שתף קטע נבחר

נסוגים ונהנים: הורוסקופ חודש מאי

מרקורי, שעובר לנסיגה החודש, מוביל רבים מאיתנו לתחושת חוסר יציבות ומחשבות על שינויים בתחומי הקריירה, הזוגיות והבית. יתעוררו ספקות ותהיות בנושאים של ביטחון עצמי ויתכנו שיבושים באורח החיים. אבל יהיו מי שגם ירוויחו בגדול מנסיגה זו. בני איזה מזל יהנו במיוחד החודש? מתי לא כדאי לצאת מהבית ומי על סף שינוי מפתיע? הכל בכוכבים

חגי חודש מאי, ל"ג בעומר (אש) ב-7 בחודש ושבועות (מים) ב-21 בחודש, מזכירים לנו ליהנות מהחיים אולם, להקפיד לא להיות פזיזים בכל החלטה. מרקורי החבלן מתחיל שוב את נסיגתו ב-18 בחודש וילמד אותנו לחשוב פעמיים לפני שאנחנו ממהרים לדבר או לנדב אינפורמציה ומידע שאיננו אמין. "החיים והמוות ביד הלשון" משפט רלוונטי במיוחד החודש.

 

פיזור יפה של הכוכבים על פני המזלות בשמיים מאפשר לנו לצאת לפעולה ולבנות יסודות טובים. לכל אלו שהרגישו שעמלו קשה, השקיעו וטרחו, הגיע זמנכם לקטוף את הפירות. ירח מלא במזל עקרב מתקיים ב-4 בחודש ויחד עם מרובע שמש-יופיטר, מזכיר לנו שוב מהם אמות מידה ונאמנות. מארס עובר לתאומים ב-12 בחודש ומתריע שוב למשנה זהירות בכל הקשור לתקשורת ומסחר.

  

 

מזל טלה

במחצית הראשונה של החודש, הכוכב האישי מארס נמצא במזל שור השליו, במחצית השנייה הוא עובר לתאומים התזזיתי. כמו הכוכב שלכם גם אתם נדרשים ליותר עבודה, סבלנות ורצינות בתחילת החודש ולאינטראקציה עם אנשים, מחשבה עצמאית ובחירות מושכלות.

 

יופיטר מוביל את הצד העצמאי, היוזם ופורץ הדרך באופייכם. תנועתו קדימה בבית האגו, המשחקים והיצירתיות שמה אתכם בעמדת הנהגה, בין אם אתם רוצים ובין אם לא.

 

שבתאי, שנמצא כבר חודשיים בנסיגה, חוזר בחודש הבא למזל עקרב ומוביל אתכם לעסוק בנושאים שחשבתם שכבר נמצאים מאחוריכם. הנושא הפיננסי עולה שוב, בדגש על שאלות 'של מי הכסף?' או 'מי מרוויח יותר?'. נושא הזוגיות מעלה ראשו עם רגשות חזקים ותחושות שקשה לטאטא מתחת לשטיח. תצטרכו 'לאוורר' וללכת דווקא על הדברים שמפחידים אתכם, שם הערך התרפויטי הגבוה ביותר.

 

השבוע של ה-3 מתחיל עם ירח מלא במזל עקרב ובבית השינויים, כאשר אלה מגיעים מהר לאחרונה. שינויים גדולים בסדר היום שלכם מחייבים תקופת הסתגלות ולמידה, על זאת הפוקוס בשבוע הראשון של החודש.

 

בשבוע של ה-10 הכוכב שלכם מארס משדר בתדר גבוהה. ביום שלישי ה-12 הוא "סוגר מעגל חשמלי" בכניסה מבריקה לתאומים. למרות שאתם נכנסים למים עמוקים, אתם נשארים מרוצים. מעבר לצורך לעשות מספר דברים בו-זמנית, אתם מעוניינים להציג את עצמכם בדרך חדשה, חיובית ומלהיבה.

 

בשבוע של ה-17 מתקיים המאורע האסטרולוגי של החודש - מרקורי עובר לנסיגה במזל תאומים ביום שני ה-18. מעבר מרקורי לנסיגה קשור ללבטים שיש לחלקכם בקשר לתכנית לימודים שסיימתם, לחוסר מעורבות במסגרת שאתם שותפים לה או לכך שאתם לא שומרים על קשר עם חברים וקרובים. השבועות הקרובים הם הזמן הנכון להתמודד עם הנושא.

 

בשבוע של ה-24 היבט מארס נפטון ביום שני ה-25 מראה שאתם פונים למספר כיוונים בו-זמנית, זה ללא ספק קשור ללבטים אישיים אבל יותר מכל זה מראה שאתם מבולבלים. אין פה נוסחת פלא, אם כבר אז תישנו על זה.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 14-15 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 21-22 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 28-29 בחודש.

 

מזל שור

אנרגיות אישיות במפות שלכם החודש וימי הולדת לילידי השליש השני והשלישי של המזל. אתם מרגישים איך גלגלי השיניים מסתובבים ואיך סדרי העדיפויות משתנים לאט לאט.

 

בין היתר, אתם מחליטים לתת פחות מעצמכם עבור האנשים החדשים שהכרתם ולהשקיע יותר באנשים שתמיד היו שם. גם שבחירה זו נראית יפה על הנייר, אי אפשר לומר שזה מהלך פשוט עבורכם. הסיבות לכך רבות אבל, אפשר לציין את זה שאתם שרופים רגשית ומרגישים שאתם משחקים דמות אחרת. הרבה יותר נוח עבורכם כשהצד השני עושה את הצעד הראשון, ונוח לכם להגיב מאשר ליזום.

 

אתם מתחילים את החודש עם אנרגיות פיזיות ראויות להערצה. השמש ומארס בבית הגוף הפיזי והרצון לפעול שמים את העולם לרגלכם אבל סוד הקסם הוא התזמון, כי החל מהשבוע של ה-10 שעת הכושר חולפת. כניסת הפלנטה האישית ונוס למזל סרטן ולבית התקשורת, הנסיעות והלימודים ביום שישי ה-8, מכניסה מתח להתנהלות שלכם בהמשך החודש. אתם הופכים ערים לבאז החברתי אז נצלו את הקשרים והדיבורים כדי להוסיף אנשי קשר חדשים.

 

בשבוע של ה-10 אתם בעיקר עובדים ואולי תצטרכו לעשות שעות נוספות, את הסופ"ש תעבירו בשינה מבורכת. הפלנטה האישית ונוס הרמונית לנפטון בסופ"ש של ה-15, היבט שישמש כסם הרגעה למערכת שלכם. אל תרגישו רע אם אתם מחפשים פתרונות פשוטים וברורים מאליו, זה כנראה מה שהגוף צריך.

 

הערך העצמי, שעבור חלקכם מתבטא במשכורת ועבור חלק בחיים ערכיים שהוא מנסה לנהל, קופץ יותר במחשבה, החל מהשבוע של ה-17 בחודש, כאשר מעבר מרקורי לנסיגה ביום שני ה-18 מחדד שאלות בנושא זה. אתם נכנסים לתקופה של שלושה שבועות בה אתם בוחנים את הערך והביטחון העצמי שלכם.

 

אתם הופכים לקולניים ודעתנים בשבוע של ה-24 ואם אתם לא, יכול להיות שאתם מפספסים משהו חשוב. העיקר לתת לקולות הפנימיים האלה לצאת, אפילו אם זה רק בכתיבה או שיחות בין חברים, כך תעשו שירות יפה לאני הפנימי שלכם. בתור אחד המזלות המופנמים, האקט הפשוט של הבעה עצמית הוא תיקון מתבקש.

 

ימים טובים לזוגיות: 3-4 בחודש.

שעות נוספות במשרד: 10-11 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 23-24 בחודש.

 

מזל תאומים

השבוע עבורכם – "אליה וקוץ בה". מצד אחד אתם משיגים את מבוקשכם ומגיעים למקומות אליהם רציתם להגיע, אך מצד שני זה לא מתקבל ללא תנאים מגבילים, פגמים או מגרעות. ההסבר האסטרולוגי למה שקורה הוא מצבו של שליט המזל שלכם, מרקורי. מרקורי נכנס בתחילת החודש למזל הביתי שלו, שם מרגיש הוא במיטבו, אך ימיו הראשונים במזל מלווים במוּלוּת בעייתית לשבתאי.

 

במחצית הראשונה של החודש תספגו התנגדות מצד הורים, מנהלים, מורים או דמויות סמכות אחרות. לחלופין, אתם מפלסים דרככם במנגנוני הבירוקרטיה של ארגון גדול או נלחמים מלחמת חורמה נגד מנגנון ממשלתי לא יעיל. תצטרכו לגלות סבלנות, לא להפר את החוק ולהראות שזה מספיק חשוב לכם. כניסת מארס למזל שלכם ביום שלישי ה-12 יכולה לסמן פריצת דרך במאבקכם לחופש מחשבה וחופש עשייה, מארס מייצג את מה שאתם מביאים לשולחן.

 

במחצית השנייה של החודש, מרקורי מסיים את המולות לשבתאי ועובר לנסיגה, ביום שני ה-18. זו התחלה של קשיים ומורכבויות מסוג חדש. תגלו שעליכם לחזור על עבודה שעשיתם, שמסר שהעברתם לא הגיע ליעדו, שמהלך עסקי לא נשא פרי וכדומה. יהיה צורך להפגין עמידות ולהראות כוונות גם באובר-טיים.

 

בשבוע האחרון של החודש מרקורי יוצר צמידות למארס ומוסתר בשעות היום על ידי השמש. מדובר על השבוע הכי לחוץ שלכם החודש מבחינת עבודה ובחירות אישיות. לא כדאי בזמן זה לקבל החלטות חשובות לבד, חשוב להאציל מטלות בממשק רוחבי כדי לא "להישרף" והכי חשוב זה לגלות תושייה, יוזמה ועין טובה להזדמנויות שאולי לא יחזרו.

 

התאומים שנולדו במאי ברי מזל כי יום ההולדת יהיה הרבה יותר נעים ורגוע. ימי הולדת שיחגגו ביוני צפויים להיות יותר נוצצים ומרהיבים, אבל עם מטענים לא קטנים.

 

אהבה וזוגיות - בני הזוג שלכם נמצאים במקום טוב, הם עסוקים ומשדרים שאינם זקוקים לכם. זה דווקא מתאים בול, כי ממילא יש לכם מספיק על הצלחת.

 

ימים טובים לזוגיות: 6-7 בחודש.

שעות נוספות במשרד: 12-13 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 26-27 בחודש.

 

מזל סרטן

הירח נמצא במזלות בהם הוא נחשב לחזק בשבועות האמצעיים של החודש, הזמן שבין ה-10 וה-24. בשבוע של ה-10 הירח נמצא בשלב החשוך שלו ובמגמת ירידה. לכן, עדיף לא להתחיל פרויקטים גדולים, חכו לשלב המואר בשבוע הבא כדי למקסם תוצאה ותפוקה. בשבוע של ה-17 מולד ירח ביום שני בבית ההשתתפות, השאיפות ותחומי העניין, גוזר לכם שובר וחותם לכם שנה אסטרולוגית. חודש לפני יום ההולדת אתם מקבלים הרשאה קוסמית לקחת את הזמן, להשקיע בעצמכם ולהרהר בכל שעברתם.

 

החודש תנועת יופיטר קדימה בבית הכספים ונסיגת שבתאי בבית העבודה היומיומית. בתים אלו מסמלים את הגוף הפיזי ונושא הביטחון העצמי מצד אחד, ונושאים של בריאות, תזונה וכושר, מצד שני. נמאס לכם לרוץ מרתונים רק כדי להוסיף מספרים למשכורת. תעשו לעצמכם טובה ענקית אם תבדקו אפשרויות נוספות ותשנו תפיסה מחשבתית, שתאפשר לדמיין את עצמכם במקום אחר. כמו כל הדברים הטובים בחיים, מדובר פה על תהליך אז הכינו את הרתמות אבל אל תקפיצו את הסוסים, עדיין.

 

ונוס עוברת למזלכם בסופ"ש של ה-8 בחודש. מעבר זה, בשילוב הירח במזל היורד, הופך את סוף השבוע הזה לסופ"ש של אהבה. פנו זמן להיות עם אהובי לבכם, שלחו מילות סליחה, אם צריך, או הפסיקו עם התירוצים וצאו לדייט שאתם מתלבטים לגביו.

 

מארס עובר לבית עולמכם הפנימי ביום שלישי ה-12 בחודש. מעבר מארס מחזק את כוחות המשיכה המרדימים וממוססים בחייכם. בתור המזל המתמהמה והדחיין של הזודיאק, תוכלו החודש להוריד קצת את הרגל מדוושת הגז.

 

מרקורי מתחיל נסיגה ביום שני ה-18 בחודש. נסיגת מרקורי באזור של פרופיל נמוך במפה שלכם עושה מעט כדי לשבש את אורחות חייכם. כל עוד אתם לא מגיעים עם אג'נדה לעשות ניסים ולהזיז הרים, נסיגת מרקורי תורמת בעיקר לשמירת הסטאטוס קו.

 

ימים טובים לזוגיות: 8-9 בחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 21-22 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 28-29 בחודש.

 

מזל אריה

האירועים האסטרולוגים הגדולים של החודש הם מעבר ונוס למזל סרטן, מארס לתאומים ונסיגה שנייה של מרקורי לשנת 2015. שבתאי נמצא בנסיגה כבר חודשיים, דבר המתרחש בבית היצירתיות שלכם והפרויקטים האישיים. כוכב שנמצא בנסיגה מקדם עניינים בדרכים צדדיות או הפוכות ואתם ניצבים בפני הבחירה לקחת הפסקה או לחפש בנרות. לחלופין, זהו זמן מצוין לעבור על החומרים שלכם, לבנות תכנית עסקית, לחדש, להחליף, למחזר או לעשות את הדברים הקטנים שיגרמו לכישרון שלכם לעלות ליגה.

 

אהבה וזוגיות - אריות שנולדו בשליש האמצע של המזל סופגים אנרגיות של אירוסין, חתונות או מחויבות. מעבר האלה האסטרואידית, הֶרַה - יוּנוֹ, במזל שלכם לאורך החודש, מראה שאתם רוצים להדק את הקשר, אפילו אם עדיין לא מדובר בטבעת. בנוסף, כל בני המזל מוזמנים ליותר חתונות מאי פעם.

 

בית ומשפחה - ירח מלא ביום שני ה-4 שם את המשפחה בעדיפות ראשונה, זה אומר עיכובים בתוכניות הרגילות ואולי כמה ימים בבית. ונוס עוברת לבית עולמכם הפנימי בסופ"ש של ה-8 ואחרי שבוע לא פשוט כל שאתם רוצים הוא להתנתק מהמחשבות ולהתרכז בדברים פשוטים ומרגיעים. פעילות פיזית קלה תעשה לכם טוב.

 

החל מיום שלישי ה-11 משהו נפתח במחשבה ומשתנה בתכנית. מארס נכנס לבית החברים ותחומי העניין, מעבר שמבטיח שאת שארית החודש תעבירו במחשבה לשנות את העולם, לגלות או להגיע לירח. יכול להיות שזה לא ריאלי, אבל מה שבטוח זה כיף

 

מרקורי בנסיגה בלי להיות דרמטיים ותוך ניסיון להיות ענייניים, נסיגת מרקורי ביום שני ה-18 משפיעה בעיקר על הקשרים שלכם ועל מערך הצפיות מהעתיד. הנסיגה, שנמשכת כמעט חודש, מטילה עלטה על תוכניות קודמות במישור האישי או על ציפיות קונקרטיות בקריירה, המשימה שלכם היא להעביר את הנסיגה ברוגע, סתלבט ולא להילחץ.

 

בסוף חודש השמש פעילה במעברים בשבוע האחרון של חודש מאי. זה אומר התפתחויות מהירות ואופק חדש מבחינת עסקים, מגורים וכספים.

 

עדיף להישאר בבית: 3-4 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 10-11 בחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 23-24 בחודש.

 

מזל בתולה

אתם מציבים את עצמכם במסלול המהיר להשיג את הדברים שאתם רוצים, אבל מבינים באמצע החודש שלמישהו תוכניות גדולות יותר עבורכם. גם שיציבות משפחתית ורגשית זה כל שאתם מאחלים לעצמכם, די מהר מתברר שאתם רק בשלב בניית היסודות.

 

הפן האישי והפן הזוגי הולכים יד ביד עבורכם בתקופה זו. אנחנו לא בטוחים אם הספקתם להבין כמה למדתם בשנה האחרונה, יש לכם עד סוף הקיץ להוריד את התובנות ארצה ולתת לטרנספורמציה לקרות מעצמה. מבחינת זוגיות, השינויים האישיים גוררים שינויים בהתייחסות שלכם ובאנשים שאתם מושכים לחייכם. גם בתחום היחסים, טבעיות היא שם המשחק, אז תנו לרגש להוביל.

 

ללא ספק קריירה ופיננסים הם נושאים חמים עבורכם החודש. האנרגיות האסטרולוגיות מצביעות על מגמה קיצונית של לתת הכל ולא בהכרח להשיג את התמורה המצופה, אז כדאי לתאם ציפיות ולתת מעצמכם בהתאם.

 

השבוע של ה-3 מתחיל עם ירח מלא בבית הנסיעות, הלימודים והתקשורת. אתם עושים צעדים ראשונים במסגרת חדשה או אולי בתפקיד חדש במסגרת ישנה. אתם עדיין לא צריכים להצטיין אבל חשוב לגלות גמישות וללמוד מחברים וקולגות.

 

בשבוע של ה-10 מארס עובר לרום המפה האישית והכדור עובר לידיים שלכם. אל תהססו - תעשו, תיזמו, תקדמו עניינים ותראו נוכחות. הזמן לזה הוא בהחלט עכשיו.

 

בשבוע של ה-17 הכוכב שלכם מרקורי עובר לנסיגה בבית העבודה והמוניטין. יתכנו צרות ובלת"מים בהקשר לתוכניות טווח ארוך, בעיקר חשוב לוודא האם זה רק תקר בגלגל או האם הלך המנוע?

 

בשבוע של ה-24 אתם באמצע תקופה מבלבלת וזקוקים לעצה והכוונה. לחלק מכם עשויים להועיל פסק זמן או בריחה קצרה, אבל חשוב יותר לא לקחת ללב ולחזור להראות נוכחות.

 

עדיף להישאר בבית: 6-7 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 12-13 בחודש.

שעות נוספות במשרד: 19-20 בחודש.

  

מזל מאזניים

הפלנטה האישית ונוס מגבירה מהירות במרומי המפה שלכם, מבקרת ביסוד המים ומסתבכת במבנה זוויתי לא פשוט עם אוראנוס ופלוטו. אתם מבלים את המחצית הראשונה של החודש במכוונות גבוהה לכיבוי שריפות, החיים האישיים דווקא בסדר אבל כל מה שמסביב עומד על כרעי תרנגולת. במחצית השנייה אתם מתחילים להרגיש את המומנטום ובתחום הקריירה אתם רואים לאן הרוח נושבת.

 

כספים ופיננסים - שבתאי יחזור בחודש הבא למזל עקרב למשך שלושה חודשים והמשמעות היא שלא מרפים מכם במישור הפיננסי. החדשות הטובות הן שאחרי הקיץ, השפע הופך נגיש במידה ניכרת.

 

ונוס, המקושרת למזל שלכם, נמצאת בתאומים התזזיתי בשבוע הראשון של החודש ואתם סוחבים את חוסר ההחלטיות עוד מתחילת אפריל. מעבר ונוס למזל סרטן ולרום המפה שלכם בסופ"ש של ה-8 מכניס החודש גורם של יציבות ושל חוסר פשרות. הרגשות שלכם נכנסים לתמונה וההחלטות הופכות פשוטות יותר.

 

לימודים, נסיעות, אמונה - האזור הכי פעיל במפה שלכם בחודש מאי הוא 'אזור הקפיצה הגדולה קדימה'. נראה שאתם חוזרים ללימודים, מקבלים הזדמנות לנסוע ולטייל ובעיקר נדרשים להאמין בעצמכם. החיים מבקשים מכם לעדכן את רשימת המטרות והיעדים, מה תציבו במקום ראשון? נסיגת מרקורי שמתחילה ביום שני ה-18 היא בעיטת הפתיחה לשינוי ברשימה זו.

 

לא משנה כמה נמאס לכם, גם החודש אתם מרגישים מחויבים להגיע לבחירה הכי נכונה לכם. בשבוע של ה-24 ונוס נמצאת במבנה זוויתי 'לא נוח' עם אוראנוס ופלוטו ואתם עומדים בפני בחירה גדולה. אחרי שתשקלו את כל האפשרויות וההשלכות האחריות עוברת מכם לכוחות עליונים, אז עשו את הבחירה והמשיכו הלאה בלי להסתכל אחורה.

 

ימים טובים לזוגיות:14-16 בחודש.

שעות נוספות במשרד: 20-21 בחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 28-30 בחודש.

 

מזל עקרב

אתם עושים צעדים גדולים בדרך להגשים את המטרות אבל זה בא על חשבון החוסן הכלכלי. זה בסדר עקרבים, זה כנראה מספיק חשוב כדי שתרפו בחלק מהתחומים.

 

הפן האישי הוא נושא חם החודש. תנועת כוכבים במזלות ההפוכים למזל שלכם גורמת לכם לחשוב פעמיים על האנשים שמקיפים אתכם ולהשוות עצמכם לאחרים. הירח המלא של יום שני ה-4 בחודש הוא זמן של התלבטויות וספקות, אך הסיבה היחידה לכל זה היא הרצון לגדול, ללמוד, רק לא לקפוא על השמרים.

 

הכוכב האישי מארס נכנס למזל תאומים ביום שלישי ה-12 בחודש ומדובר על תקופת חיפוש עצמי בת חודש וחצי בערך. אתם בודקים דרכים לחיות את ה"אני הגבוה" שלכם ובעיקר הייתם רוצים להתפשר פחות ולהעז יותר. למרות שהמזל שלכם נשלט ביד מארס, אופייכם עדיין נוטה לשמרנות. מזל עקרב הוא מזל מים וטבע המים הוא לרדת למטה ולחלחל. החודש אתם מוצאים את עצמכם באמצע, בין הנטייה לפרוץ החוצה ולהתגבר על מכשולים לבין הנטייה לשמור על תדמית ולהגן על שלכם.

 

זוגיות היא נושא רגיש החודש, לא מעט בגלל מעברים בבית השינויים, השותפויות הכלכליות והאינטימיות. מרקורי מתחיל נסיגה באזור זה של המפה ביום שני ה-18 והדיון נסב סביב הבדלים בהתייחסות ובחירות שאתם עומדים לעשות, מסוג הבחירות שמשפיעות על הקשר. הצד החיובי של הדברים הוא כי אותם שינויים שיוצרים אי-וודאות לגבי העתיד, גורמים לכם להעריך יותר את ההווה, דבר שמתבטא בחיי מין ובתשוקה.

 

בתחום הקריירה, הכוכב שלכם מארס מצוי במבנה זוויתי מתוח הכולל את שבתאי (קשיים, מכשולים) ואת נפטון (צפיות, תקוות) בשבוע של

ה-17 בחודש. עם אנרגיות כאלו חשוב להישאר מעוגנים לקרקע ולא מנותקים. בנוסף, יתכן שאתם בנסיעות וביקורים אך אינכם מצליחים להשיג את אשר למענו נסעתם. גם אם זה נראה לכם בלתי מספק, דעו שאיסוף מודיעין זה די והותר, בשלב זה.

 

בשבוע של ה-24 אתם מרגישים את הנזילות בשיאה בחסות נסיגת מרקורי. אתם חוזרים לפעילויות שפעם עשיתם ולאנשים שניתקתם עמם קשר. אתם זקוקים ל'מסע שורשים' כדי להמשיך קדימה בחודש יוני.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 3-5 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 10-11 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 16-17 בחודש.

 

מזל קשת

החודש אתם משליכים את הביקורת מהחלון ומחפשים אנשים שגורמים לכם להרגיש טוב. קיימת הרגשה שאתם בורחים או נמנעים ממשהו, אך כל עוד אתם יודעים שמדובר על פתרון זמני זה בסדר. הכי חשוב לא לשקר לעצמכם, קשתים.

 

את החודש ניתן לחלק לשני חלקים. במחצית הראשונה אתם מטפלים בענייני עבודה, פיננסים ופוגשים חברים חדשים. במחצית השנייה חיי החברה שלכם באים ראשונים עם מספר התעסקויות שנגררות מהשבועות הקודמים.

 

שליט המזל שלכם, יופיטר, סיים נסיגה בחודש שעבר והוא תופס מהירות החודש. בניגוד להליכת הצב שאולי התרגלתם אליה בחודשים הקודמים, החל ממאי אתם מתחילים לתקתק עניינים. למען האמת, יופיטר עובר לרום המפה שלכם בעוד שלושה חודשים ורוב הסיכויים שגם אתם עוברים פאזה, בינתיים שווה לרדוף אחר מטרות ביניים.

 

עבודה וקריירה - אתם לוקחים על עצמכם יותר מדי (או פחות מדי) ולא מצליחים לשמור על איזון. חשבו כבר בתחילת החודש למה אתם מסוגלים ולמה לא, הירח המלא של יום שני ה-3 לא מגיע עם הנחות. בסופ"ש של ה-8 ענייני כספים הם עקב האכילס. שימו עין על השקעות, כרטיסי אשראי והלוואות כבר מתחילת החודש.

 

מארס עובר למזל היורד (שותפויות) ביום שלישי ה-12 ואתם יכולים להרוויח מלנקוט עמדה ברורה בפרויקטים משותפים בהם אתם לוקחים חלק. אולי אתם לא דורשים מספיק, אולי דורשים יותר מדי, אולי אתם צריכים לעבור מ'יחיד' ל'צוות' ואולי השילוב של אישי ועסקי פשוט לא עובד לכם. במעברים של מארס אל תשבו על הגדר.

 

מערכות יחסים - המאורע הבולט במחצית השנייה של החודש הוא מעבר מרקורי לנסיגה ביום שני ה-18. מאחר שהוא נסוג במזל היורד, ההשפעה ניכרת בתחום היחסים. מרקורי מסמל את בני הזוג ונסיגתו מסמלת שלב חדש, בו אחד מבני הזוג מפסיק לקחת את השני כברור מאליו. מה זה אומר? זה תלוי באיזה שלב בקשר אתם נמצאים.

 

בשבוע וחצי האחרונים של מאי צצות מספר הזדמנויות מעניינות. מפגשים עם חברים, קולגות או אנשים איתם אתם יוצרים קשר מספקים השראה כדי לעשות את הצעד הראשון בתחומים חדשים.

 

עדיף להישאר בבית: 12-13 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 19-20 בחודש.

שעות נוספות במשרד: 26-27 בחודש.

 

מזל גדי

אתם מתחילים את החודש בחברה טובה ובמצב רוח מרומם אך עבודה חוזרת בהדרגה לתפוס מקום מרכזי. קשה לכם לוותר על בילויים ואתם מוצאים דרכים לשלב, אפילו שזה בא על חשבון הבריאות.

 

הכוכב שלכם שבתאי עדיין בנסיגה. למרות שהבטחתם לבלות יותר זמן עם המשפחה אתם עדיין לא מצליחים לעשות את המעבר. זה יכול לקחת זמן, עד הסתיו למשל. בנוסף, קיים תסכול מכך שהשינוי אותו אתם מחפשים מגיע לאט מדי, זה בעיקר מפריע משום שהייתם רוצים לשנות את מקורות ההכנסה שלכם. אתם מחפשים אורח חיים הוליסטי, פחות נצלני ופחות אגרסיבי. לא כולם מכירים, אבל בליבכם אתם אנשים שלווים הכמהים להרמוניה.

 

מרקורי עובר לבית האימונים והיכולת ביום שישי ה-1 בחודש. בשבוע הראשון של מאי אתם עושים עבודת נמלים, לומדים תפקיד חדש או מבצעים איזה שינוי רדיקלי בהרגלי אכילה ובריאות. מאי מתחיל בצורה לחוצה ולמרות שלא מדובר על עניין של חיים ומוות אתם מתקשים לעמוד בקצב.

 

אהבה וזוגיות - חודשי הקיץ הם ההבטחה הגדולה שלכם בתחום זה, אך נכון לעכשיו אפשר לסמוך על סוף השבוע של ה-8 להתפתחויות מעניינות וזמנים מרגיעים. ונוס עוברת למזל היורד והירח נמצא במזל שלכם.

 

"שבוע ההפסקה" שלכם במהלך חודש מאי הוא השבוע של ה-10 בו קורה מעט יחסית. הלחץ חוזר בשבוע שלאחר מכן אז לא כדאי לשבת בחיבוק ידיים - סגרו עניינים אישיים כגון חשבונות, סידורים וקניות. מוּלוּת מארס שבתאי ביום שישי ה-15 מקצרת לכם את הפתיל. מכיוון שלא תרצו להתפוצץ על בני משפחה כדאי לחפש מוצא לאנרגיות או להציב גבולות ברורים כדי לשמור על המרחב האישי.

 

עיכובים ותקלות עלולים לקרות במהלך כל החודש אבל בעיקר בשבוע של ה-17. מעבר מרקורי לנסיגה בבית אורחות החיים, העבודה וההרגלים ביום שני ה-18 גורמים לזמן זה להרגיש כמו 'זמן פציעות'. הטריק הוא ללמוד ליהנות מן הבלתי נמנע במקום להילחץ ממנו. אם תקדישו לזה מחשבה תוכלו להבין שאותו "עיכוב" משרת אתכם בדרכים אחרות ומאפשר לכם להקדיש זמן לאנשים שבמחיצתם רציתם לבלות או לפעילויות אליהן רציתם להתפנות.

 

מולות שמש שבתאי בסופ"ש של ה-22 מבקשת מכם לעשות משהו פרוע, אבל פרוע באמת. כל החודש התזזיתי הזה, הלחץ וחוסר הוודאות, מוביל לכך שאתם זקוקים לפעילות מלהיבה או מפחידה שתשכיח מכם את הדאגות.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 8-9 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 21-22 בחודש.

שעות נוספות בעבודה: 28-29 בחודש.

 

מזל דלי

אפשר לחלק את מאי לשני חלקים, במחצית הראשונה של החודש אתם "כבולים" לבית, למשרד או לילדים וצריכים לסיים את המשימות שהתחלתם. במחצית השנייה אתם מרשים לעצמכם לשחרר קיטור והמוטיבציה שלכם היא לא לעשות משהו אם הוא לא מהנה.

 

עבודה וקריירה - מבט על הכוכב שלכם שבתאי, שנמצא בנסיגה כבר חודש שני, מלמד על הכיוון שלכם בחיים. כבר יצא לכם לקוות שתקופת הלחץ מאחוריכם ואתם כבר בנקודת הסיום. רק מה? חזרת שבתאי לבית העבודה שלכם בחודש הבא מראה שקיימים תחומים נוספים בהם עליכם להוכיח עצמכם. החדשות הטובות הן שזה עניין זמני, עד הקיץ, ושכבר עשיתם הרבה כדי להגיע לנקודת הסיום המצופה. נשאר לכם מבחן אחרון ואתם כבר יודעים על מה מדובר.

 

כספים ופיננסים - אותם עיכובים או בלת"מים במסלול הקריירה מפריעים לכם להפיק את המיטב מהניסיון והוותק שצברתם. נמליץ להתאזר בסבלנות ולא לקפוץ על ההזדמנות הראשונה שנראית טוב, אם אתם עובדים בעבודה נוחה והשכר בסדר זו כבר סיבה לתחושה טובה.

 

אהבה וזוגיות - זו אחת הגזרות שמתחממות החודש ואתם שמחים מכך. זוגות מבוססים ייהנו מגורמים מאחדים ומפתיעים ורווקים מיואשים יתעקשו לתת לזה עוד צ'אנס, כאילו לא למדו מהעבר. בשני המקרים צריך יהיה לחשוב מחוץ לקופסא, או אפילו כאילו אין קופסא בכלל.

 

המאורע האסטרולוגי המשמעותי בשבוע של ה-3 בחודש הוא הירח המלא בבית העבודה ביום שני ה-4. ירח מלא הוא סיום של מסע או סופו של תהליך ואתם גם נמצאים "בזמן פציעות" בעבודה ובפרויקטים אישיים. השבוע של ה-10 הוא שבוע של ירח חשוך וגוֹרֵע. תחת ירח זה אתם מורידים את מפלס האחריות, מוחקים פריטים מרשימת המטלות ומתפנים ללטף את האגו ולרצות את עצמכם.

 

מעבר מרקורי לנסיגה הוא המאורע המוביל בשבוע של ה-17 בחודש. זה קורה ביום שני ה-18 ומדליק נורות אדומות בהקשרים של משחקים, התאהבויות, קניות ושאר מעשים מכווני טווח קצר, שעלולים לפגוע בטווח הארוך.

 

בשבוע של ה-24, כל עוד מצאתם את האיזונים הנכונים והטריקים שיגרמו לכם לחזור לשעון הנוכחות במשרד, אתם רשאים לשרוף את הזמן על תחביבים חדשים, חברים חדשים ואהבות חדשות.

 

שעות נוספות במשרד: 3-4 בחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 10-11 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 16-17 בחודש.

 

מזל דגים

אתם מחפשים את המוזה שלכם החודש, דגים. הסחות דעת במחצית הראשונה של החודש לא מאפשרות לכם להתרכז בדבר אחד, אך עם קצת עזרה מאחרים תוכלו להחליק לעמדה נוחה יותר במחצית השנייה.

 

הכוכב האישי, יופיטר, זז בקצב טוב ומצבו נחשב מרומם. במילים אחרות, אתם חשים בהתקדמות שעשיתם בלסדר את החיים, להתחייב, להתקרב למקום של יציבות ושל אושר. הישגים שקטים זה הדבר אותו אתם מחפשים.

 

באהבה וזוגיות אתם בעיקר מתרכזים בסְפֵרַה הביתית. אתם ממהרים להכניס לעניינים את האהבות החדשות ולהכניסן תחת קורת הבית. זוגות מבוססים לא מחפשים הרפתקאות בתקופה זו, ערבים שקטים ומלאי אהבה מספיקים. האלה האסטרואידית וֵסְטַה נמצאת במזל שלכם עד סוף החודש. וסטה היא אלת הבית בסיפורי המיתולוגיה ולכן זה נראה שהדרישה העיקרית היא לשמור על הלהבה והאש הביתית.

 

עבודה וקריירה לא מעסיקים אתכם באופן אקטיבי בזמן זה. שמרו על שם טוב ואמינות בכל מה שתעשו ותוכלו לשוט על מי מנוחות. עם בוא הקיץ סדר העדיפויות ישתנה אבל עד אז אתם מבקשים לרכז את האנרגיות בתחומים אחרים.

 

ענייני בריאות קשורים בקשר הדוק ליכולת לפזר את המחויבויות שלכם החודש וליהנות מכל דבר. נצלו את האנרגיות של האביב כדי להתגבר על אכזבות בסְפֵרַה העסקית, צאו החוצה, השתתפו בחגיגת החיים.

 

השבוע של ה-3 הוא ספתח מוצלח לחודש שלכם, ירח בחלקים העליונים של המפה מבטיח רגעים חסרי מנוחה, אבל בקטע טוב.

 

בשבוע של ה-10 אתם מחליטים לצנן ומורידים את האנשים שאיתכם לקרקע. אנרגיות ביתיות והחלטה לעבוד יותר לאט, אך יותר יסודי. כמו כן, זמן טוב לקצץ בהיבטים בולטים ומיותרים בחייכם.

 

בשבוע של ה-17 מרקורי עובר לנסיגה בתחתית המפה שלכם, מה שמבטיח שאתם נשארים קרוב לאנשים שאתם אוהבים. אנחנו לא בטוחים ב-100% אבל יש הרגשה שהנסיגה משחקת לטובתכם הפעם.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 12-13 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 19-20 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 26-27 בחודש.

 

 

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מרקורי בנסיגה, איזה מזל ירוויח מזה?
צילום: shutterstock
צילום: ענבל מרמרי
שלי רום
צילום: ענבל מרמרי
מומלצים