אישי שיהיה מדויק לרצונות שלי ולציפיות שלי?

 

מכאן, אתם מוזמנים לפתח את המחשבות בעצמאות האישית שלכם - זה אתם שאחראים על חייכם. לא נקלעתם לחיים בטעות. החיים שלכם יכולים להשתנות אם יהיה לכם את הרצון החופשי (יסוד האש), היכולת והידע - וכמובן את הסבלנות לעבור תהליך נכון.

 

שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
בינך לבין עצמך יש את היכולת לדמיין
צילום: shutterstock
צילום: ענבל מרמרי
שלי רום
צילום: ענבל מרמרי
מומלצים